1 2 3 ... 5 >

ARKADAŞA HEDİYE

Arkadaşa Hediye Çikolata 

Arkadaşların yılın belirli günlerinde birbirlerine hediye alıp vermeleri oldukça yaygın bir davranıştır. Bu günlerin ilk akla gelenleri doğum günü ve yılbaşı dönemidir. Onlarca hediye alternatifinin söz konusu olduğu özel günlerde, leziz çikolata çeşitleri de arkadaşlara hediye seçenekleri kapsamına alınabilir. Mezuniyet, terfi, doğum, emeklilik, terhis, sınav başarıları, sportif başarılar, atanma gibi kişinin yaşamını etkileyen gelişmeler de arkadaşa hediye düşüncesini gündeme getiren durumlar listesine eklenebilir. Tüm bu önemli günlerde arkadaşa hediyelik çikolatalar sunmak, günü daha anlamlı hale getirmeye yardımcı olur. Bolçi’nin alanında uzman ustalarının elinden çıkan hediyelik çikolata çeşitleri, samimi dostlukları perçinleyen en güzel sunumlar arasındadır. Şık kutulara yerleştirilen üst düzey kaliteye sahip madlen, karışık spesiyal, trüf çikolatalar arkadaşları tebrik etmek, iyi dileklerde bulunmak ve sevgiyi ifade etmek için geçmişten günümüze geçerliliğini koruyan en tatlı armağanlardır.

Arkadaşa Hediye Fikirleri: Çikolata 

Çikolata her çeşidiyle kutlamalara yakışan bir üründür. Günün önemine uygun çikolata kutuları, yakındaki arkadaşlara elden sunulabildiği gibi, uzaktaki dostlara farklı yollardan gönderilebilir. Arkadaşa hediye fikirleri düşünen herkesin aklına ilk sıralarda gelen çikolata, kişinin damak zevkine göre sütlü, bitter, beyaz çikolata çeşitlerinden oluşan kutulardan seçilebilir. Top şeklindeki yapısıyla dikkat çeken trüf çikolata, içi ganaj dolgulu dışı çikolata kaplı leziz bir hediyelik çikolatadır. Klasikler arasına adını yazdıran kare madlen çikolata ise, inceliği ve kolay yenilebilir olması sebebiyle en çok rağbet gören hediyelik seçeneklerindendir. İstanbul aşığı arkadaşları mutlu eden, nostaljik İstanbul temalı spesiyal çikolata kutusu, tüketildikten sonra dahi dekoratif olarak yaşam alanlarında yer verilecek kadar kullanışlıdır. Yaratıcı konseptler çerçevesinde tasarlanan kutularda kendilerine yer bulan Bolçi arkadaşa hediye çikolataları, kişisel beğenilere cevap veren görüntüleri sayesinde herkesin beğenisini kazanır.

Arkadaşa Ne Hediye Alınır? 

Yakın arkadaş, komşu, iş arkadaşı, okul arkadaşı gibi farklı samimiyet derecesindeki arkadaşlıklara uygun çikolata kutuları mevcuttur. Arkadaşa ne hediye alınır noktasında pek çok alternatif sıralamak mümkündür. Çiçek, kıyafet, takı, kitap ve onlarca ürüne ek olarak, arkadaşa çikolata armağan etmek de popüler bir opsiyondur. Bademli, fındıklı, karamelli, frambuazlı, portakallı, çilekli, vişneli spesiyaller içeren özel seriler, farklı lezzet gruplarını aynı platformda buluşturarak arkadaşını mutlu etmek isteyen kişileri bekler. Özellikle kız arkadaşlara sunmak için karışık draje ve özel yapım çikolatalarla dolu çiçek temalı kutu, eşsiz tasarımı sayesinde büyük sevinç kaynağıdır. Erkek arkadaşa hediye için madlen çikolataların doldurduğu siyah renkli kutular ve prestij kutular idealdir. İçeriğinde kullanılan malzemelere bağlı olarak hem tatları hem şekilleri değişen spesiyal çikolatalar, kadın erkek demeden her yaştan insanı sevindirir.

