1 2 3 >

SPESİYAL ÇİKOLATA

Birbirinden leziz çikolata çeşitlerimizi keşfedin.

Bolçi`den Spesiyal Çikolatalar

Spesiyal çikolata, tanıdığımıza giderken içimizden gelerek veya önemli bir gün için elimize bir kutu hediye çikolata alarak ziyarete gitmek en tatlı görevimiz. Çünkü bir hediye çikolata, büyüklüğüne bakılmaksızın aslında çok şey ifade eder. Özellikle de sevgi ile verilmişse. İşte bu noktada spesiyal çikolata hayatımıza girer.

 

Spesiyal Çikolata Nedir? 

Spesiyal, adı üzerinde, özel anların çikolatası! Tebrik etmenin, kutlamanın, bayramlaşmanın en tatlı yolu. Spesiyal çikolata adını, İngilizce “special” (özel) kelimesinden almıştır. Çikolata hazzını doruklarda yaşamak isteyenlere özel olarak, farklı lezzetlerin ve en şık ambalajların hem hediye edilmesi hem de zevkle tüketilmesi için üretilir. Bütün ve parça fındıklı, bademli, karamelli, vişneli, antep fıstıklı, portakallı, hindistan cevizli, frambuazlı ve benzeri pek çok çeşitte üretilen spesiyal çikolata özellikle de hediye olarak tercih edildiği zaman çok şık ve nefis sürprizler sunar.

 

Birbirinden şık ambalaj ve hediyelik kutularda, özenle hazırlanan onlarca dolgu ve kalıp seçenekleriyle spesiyal çikolatalarımızı bilenler bilir. Spesiyal çikolatalar uzak ya da yakındaki eş, dost ve sevdiklerinizin hafızalarını ve damaklarını tatlandıracak en güzel armağandır.

 

Spesiyal Çikolata Fiyatları 

Paket ambalaj gramaja göre değişiklik göstermektedir. Kategoriden inceleyerek size uygun olanı tercih edebilirsiniz. Tercihinize göre fiyatlar 150 TL - 350 TL arasında değişmektedir. Lezzet için hemen sepete ekleyin, hemen kapınıza gelsin.

Neden Spesiyal Çikolata Almalısınız? 

Aniden kapımız birlikte bir acı kahve içmek için çalınabilir. Spesiyal çikolata, gelen misafirimize kahvenin yanında ikram etmek için ilk akla gelen ve en lezzetli seçeneğiniz olacaktır. Diyelim ki biir pazar gün, tüm ev işlerinizi yaptınız ve yoruldunuz. Kendinizi ödüllendirmek için bir kahve içmek istediniz. Spesiyal çikolata, kendinizi şımartmanın ilk ve en lezzetli yoludur. Ve pazartesi sendromu...Yoğun işlerinize özel çikolata ile küçük bir mola vermek istediniz. Spesiyal çikolata, en sendromsuz pazartesi tatlısıdır. Bir arkadaşınızın doğum günü ve zaten bugüne kadar birçok hediye aldınız. Spesiyal çikolata farklı hediye alıp arkadaşınızı şaşırtmanın en çok tercih edilen yoludur.  Spesiyal çikolata çeşitleri, doğum günleri, yıl dönümleri, yılbaşı gibi özel günlerde hediye etmek için ya da kişisel tüketim amaçlı tercih etmek için hem şık hem de lezzetli ürünlerdir. Birbirinden farklı içerikleri, lezzetleri ve tasarımları ile spesiyal çikolata nefis hediyelerin ve en tatlı sürprizlerin de baş tacıdır. Fakat yine de sevdiklerimize hediye çikolata alırken bir tatlı telaş alır bizi. “Kaç gram alacağım, ambalajı nasıl olsun, kutusu nasıl olsun, hangi çeşit olsun” gibi bir sürü detay arasında kararsız kalabiliriz. İşte bu noktada BOLÇİ’nin yıllara dayanan ustalığı ile hazırlanan özel tarifleri en şık ambalajlar ile buluşarak sizlere sunulur. Bu ürünler özenle hazırlanmış ve tasarlanmış görünüşleri ile ilgi görürken aynı zamanda da şık ambalajları ile göz doldurur. Her damak zevkine hitap etme amacında olan spesiyal çikolata çeşitleri ayrıca göz dolduran şık tasarımları ile de kalite ve lezzetlerini sergiler.

