1 2 3 ... 11 >

HEDİYE

Birbirinden farklı hediye çikolata seçeneklerini keşfedin.

Özel günlerde sevdiklerinize küçük ve tatlı hediyeler vermek ister misiniz? Sevgiliye, anneye, arkadaşa en lezzetli armağan olarak Bolçi hediyelik çikolatalarla sürpriz yapabilirsiniz. Özel günlerinizi alışılmadık ve farklı armağanlarla unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. Ailenizin, arkadaşınızın, sevdiklerinizin  damak tadına uygun hediye çikolata çeşitleri arasından seçim yapma imkanınız bulunur. Şık ambalaj kutularında özenle paketlenen hediye çikolata sayesinde sevdiklerinize özel olduklarını hissettirebilirsiniz.

Hediye Çikolata 

Hediyelik çikolatalar, özel günleri anlamlı kılmanıza yarayan şık ve göz alıcı ürünlerdir. Bebek hediyesi, yıldönümü, doğum günü gibi özel günlerinizde sevdiklerinize enfes çikolatalar hediye edebilirsiniz. Hediye çikolatalar Bolçi kalitesi ile üretilerek şık ambalajlar ile hazırlanan tatlı sürprizlerdir. Beğendiğiniz çikolata hediye kutusunu sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en tatlı hediyeler çikolatalardır. Benzersiz ve şık tasarımları ile hem göze hitap eden hem de damak tadınıza uygun çikolatalarla özel günlerinizi renklendirme şansınız vardır. Sadece özel günlerinizde değil sevdiklerinize sürpriz yapmak istediğiniz her an lezzetli hediyelik çikolatalarla onları şaşırtabilirsiniz. Üstelik Bolçi ile sevdiklerinize en beğendiğiniz çikolataları iletmek de oldukça kolaydır. Sadece hediye çikolata çeşidine karar vermeniz yeterlidir.

Hediye Çikolata Kutusu

Hediye çikolata kutusu, damak tadınıza uygun çikolataların şık kutu ambalajlar ile paketlenmesiyle hazırlanan ürünlerdir. Özel günler için en çok tercih edilen hediyeler arasında yer alır. Özel hazırlanan kutu ambalajlarla en lezzetli armağanları dostlarınıza, annenize, sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Bolçi kalitesi sayesinde yılların deneyimi ile hazırlanan her ürün ailenize tatlı sürprizler yapmanız için özenle paketlenir. İstediğiniz her an yakınlarınıza, değer verdiklerinize nefis hediyeler göndermeniz mümkündür. Farklı ambalajları ile en lezzetleri hediyeler sevdiklerinizle buluşur ve kolaylıkla onlara özel günlerde sürpriz yapabilirsiniz. Hediye çikolata kutusunda Bolçi deneyimi ile hazırlanan bitter, sütlü veya beyaz çikolatalar bulunur.  İster tek çeşit ister karışık olarak paketlenmiş çikolata kutularından seçim yaparak sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Hediyelik Kutu Çikolata Çeşitleri

Bolçi’nin hediyelik kutu çikolata çeşitleri özenle hazırlanır ve şık ambalajlarla paketlenir. Anneniz, dostunuz, sevgiliniz, kardeşiniz, babanız için birbirinden farklı kutu çikolata çeşitlerinden hediyelik seçebilirsiniz. Flower kutu, renkli çakıl draje, diamond beyaz kutu, renkli mantar draje, senfoni kutu, madlen turuncu kutu, madlen bebek pembe kutu, madlen bebek mavi kutu, sargılı küp special çikolata, my love kutu, sütlü para, top, yumurta çikolata çeşitleri, special kalp kutu, kartpostal kutu, madlen luxury kutu, sütlü kalp çikolata sevdiklerinize armağan edebileceğiniz hediyelik kutu çikolata çeşitleridir. Farklı seçenekler arasından damak tadınıza uygun lezzetli atıştırmalıkları tercih edebilirsiniz. Bebek çikolatası gibi özel hediye çeşitlerini yeni çocuk sahibi olan arkadaşlarınıza, yakınlarınıza armağan edebilirsiniz. Bebek hediye çikolataları için, Madlen bebek mavi ve pembe kutuları seçebilirsiniz.

Hediyelik Çikolata Fiyatları

Hediyelik çikolata fiyatları için Bolçi online satış mağazasından çeşitlere göz atarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Çikolata hediye kutusu çeşitlerine göre fiyatlarda farklılık gösterir. Bolçi kalpli, çiçekli, diamond, kartpostal, mavi ve pembe renkli, my love çeşitlerinde çikolata kutusu hediye etmeniz için size alternatifler sunar. Her ürün çeşidi şık ambalajı ile özenle hazırlanır. Sevdiklerinize beğendiğiniz çikolata hediyelik özel kutuları sipariş vererek gönderebilirsiniz. Yakınlarınıza değerli olduklarını hissettirmek için hediyelik çikolata ile küçük sürprizler yapmanız, onları mutlu eder. Teşekkür çikolatası gibi özel anlarınızda hediye çeşitlerini Bolçi online mağazasından inceleyebilirsiniz. Bütçeniz için uygun maliyetli seçeneklere göz atabilirsiniz. Teşekkür çikolatası için düet kutu, diamond beyaz kutu, senfoni kutusu, turkuaz çekmeceli kutu, armoni kutu, trufello kutu tasarımlarını tercih ederek sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Ürünlere göre fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hediye Çikolata Siparişi 

Hediye çikolata siparişi için Bolçi online mağazasından kolay ve hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Spesiyal çikolata gibi farklı çeşitleri görüntüleyerek beğendiğiniz seçeneğe karar vermeniz yeterlidir. Sevdikleriniz için özel tasarımlı, şık ambalajlarda paketlenen çikolata çeşitleri ile evlilik yıldönümünde, doğum gününde tatlı hediyeler armağan edebilirsiniz. Alışılmadık küçük sürprizler unutulmaz anılara dönüşebilir. Çünkü hediye çikolata büyüklüğü dikkate alınmaksızın aslında birçok şey ifade eder. Üstelik özenle ve sevgiyle hazırlanmış bir armağan olursa… Annenize, dostlarınıza sevginizi göstermek onlara değerli olduklarını hissettirir. Tatlı ve hoş hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Kutlamanın, bayramlaşmanın, tebrik etmenin ve teşekkür etmenin en tatlı yolu hediyelerdir. Hediye çikolata farklı damak tatları için birçok çeşitte üretilir. Badem, parça fındık, bütün fındık, portakal, karamel, çilekli, frambuaz, fındık dolgusu, Hindistan cevizi, vişne spesiyal çikolatalarda kullanılan aromalardır. Spesiyal çikolata en çok tercih edilen hediyeler arasındadır. En güzel günlerin en tatlı lezzetlerini oluşturan bu hediyeler farklı tasarımlarla sevdiklerinize ulaştırılır. Flower kutu, butik altın kutu, deniz ürünleri kutu, çikolata tarihi kutu ve kalpli kutu gibi farklı ambalajları tercih edebilirsiniz. Flower kutu floral desenleri ile en neşeli ambalajlardan birisidir. Butik altın kutu farklı lezzetleri ile damakları tatlandırır. Butik altın kutuda fındık, portakal, badem karamel aromalı spesiyal çikolata çeşitlerini sevdiklerinize sunabilirsiniz. Deniz ürünleri kutu, fındık dolgulu karışık spesiyal çikolatalardan oluşur. Deniz yıldızı, deniz kabuğu şeklinde enfes spesiyal çikolataları içerir. Çikolata tarihi kutu ise özel kitap tasarımlı ambalajı ile dikkat çekici hediyeler arasındadır.

Bebek çikolatası, spesiyal çikolata, teşekkür çikolatası gibi Bolçi ürünlerini hediye olarak sevdiklerinize armağan etmek için online satış mağazasından kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR