Tükendi
Bu ürünümüz için minimum sipariş miktarı 3 adettir. Ürün görselinde gözüken 3 çeşit bir arada gelecektir. 
₺22,50 KDV Dahil

Trüf Çikolata 

 

Tarifi olmayan nefis dolgu çeşitlerinin bitter çikolata, beyaz çikolata ve sütlü çikolata ile eşsiz birlikteliği olan trüf çikolata çeşitleri, BOLÇİ’nin yıllara dayanan deneyimi ve kalitesi ile sizlere sunuluyor ve en şık tasarımdaki ambalajı ile de tazeliğini ve özelliğini koruyarak her an tüketime hazır halde korunuyor. Trüf çikolata çeşitlerinin birbirinden leziz dolguları ile çikolata hazzını doruklarda yaşamaya ve BOLÇİ ustalığı ile kaplanmış bitter, beyaz ya da sütlü çikolatanın akıllara durgunluk veren lezzetine ortak olmaya ne dersiniz? 

 

 

Trüf çikolata çeşitleri, özenle seçilmiş en kaliteli BOLÇİ çikolataları ile hazırlanır ve yıllara dayanan BOLÇİ deneyimi de trüf çikolata çeşitleri ile taçlanarak en keyifli anlarda tüm çikolata sevenlerin yanında olmayı amaçlar. Bu çikolataların her biri özenle üretilir ve en sevilen lezzetler ile birleşerek her damak tadına hitap etmeyi amaçlar. Şık ambalajlar ile süslenen BOLÇİ çikolata çeşitlerinin her birinde olduğu gibi trüf çikolata çeşitleri de en kaliteli şekilde ambalajlanarak hediye etmek için de tüketmek için de ikram etmek için de en uygun şekilde hazırlanır. Bu ürünlerin her biri en kaliteli malzemelerden üretildiği için her yaşa hitap edecek içeriklere sahip leziz ürünlerdir. 

Trüf Çikolata Nedir?

Trüf çikolata, içi dolgulu ve dışı çikolata kaplamalı leziz bir çikolata çeşididir. Bu ürünün en ilgi çekici yanı ise içindeki dolgusudur çünkü asıl lezzetini bu dolgudan alır. Fındık, badem gibi çeşitli dolgular ile üretilen trüf çikolata çeşitleri, farklı ve şık tasarımları ile usta ellerden çıkarak en leziz anların yaşanmasına katkı sağlar. 

BOLÇİ kalitesine nefis bitter çikolata, beyaz çikolata ve sütlü çikolata ile birleşen özel dolgu tarifi, en keyifli anların destekleyicisidir. Bu çikolatalar ikram etmek için, kahve keyiflerinde tatlı bir an yaşamak için, hediye etmek ya da atıştırmalık tüketmek için en tatlı ürünlerdir. İçeriğindeki dolgusu sayesinde tarifi olmayan eşsiz bir deneyim sunan trüf çikolata çeşitleri, bitter çikolata, beyaz çikolata ve sütlü çikolatanın tadına doyum olmayan lezzeti ile buluşarak tarif edilemez bir tatlı deneyimi sunar.

BOLÇİ kalitesi ile üretilen trüf çikolata çeşitlerinde tıpkı diğer lezzetlerde olmadığı gibi domuz yağı ya da katkıları da bulunmamaktadır. Bunun yanında alkol, sağlığa zararlı kimyasal gibi maddeleri de içermeyen trüf çikolata çeşitleri, her yaştan bireyin tüketimine uygun olacak şekilde üretilir. En kaliteli ve hijyenik şekilde tüm çikolata sevenlere ulaştırılan bu ürünlerin her biri yıllara dayanan BOLÇİ deneyimi ve ustalığı sayesinde hazırlanarak raflardaki yerini alır. 

Trüf Çikolata Çeşitleri Nelerdir?

Her damak zevkine hitap edecek şekilde çeşitlendirilmiş trüf çikolata çeşitleri ise aşağıdaki gibidir:

Truffello Bonbon Trüf Çikolata 270gr: Frambuazlı, Hindistan Cevizli, Antep Fıstıklı, Bademli ve Bitter dolgulu sütlü ve beyaz çikolatalı trüfler içerir.

Truffello Tırtıklı Trüf Çikolata 270gr: Frambuazlı, Karamelli, Vişneli, Sütlü ve Bitter dolgulu sütlü, beyaz ve bitter çikolatalı trüfler içerir.

Truffello Kırmızı Meyveli Trüf Çikolata 270gr: Frambuaz, Vişne ve Çilek dolgulu sütlü, beyaz ve bitter çikolatalı trüfler içerir.

Bunun yanı sıra karışık trüf çikolata çeşitlerinin yer aldığı 4'lü, 8'li ve 16'lı trüf çikolata kutu seçenekleri de yer almaktadır.

Tarifi Olmayan Bir Lezzet

Trüf çikolata çeşitlerinin tadına doyulmaz lezzetine sahip olmak için BOLÇİ internet sitesi üzerinden ya da BOLÇİ satış noktalarından satın alma işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Bu sayede leziz trüf çikolata çeşitleri de en kısa sürede en tatlı anları yaşatmak için sizlerle olacaktır. Kısa sürede teslimi sağlanan bu ürünler özelliklerinden, lezzetlerinden ve tazeliklerinden hiçbir şey kaybetmeden sizlere ulaştırılır ve en keyifli anlarınızın tatlanmasına da katkı sağlar. Siz de tatlı krizinde yiyecek nefis bir çikolata arıyorsanız, çikolata hazzını doruklarda yaşamak istiyorsanız, ikram etmek için en şık ürünlere bakıyorsanız hemen trüf çikolata çeşitlerine göz atın!

Aşırı sıcak, koku, nem gibi durumlardan etkilenebilen bu çikolatanın buzdolabında saklanması tavsiye edilmez. Serin ve kuru yerde saklanan trüf çikolata çeşitleri, tazeliklerini koruyacakları gibi nefis lezzetlerini de tüketilene kadar kaybetmeyeceklerdir.

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.