 

Spesiyal Çikolata Çeşitleri 

Spesiyal çikolata çeşitleri pek çok farklı içerikte üretilir ve her damak tadına uygun olacak şekilde en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanır. Her yaştan bireyin tüketimine uygun olacak şekilde üretilen bu nefis lezzetler, domuz yağı ya da katkılarını içermez ve alkol gibi zararlı maddeleri bünyesinde bulundurmaz. Peki, spesiyal çikolata çeşitlerinin içeriğinde neler bulunur?

 

• Badem

• Parça fındık

• Bütün fındık

• Karamel

• Portakal

• Çilekli

• Frambuaz

• Fındık dolgusu

• Hindistan cevizi

• Vişne

 

Belirtilen içeriklerde üretilen sütlü, beyaz ve bitter spesiyal çikolata çeşitleri; en özel günlerin en tatlı lezzetleri olacaktır. Bu eşsiz içeriklere sahip spesiyal çikolatalara farklı biçimlerle şekil verilerek çikolata yemek keyifli ve özel hale getirilmiştir. Spesiyal çikolata çeşitlerinin her birinin şekli kendine hastır. Ambalaj tasarımları bu özel çikolatalara uygun olacak şekilde kaliteli ve şık şekilde tercih edilir. 

 

Farklı Tasarımlara Sahip Spesiyal Çikolatalar 

Hediyenin kendisi kadar ambalajı da çok önemlidir. Hediye edeceğiniz özel günün konseptine uygun ambalaj veya kutu seçmeniz, karşınızdakine verdiğiniz değerin ispatıdır; karşınızdakini özel hissettirir. Spesiyal çikolatanın hediye ediliş amacına ek olarak ambalajını da seçerseniz hediye verdiklerinizi daha da mutlu edebilirsiniz. Spesiyal çikolata çeşitleri, farklı tasarımları ile estetik görünümü ön plana çıkarırken lezzeti ile çikolata hazzını doruklarda yaşatmayı hedefler. Bu spesiyal çikolata çeşitleri özenle hazırlanır ve her biri kendine has ambalaj ve kutu tasarımları ile nefis tatların en güzel şekline kavuşur. Bu ambalaj ve kutular birkaç konsepte göre BOLÇİ tarafından özenle düşünülmüş ve tasarlanmıştır.

 

Flower Kutu 

Flower Kutu, şık ve farklı tasarımı ile en özel spesiyal çikolata çeşitlerinden biri olarak BOLÇİ ürünleri arasındaki yerini alır. Karışık çikolata ve draje çeşitleri ile nefis bir çikolata şöleni sunan Flower Kutu çiçek desenleri ile, spesiyal çikolata çeşitleri içindeki en neşeli ambalajlardan birine sahiptir.

 

Butik Altın Kutu 

Butik Altın Kutu, farklı lezzetleri ile çikolata hazzını doruklarda yaşamak isteyenlere özel bir deneyim sunar. Spesiyal çikolata çeşitleri içinde en farklı içeriklere sahip olan bu elit kutu; fındık, portakal, badem, karamel, çilek, frambuaz ve vişneli içerikleri ile spesiyal çikolata anlayışına da farklı bir bakış açısı sunar.

 

Deniz Ürünleri Kutu 

Fındık dolgulu karışık Deniz Ürünleri kutusu, spesiyal çikolata çeşitleri içinde yer alan en şık ve farklı tasarımlardan biridir. Deniz yıldızı, deniz kabuğu gibi farklı pek çok deniz ürünü şeklinde üretilen nefis lezzetler ayrıca ilgi çekici görünüşleri ile de spesiyal çikolata çeşitleri arasında özel bir yere sahiptir.

 

Çikolata Tarihi Kitap Kutu

Çikolata tarihini öğrenmek ve en nefis BOLÇİ çikolatalarını özel ambalajı ile tatmak isteyenler için üretilen Çikolata Tarihi Kitap Kutu ürünü, spesiyal çikolata çeşitleri içindeki en farklı tasarımlardan biridir. Bu ürün hem nefis badem, fındık, karamel, portakal, çilek, frambuaz gibi lezzetlerin çikolata ile buluşmasına hem de çikolatanın tarihinin en keyifli şekilde öğrenilmesine katkı sağlar. Spesiyal çikolata çeşitleri içinde özel bir yeri olan bu ürün, kitap tasarımlı ambalajı ile de dikkat çeken nefis bir üründür.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR