Spesiyal Çikolata

 

 

Spesiyal çikolata çeşitleri, farklı lezzetlerin ve en şık ambalajların hem hediye edilmesi hem de zevkle tüketilmesi için üretilir. Çikolata hazzını doruklarda yaşamak isteyenlere özel olarak üretilen spesiyal çikolata çeşitleri, en leziz içeriklerin şık ve farklı şekillerde bir araya gelmesini sağlar. Bütün ve parça fındıklı, bademli, karamelli, vişneli, Antep fıstıklı, portakallı, Hindistan cevizli, frambuazlı ve benzeri pek çok çeşitte üretilen spesiyal çikolata çeşitleri özellikle de hediye edilmek için tercih edildiği zaman çok şık ve nefis sürprizler sunar. 

 

Spesiyal çikolata çeşitleri, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel günlerde hediye etmek için ya da tüketim amaçlı tercih etmek için hem şık hem de nefis ürünlerdir. BOLÇİ’nin yıllara dayanan ustalığı ile hazırlanan özel tarifler en şık ambalajlar ile buluşarak sizlere sunulur. Birbirinden farklı içerikleri, lezzetleri ve tasarımları ile spesiyal çikolata çeşitleri nefis hediyelerin ve en tatlı sürprizlerin de baş tacıdır. Bu ürünler özenle hazırlanmış ve tasarlanmış görünüşleri ile ilgi görürken aynı zamanda da şık ambalajları ile göz doldurur. Her damak zevkine hitap etme amacında olan spesiyal çikolata çeşitleri ayrıca göz dolduran şık tasarımları ile de kalite ve lezzetlerini açık şekilde sergiler. 

Spesiyal Çikolata İçerikleri Nelerdir?

Spesiyal çikolata çeşitleri pek çok farklı içerikte üretilir ve her damak zevkine uygun olacak şekilde en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanır. Her yaştan bireyin tüketimine uygun olacak şekilde üretilen bu nefis lezzetler, domuz yağı ya da katkılarını içermez ve alkol gibi zararlı kimyasalları da bünyesine bulundurmaz. Peki, spesiyal çikolata çeşitlerinin içeriğinde neler bulunur?

  • Badem
  • Parça fındık
  • Bütün fındık
  • Karamel
  • Portakal
  • Çilekli
  • Frambuaz
  • Fındık dolgusu
  • Hindistan cevizi
  • Vişne

Belirtilen içeriklerde üretilen sütlü, beyaz ve bitter spesiyal çikolata çeşitleri; en özel günlerin en tatlı lezzetleri olacaktır. Bu eşsiz içeriklere sahip spesiyal çikolata çeşitlerinin her birinin şekli kendine hastır ve ambalajları da bu özel çikolatalara uygun olacak şekilde en kaliteli ve şık şekilde tercih edilir. 

En Farklı Tasarımlara Sahip Spesiyal Çikolatalar

Spesiyal çikolata çeşitleri, farklı tasarımları ile göz dolduran şıklıklarını ön plana çıkarırken lezzeti ile de çikolata hazzını doruklarda yaşatmayı hedefler. Bu spesiyal çikolata çeşitleri özenle hazırlanır ve her biri kendine has tasarımları ile nefis tatların en güzel şekline kavuşur. 

Flower Kutu

Flower Kutu, şık ve farklı tasarımı ile en özel spesiyal çikolata çeşitlerinden biri olarak BOLÇİ ürünleri arasındaki yerini alır. Karışık çikolata ve draje çeşitleri ile nefis bir çikolata şöleni sunan Flower Kutu, spesiyal çikolata çeşitleri içindeki en neşeli ambalajlardan birine sahiptir. 

Butik Altın Kutu 

Butik Altın Kutu, farklı lezzetleri ile çikolata hazzını doruklarda yaşamak isteyenlere özel bir deneyim sunar. Spesiyal çikolata çeşitleri içinde en farklı içeriklere sahip olan bu kutu; fındık, portakal, badem, karamel, çilek, frambuaz ve vişneli içerikleri ile spesiyal çikolata anlayışına da farklı bir bakış açısı sunar.  

Deniz Ürünleri Kutu

Fındık dolgulu karışık Deniz Ürünleri kutusu, spesiyal çikolata çeşitleri içindeki en şık ve farklı tasarımlardan biridir. Deniz yıldızı, deniz kabuğu gibi farklı pek çok deniz ürünü şeklinde üretilen nefis lezzetler ayrıca ilgi çekici görünüşleri ile de spesiyal çikolata çeşitleri arasında özel bir yere sahiptir. 

Çikolata Tarihi Kitap Kutu

Çikolata tarihini öğrenmek ve en nefis BOLÇİ çikolatalarını özel ambalajı ile tatmak isteyenler için üretilen Çikolata Tarihi Kitap Kutu ürünü, spesiyal çikolata çeşitleri içindeki en farklı tasarımlardan biridir. Bu ürün hem nefis badem, fındık, karamel, portakal, çilek, frambuaz gibi lezzetlerin çikolata ile buluşmasına hem de çikolatanın tarihinin en keyifli şekilde öğrenilmesine katkı sağlar. Spesiyal çikolata çeşitleri içinde özel bir yeri olan bu ürün, kitap tasarımlı ambalajı ile de dikkat çeken nefis bir üründür. 

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.