MANTAR ÇİKOLATA

Birbirinden leziz çikolata çeşitlerimizi keşfedin.

Bolçi`den Mantar Çikolata

Mantar çikolata, mantar şeklinde üretilen bir çikolata çeşididir. Mantar çikolatanın bildiğimiz mantar ile tek bağı,mantara benzeyen şekillerde üretilmesidir.

 

Mantar Çikolata Nedir?

 

Mantar çikolataların tasarımı genelde 1.5 – 2 cm çapında bir küre ve daha küçük bir küreden oluşan bir sap kısmından meydana gelir. Bu çikolatanın en lezzetli ve keyifli kısmı; sizi en iç katmandan en dış kabuğa kadar bir maceraya sürüklemesidir. Mantar çikolatanın en dışındaki kabuk katmanı renkli olabilir ve lezzetli bir çikolata ile kaplıdır. Tasarımın farklı renklerde olması, kutuyu açtığınızda sizlere mutluluk ve enerji verecektir. Mantar çikolatanın en önemli özelliği, bu çikolatanın içine 4 katmana kadar çikolata sığdırılabilmesidir. Çikolatayı ısırdığınızda bu katmanları görebilirsiniz. Bu durum mantar çikolatayı özel ve lüks kılan lezzetli bir sebeptir. Çikolatanın dışındaki kabuk kısmı çikolata katmanlarını korur. Sert bir kabuğun altından yumuşak dokulu birkaç katman çikolata ile karşılaşmanın hazzı farklıdır. Mantar çikolata bu düşünülen detaylı ve özel tasarımı ile işçilik bakımından zengin bir sanat eseridir.  Mantar çikolatanın tek seferde yiyebileceğiniz atıştırmalık çikolata boyutları olduğu gibi farklı boyut ve ambalaj tasarımları mevcuttur. Bu seçimleri, mantar çikolata kullanım amacınıza göre yapabilirsiniz. Enerjik, samimi, mutluluk verici bir hediye düşünüyorsanız renkli mantar çikolata ürünlerini tercih edebilirsiniz. Daha resmi, bir yere gideceksiniziz ama farklı

 

olmak istiyorsanız, hediye olarak mantar çikolata tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak trüf çikolata da tercihiniz olabilir. Tadına doyum olmayan mantar çikolata çeşitleri, eşsiz tasarımları ile ilgi çeken ve her damak tadına hitap eden içerikleri ve en şık ambalajları ile sunulur. Bu ürünlerin her biri ikram olarak, kahve keyiflerinin yanında ya da atıştırmalık olarak tercih edilebilir. Mantar çikolata çeşitlerinin ilgi çeken nefis tasarımlarına sahip olmak için siz de hemen ürünleri inceleyin ve en beğendiğiniz ürünü seçerek kolaylıkla sipariş verin.  Mantar çikolata çeşitleri; neşe dolu tasarımları ile her damak tadına hitap etmek için özel olarak üretilir ve her yaştan tüketiciye şık bir tasarım sunar. Bu ürünlerin her biri en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanır ve özenle seçilmiş yemişler ile süslenir. Mantar çikolata çeşitleri, eşsiz tasarımları ile şık ambalajlarındaki yerini alarak tüm çikolata sevenlere sunulur. 

 

Mantar Çikolata Çeşitleri Nelerdir?

 

Mantar çikolata çeşitleri, mantar şeklindeki tasarımları ile sunulan nefis BOLÇİ çikolatalarının eşsiz dolgusu ile buluşması sayesinde elde edilir. İç dolgusunda fındık, yer fıstığı, badem, Antep fıstığı gibi çeşitli yemişler bulunabilen mantar çikolata çeşitleri, özel olarak üretilen nefis lezzetlerdir. Bu ürünlerin iç dolgusu asıl lezzeti veriyor olsa da BOLÇİ çikolatasının nefis dış kaplaması da ayrıca lezzetine lezzet katar. Peki, mantar çikolata çeşitleri nelerdir?

 

• Sütlü Spesiyal Mantar Çikolata

• Renkli Draje Mantar Çikolata

• Beyaz Draje Mantar Çikolata

• Mini Renkli Draje Mantar Çikolata Kavanoz

 

Bu ürünler farklı gramajlarda ve farklı boyutlar da hazırlanır. İkramlarda ve çikolata krizlerinde eşsiz bir deneyim sunar. Bu ürünler farklı tasarımları ile ilgi çekerken en nefis lezzetlerin de eşsiz tasarımlar ile sunulmasını sağlar.

 

Mantar Çikolata Çeşitlerinin Eşsiz Tasarımı

 

Mantar çikolata çeşitlerinin tadına doyum olmayan tasarımları, nefis BOLÇİ çikolatası ile birleşerek şık tasarımlara sahip ambalajları ile sunulur. Bu çikolataların her biri BOLÇİ kalitesi ile hazırlanarak tüm çikolata çeşitleri gibi en lezzetli çikolataları tüm çikolata severlere sunar.  Mantar çikolata çeşitleri; beyaz çikolata, sütlü çikolata ve bitter çikolatanın tadına doyulmaz lezzeti ile buluşarak enfes bir tatlı şöleni sunar. Mantar çikolata çeşitlerinde de tıpkı her BOLÇİ ürününde olduğu gibi domuz yağı, katkıları, alkol, sağlığa zararlı kimyasallar ve yapay maddeleri kullanılmaz. Bu özelliği ile de mantar çikolata çeşitlerinin her biri her yaşa ve damak tadına hitap edecek şekilde hazırlanır ve sağlığa zararlı olmayan içerikleri ile sunulur. Her bir ürün BOLÇİ’nin yıllara dayanan tarifi ve eşsiz deneyimi ile hazırlanarak çikolata hazzını doruklarda yaşamak isteyen herkese özel olarak sunulur. 

 

Mantar Çikolata Çeşitlerine Ulaşmak Çok Kolay!

 

Mantar çikolata çeşitlerine BOLÇİ internet sitesi üzerinden de BOLÇİ satış noktalarından da ulaşmak oldukça kolaydır. Bu ürünlerin her birine 7/24 BOLÇİ internet sitesinden ulaşılabilir ve satış noktalarından da her bir BOLÇİ lezzeti görülerek seçilebilir. Mantar çikolata çeşitleri bolcikolata.com yer almaktadır ve uygun fiyatlara sipariş verebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR