KADINLAR GÜNÜ

 

Kadınlar Günü Koleksiyonu 

Hayatınızdaki tüm harika kadınlar topluma ve kalkınmaya olan inanılmaz katkılarından dolayı en derin teşekkürleri ve şükranları hak ederler. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hediyeleri size hayatınızdaki tüm kadınlara ne kadar saygı ve sevgi duyduğunuzu ifade etme şansı verir. Sevgi ve dostluk yayarak hayatınızı güzelleştiren eşinize, annenize, kayınvalidenize, kız kardeşinize, arkadaşlarınıza ve hayatınızdaki diğer kadınlara Kadınlar Günü hediyesi vererek bu özel günü sıcak bir tebessümle geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Kadınlar Günü'nde sevdiklerinize ne kadar önemli olduklarını göstermek için tercih edebileceğiniz pek çok şık ve zarif hediye fikri vardır. Siz de Kadınlar günü hediyesi alarak sevdiklerinizle derin ilişki bağlarını pekiştirmenin keyfine varabilirsiniz.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü 

Dünya Kadınlar Günü, kadın haklarını kutlayan, toplumsal cinsiyet eşitliğini destekleyen ve dünya çapındaki tüm kadınların başarılarını onurlandıran özel bir gündür. Tüm dünyada Mart ayının 8. gününü temsil eden bu özel an, çeşitli etkinliklerle kutlanır. Kadınların ve kız çocuklarının eğitim alma, işe girme ve oy kullanma gibi temel haklarını eşit bir şekilde kullanabilmeleri için pek çok farklı kampanya düzenlenir. Nitekim, bir kadını desteklemek şimdi ve gelecekte dünyayı dönüştürecek değişimi yaratabilir. Bu sebeple 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde varlığı ile katkı sağlayan ve desteğinize ihtiyaç duyan tüm kadınları küçük bir hediye ile mutlu etmeyi seçebilirsiniz.

Kadınlar Günü Hediyeleri 

Kadınlar Günü hediye arayışında hem damaklara hem de kalplere dokunmanın en pratik ve garantili yollarından biri çikolatadır. Pek çok kadının çikolataya karşı karşı konulmaz bir ilgisi vardır ve göz kamaştıran dokuların şık ambalajlarla birleşmesi onlar için yadsınamaz bir zevktir. Bolçi, hayatınızdaki özel kadınlara en aromatik tatlardan lüks bir lezzet verebilmeniz için birbirinden şık ve premium Kadınlar Günü çikolatası aranjmanları sunar. 8 Mart çikolata ambalajları mevcut en iyi malzemelerden hazırlanır ve çekici ambalajlarda sunulur. Deri, teneke ve karton ambalajlarda sofistike ve premium tasarımlarla sunulan hediyelik çikolata ile hayatınızdaki kadınlara olan sevginizi ve ilginizi en içten şekilde ifade edebilirsiniz.

Bolçi, nefis el yapımı ve gurme aromalarla zenginleştirdiği koleksiyonunda her kadının damak zevkine uygun çikolatalara yer verir. Klasiklerden ve geleneksel lezzetlerden vazgeçmeyen kadınların kalbini ısıtmak için sütlü ve bitter çikolatadan oluşan White Dream Madlen harika bir seçimdir. Kız arkadaşlarınızla, annenizle veya hayatınızdaki tüm diğer kadınlarla uzun kahve sohbetlerinize eşlik edecek nefis bir lezzet sunmak istiyorsanız dört farklı aromadan oluşan Sensation Dark tam size göre olacaktır. Eşiniz veya partnerize olan sevginizi en somut şekilde ifade etmek için “Seni Seviyorum” yazılı Kalp Çikolatalı Harf Kutu Kalp Desenli şık ambalajı tercih ederek onun gönlünü yeniden çalabilirsiniz.