Arkadaşa Çikolata 

Arkadaşa çikolata seçerken 230 gr, 500 gr, 630 gr’lık çeşitli gramajlarda hazırlanan paketler incelenebilir. Kahve tutkunu arkadaşların çok seveceği butik kahve spesiyal çikolata çeşitleri, arzuya göre seçilen gramajdaki kutusunda her türlü kahveye en güzel şekilde eşlik edecek enfes çikolataları barındırır. Sadece mutlu zamanlarda değil küslüğü sonlandırmak, af dilemek, bozulan ilişkileri düzeltmek için de arkadaşa çikolata kutusu çeşitlerinden yardım almak mümkündür.

Arkadaşa Çikolata Kutusu 

Aklından geçen dilekleri dostlarına kişiye özel biçimde aktarmayı tercih edenler, harf çikolata taneleri aracılığıyla arkadaşa çikolata kutusu hazırlama sürecine girebilir. ‘Doğum günün kutlu olsun’, ‘iyi ki varsın’, ‘seni çok seviyorum’, ‘tebrik ederim’ benzeri pek çok ifadeyi özel bir platform üzerine dizdirerek, oluşan kompozisyonu arkadaşınıza en içten dileklerinizle sunabilirsiniz. Bu sayede hem tatlı bir hediye hem de çikolatadan yazılmış bir not ile arkadaşınıza kendisini özel hissettirebilirsiniz.

Yakın Arkadaşa Hediye 

Damak zevkini çok iyi bildiğiniz yakın arkadaşlarınıza hediyelik çikolata seçerken işiniz daha kolay olabilir. Yakın dosta, arkadaşa hediye olarak, daha önce deneyip çok sevdiği Bolçi atıştırmalık, şekerleme, çikolata çeşitlerini içeren armoni kutu spesiyal çikolata kutularından armağan edebilirsiniz. Madlen çikolatalar, drajeler, çikolata kaplı portakal şeritleri ve daha birçok farklı çeşitten meydana gelen karışık kutular, Bolçi’nin arkadaşa hediye amacıyla hazırladığı seçkin alternatiflerdir. Şık deri kutusuyla öne çıkan premium ürünler ise, tescilli çikolataları yumuşak deri doku ile birleştirerek kaliteyi üst düzeye çıkartır. Kurdele ile süslü hediye çikolata kutularının ve özel taşıma çantalarının üzerine basılan Bolçi logosu, markanın imzası niteliğini taşıyarak nitelikli şekerleme ve çikolatalara işaret eder. Pembe, mavi, bronz, gümüş, turuncu, yeşil renk tonlarındaki paketleri içinizden geldiği gibi seçerek ideal armağana ulaşabilirsiniz.

Bolçi'den Arkadaşlarınız İçin En Lezzetli Çikolatalar 

Arkadaşlarınıza Bolçi’nin katkı maddesi, alkol, domuz yağı ve katkıları içermeyen yüksek kalitedeki ürünlerini sunarak, onları gelecek günlerde de keyifle tüketebilecekleri atıştırmalıklarla tanıştırmış olursunuz. Sütlü, bitter, beyaz çikolatanın başrolde olduğu spesiyal kutularda rengarenk drajeler de bulunur. Fındık, badem gibi kuruyemişlerin verdiği kıtırlık, keyifli bir çikolata deneyimi verirken; çilek, vişne, limon aromaları ağızda ferah meyveli bir tat yaratarak mutluluk kaynağı haline gelir. Hijyenik üretim ve estetik  tasarım anlayışı, çikolataların dizilmesinden kurdelenin bağlanmasına kadar tüm ayrıntılarda göze çarpar. Dilerseniz doğum günü hediyesinin yanına çikolata kutularını ekleyerek partinin görkemine ayak uydurabilir, dilerseniz tek başına tatmin edici bir armağan olarak el yapımı spesiyal çeşitleri listenize dahil edebilirsiniz. Tadıyla, kokusuyla ünlü profesyonel süreçlerden geçerek üretilen benzersiz Bolçi çikolatalarını gönül rahatlığıyla arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR