Bu ürünümüz için minimum sipariş miktarı 6dır. Adet fiyatı ₺6,00dir.
₺6,00 KDV Dahil
Bu ürünümüz için minimum sipariş miktarı 4 adettir. Ürün görselinde gözüken 4 çeşit (Kırmızı, Turuncu, Sarı, Yeşil) bir arada gelecektir. Adet fiyatı ₺17dir.
₺20,00 KDV Dahil
Bu ürünümüz için minimum sipariş miktarı 6dır. Kırmızı(2), Mavi, Yeşil, Sarı, Pembe olmak üzere 6 adet şeklinde gönderim yapılmaktadır. Adet fiyatı ₺3,70dir.
₺3,70 KDV Dahil
Minimum sipariş adeti 4tür. Görselde gözüken 4 çeşit bir arada gelecektir. Adet fiyatı ₺19,00dir.
₺19,00 KDV Dahil
Bu ürünümüz için minimum sipariş miktarı 2dir. Adet fiyatı ₺4,10dir.
₺4,10 KDV Dahil

Çocuklara Özel Çikolata

 

Çocuklara özel olarak üretilen çocuk çikolatası çeşitlerinin her biri özenle hazırlanır ve en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Sağlığa zararlı kimyasallardan, alkolden ve domuz yağı ya da katkılarından uzak olarak üretilen bu ürünler BOLÇİ çikolatasının eşsiz lezzeti ve neşeli ambalaj tasarımları ile birleşerek çocuklara özel çikolata ürünlerinin her birinin birbirinden leziz ve rengarenk olmasını sağlar. Siz de şimdi çocuk çikolatası çeşitlerine göz atın ve neşeli tasarımlar içinden en beğendiğinizi kolaylıkla sipariş edin!
 

Çocuklara Özel

Çocuklara özel çikolata çeşitleri hem çocukların keyifli şekilde en leziz çikolata lezzetlerini BOLÇİ kalitesi ile tatmasını sağlıyor hem de sevimli tasarımları ile neşeli ambalajları birleştiriyor. Çocuklara özel çikolata çeşitleri de BOLÇİ kalitesi ile hazırlanan her bir ürün gibi en kaliteli içeriklere sahip şekilde minik çikolataseverlere sunuluyor. Çocuk çikolatası başlığı altında yer alan her bir ürün tıpkı tüm BOLÇİ çikolataları gibi özenle ve kaliteyle hazırlanır. BOLÇİ’nin yıllara dayanan deneyimi en kaliteli malzemeler ile usta eller tarafından hazırlanır. Çocuklara özel çikolata çeşitlerinin hiçbiri sağlığa zararlı kimyasal maddeler, alkol, domuz yağı, katkıları ya da zararlı tatlandırıcıları içermez. Bu sayede her yaştan tüketici için güvenli ve lezzetli çikolata çeşitleri ortaya çıkar. Çocuk çikolatası ürünleri de BOLÇİ sayesinde en lezzetli sütlü, bitter ve beyaz çikolataların güvenle tüketilmesine katkı sağlar. 

Çocuk Çikolatası Çeşitleri Nelerdir?

BOLÇİ çocuklara özel çikolata çeşitlerinin farklı pek çok ambalaj tasarımı ile süslenmesine özen gösterir ve neşeli tasarımlarını çocuklar ile paylaşarak en keyifli anların BOLÇİ lezzetine sahip nefis çikolatalar ile taçlanmasını sağlar. Peki, çocuk çikolatası çeşitleri nelerdir?

 • Tramvay Teneke Kutu Fındıklı Çikolata
 • Tramvay Teneke Kutu Antep Fıstıklı Çikolata
 • Sütlü Para Çocuk Çikolatası
 • Patlayan Şekerli Çikolata
 • Mini Renkli Mantar Draje Kavanoz
 • Sütlü Madalyon Çocuk Çikolatası 
 • Sütlü Top Çocuklara Özel Çikolata
 • Sütlü Yumurta Çikolata
 • Çocuklara Özel Şemsiye Çikolata
 • Çakıl Draje Çeşitleri
 • CocoCup Sütlü Top ve Para Çikolata Çeşitleri

Bu çeşitlerin tamamı çocuklara özel çikolata çeşitleri olarak üretilir ve en keyifli tasarımların en tatlı lezzetler ile sağlıklı şekilde birleşmesi sağlanır. BOLÇİ lezzetini tadan tüm ebeveynlerin çocuklarına güvenle yedirebileceği bu lezzetlerin hiçbirinde domuz yağı ve katkıları yer almaz, alkol ya da sağlığa zararlı kimyasallar da çocuk çikolatası çeşitleri içinde yer almaz. 

Çocuk Çikolatası Çeşitlerinin Eşsiz Tasarımı

Çocuk çikolatası çeşitlerinin en sevilen yanı neşeli ve ilgi çekici tasarımlarıdır. Alışılmış çikolata ambalajlarından farklı olarak üretilen bu ambalajlar çocukların çikolata keyfini tadarken BOLÇİ kalitesi ile de en keyifli çikolata ambalajı tasarımları ile tanışmasına fırsat tanır. Ayrıca farklı tasarımlarda olan çocuklara özel çikolata çeşitleri, çocukların hayal dünyasını da zenginleştirirken çikolata hazzını da onlara en kaliteli şekilde yaşatmayı amaçlar. Çocuklara özel çikolata çeşitlerinin her biri en kaliteli ve sağlığa zararlı olmayan malzemeler ile hazırlanarak ebeveynlerin de çocuklarına güvenle almasını sağlar. 

Para, top, mantar, şemsiye gibi pek çok farklı şekilde üretilen bu çikolatalar hem farklı tasarımları ile ilgi çeker hem de çocukların güvenle BOLÇİ çikolatalarının lezzetine varmalarını sağlar. En sevilen BOLÇİ lezzetleri çocuklara özel çikolata çeşitleri ile keyifli bir deneyim sunar ve atıştırmalık olarak tercih edilebilir. Bu ürünlerin her biri özel olarak yıllara dayanan deneyim sayesinde en kaliteli şekilde üretilir ve ayrıca çocukların en kaliteli ürünler ile tanışmasına olanak tanır. Çocuk çikolatası çeşitlerine göz atarak isterseniz internet sitesi üzerinden isterseniz de BOLÇİ satış noktalarından çocuklarınıza nefis çocuk çikolatası çeşitlerini almanız mümkündür. 

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.