Yeni tatlara ve maceralara açık kadınlar için Bolçi’de zengin aromalar ve el yapımı lezzetlerle dolu çikolata seçkisi de mevcuttur. Karışık draje, çikolata kaplı portakal ve özel lezzetlerle dolu Düet Kutu Hediye Spesiyal Çikolata bağımlılık yapan aromaları ile hayatınızdaki kadınların gönlünü çalacaktır. Üstün sunuma 34 farklı özel lezzetin eklenmesiyle hazırlanan Senfoni Hediye Spesiyal Çikolata ise bağımlılık yapan enfes tatları ile tüm kadınların kendilerini özel ve değerli hissetmelerini sağlayacaktır. Hayatınızdaki rolü ve kişisel zevkleri ne olursa olsun, Bolçi çikolata hediyesi ile tüm kadınlara en içten dileklerinizi iletebilir, toplumdaki öneminden dolayı emeklerini takdir edebilirsiniz.

Kadınlar Günü Hediye Fikirleri 

Kadınlar Günü, sevgi ve dostluk yayarak hayatınızı güzelleştiren tüm sevdiklerinize günlerini daha anlamlı ve özel kılacak hediye verme fırsatı sunar. Her kadının beklentileri, yaşam tarzı ve zevki farklı olsa da bazı hediyeler kalpleri ısıtma ve hoş bir tebessüm yaratma konusunda her zaman başarılıdır. Çiçek aranjmanları, tebrik kartları, kırtasiye ürünleri, iç mekan bitkileri, ev dekor ürünleri, şık aksesuarlar, kahve kupaları ve çerçeveler her kadının bu özel günü daha mutlu ve sıcak anılarla tamamlaması için sevebileceği hediyelerdendir.

Kadınlar Günü Çikolata 

Enfes kokusu, zengin aromaları ve premium lezzetleri ile çikolata hem damaklara hem de kalplere giden en neşeli yollardan biridir. Her bütçeye uygun çikolata aranjmanları Dünya Kadınlar Günü’nde tüm sevdiklerinize nazik bir jest yapmanıza fırsat sunar. Fındıklı, Antep fıstıklı, limonlu, bademli, portakallı, frambuazlı ve daha pek çok zengin aromadan oluşan gurme tatlar şık kutularda sunularak her biri zengin ve lüks birer hediyeye dönüşür. Sütlü, bitter veya beyaz çikolatanın birinci sınıf lezzetlerle harmanlandığı gurme çikolata çeşitleri ile duygularınızı ve sevginizi en içten şekilde ifade etmenin hazzına varabilirsiniz.

Kadınlar Günü Hediyesi Fiyatları 

Kadınlar özel olduğu için onlara vereceğiniz hediyeler de bunu hissettirecek kadar anlamlı ve değerli olmalıdır. Çikolatalar her damak zevkine ve beğeniye hitap eden nefis tatları ve çeşitli bütçelere uygun aranjmanları ile bu değeri en içten şekilde yansıtmanızı sağlayabilir. Kadınlar Günü çikolata fiyatları, aranjmanın gramajına ve çikolata çeşitlerine göre değişebilir. Lüks pralin çikolatalardan aromatik gurme lezzetlere kadar geniş bir seçkide sunulan Bolçi çikolata çeşitleri, sevdiklerini mutlu etmek isteyen herkese uygun fiyat teklifleri ile sunulur. Hem Kadınlar Günü hem de Anneler Günü çikolatası gibi şık ve lüks hediyeleri bütçenize uygun fiyatlar ve cazip kampanya fırsatları ile satın alabilirsiniz.

Bolçi’yle Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun! 

 

Bolçi muhteşem Dünya Kadınlar Günü çikolataları yelpazesi ile hayatınızdaki tüm harika kadınlara teşekkürlerinizi en zarif şekilde sunma ayrıcalıkları sunar. Her bütçeye uygun aranjmanlar, 160 gr’dan 630 gr’a kadar farklı ebatlar ile sunulur. Madlen, draje, çikolata kaplı portakal, el yapımı gurme lezzet ve spesiyal aromalarla zenginleştirilmiş çikolataların her biri şık kaplama kutularda Türkiye’nin her yerine özenle ulaştırılır. Tüm değerli hanımlara en aromatik tatlardan oluşan lüks bir lezzet sunabilmek için Bolçi’nin şık çikolata seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

Bir sonraki Kadınlar Günü’nde hayatınızdaki tüm kadınları tüm samimiyetinizle en lüks ve zarif şekilde kutlamak için Bolçi 8 Mart hediyeleri sizleri bekliyor.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR