Bolçi`den Sevgililer Günü Hediyesi

Her sene 14 Şubat yaklaştıkça çoğumuz sevgililer gününde ne alınır diye düşünmeye başlarız. Kışın soğuğunda sevgi ve aşkla içimizi ısıtan sevgililer gününde partnerimize onu en çok mutlu edecek sevgililer günü hediyesi ve sürprizini hazırlamak isteriz. Siz de partnerinize güzel bir jest yapmak istiyorsanız, sevgililer gününe özel çikolata çeşitlerimize göz atabilirsiniz.

 

Sevgililer Günü Hediyesi

Sevgililer günü hediyesi seçmek yılın herhangi bir döneminde hediye seçmekten biraz farklıdır. Partnerinizin zevkleri, alışkanlıkları, hobileri, çift olarak yapmaktan hoşlandığınız şeyler, ilişkinizde önemi olan anı ve detayların hepsi sevgilinize hediye seçerken dikkat etmeniz gereken noktalardır. Ona seçtiğiniz hediyeyi ne kadar kişiselleştirir ve özelleştirirseniz, onun için de o kadar anlamlı ve unutulmaz olacaktır. 14 Şubat’ta sevgilinizi mutlu etmek için seçebileceğiniz birçok hediye bulunmaktadır. Seçtiğiniz hediye veya hediyeleri ufak dokunuşlarla kişiselleştirip özelleştirebilirsiniz. Mesela, en yaratıcı sevgiliye hediye fikirlerine örnek olarak sevgilinizin bir süredir istediğini bildiğiniz bir parfüm, yanında en sevdiği atıştırmalık çikolata ve bunların yanında küçük romantik bir not sayılabilir.

Erkeklere Sevgililer Günü Hediyesi 

Bu özel günde kadınlara olduğu gibi erkeklere de alınabilecek birçok hediye seçeneği mevcuttur. Erkek partnerinize hediye seçerken size yol gösterebilecek birçok ipucu bulunmaktadır. Bunlardan bazıları partnerinizin zevkleri, alışkanları, kişiliği, önem verdiği detaylar olabilir. Ancak konu sevgililer günü hediyesi seçmek olunca hesaba başka unsurları da katmanız gerekmektedir. Bu unsurlar yalnızca partnerinizle değil, partnerinizle olan ilişkinizle ilgili detaylardır. İlişkinizle özdeşleşmiş bir mekan, birlikte yapmayı sevdiğiniz bir aktivite, veya ikinizin de sevdiği bir yemek gibi detaylar sevgililer günü hediyesi fikri bulma konusunda çok iyi birer ipucu olabilmektedir. Kilit nokta, ilişkinize özel ve özgün bir fikir olmasıdır. Sürprizinizi bir adım ileri taşımanın en tatlı yolu ise hediyenizi bir kutu çikolata ile süslemek olabilir.

Kadınlara Sevgililer Günü Hediyesi 

Bir demet çiçekten şık bir kolyeye, şirin bir peluş ayıdan dekoratif bir tabloya varana kadar sevgililer gününde kadın sevgiliye alınabilecek birçok hediye seçeneği mevcuttur. Bu yönden, kadın sevgiliye hediye seçmek hem zor hem de kolaydır. Seçeneklerin çeşitliliği başta kafa karıltırıcı görünebilir ve seçmenizi zorlaştırabilir. Fakat onu yeterince iyi tanıyorsanız yüzlerce sevgililer günü fikri arasından partnerinize en uygun olanını bulabilir ve ona sevginizi gösterebilirsiniz. Sevgililer gününün anlamı sevgilinize sevildiğini ve önemsendiğini göstermektir. Bu nedenle onu tanıdığınızı ve ona ait detayları kaçırmadığınızı belli eden bir hediye onu çok mutlu edecektir. Partneriniz de bir çikolata aşığıysa onun en çok sevdiği çikolatalarla hazırlayacağınız bir sürpriz unutulmaz olacaktır.

Sevgililer Günü Çikolatası Çeşitleri

14 Şubat hediyenize bu özel günün olmazsa olmazı çikolatayı da eklemeye karar verdiyseniz, şimdi sevgilinizin en çok seveceği çikolata çeşidini seçme zamanı! Bolçi Çikolata onlarca farklı ürün seçeneğiyle en güzel sevgili hediyesi fikirlerini önünüze seriyor. Günün anlamını, yani karşılıklı sevgiyi vurgulayacak şekilde paketlenmiş sevgililer günü çikolatası çeşitleri en popüler hediye seçenekleri arasındadır. Sevgilinize onun en sevdiği lezzetlerle sürpriz yapmak ise ona sevildiğini göstermenin en tatlı yollarından biridir. Neyse ki Bolçi, sahip olduğu birçok çikolata çeşidiyle her türlü damak zevkine hitap etmeyi başarıyor. Drajelerden kuruyemişli çikolatalara, harf çikolatadan kalp çikolataya varana kadar onlarca çikolata çeşidi partnerinizi mutlu etmek için sizleri bekliyor.

Sevgililer Günü’ne Özel Harf Çikolatalar 

Sevgimizi ve aşkımızı belli ederken kelimelerden daha güçlü ne olabilir? Cevap tabii ki çikolata! Bazen hareketlerimiz, sözlerimizden çok daha fazlasını aktarır. İletmek istediğimiz mesajı çikolatayla iletmek, bunun en tatlı yollarından biridir. Bolçi Harf Çikolata çeşitleri ile sevgilinize birçok şey söylemeniz mümkün. İşte sevgililer gününde partnerinize harf çikolatalarla verebileceğiniz mesajlardan bazıları:

  • Seni Seviyorum
  • Aşkların En Güzeli
  • Kalbimin Tek Sahibi
  • Birtanem
  • Biricik Aşkım
  • İyi Ki Varsın
  • Hayatımın Anlamı
  • I Love You

Bolçi harf çikolata çeşitlerinden iki veya daha fazlasını birleştirerek daha uzun mesajlar iletmeniz de mümkün. Örneğin “İyi Ki Varsın Hayatımın Anlamı” veya “Seni Seviyorum Biricik Aşkım” gibi uzun cümlelerle hem aşkınızı gösterebilir hem de sevgililer gününde Bolçi çikolata lezzetinin tadına doyasıya varabilirsiniz!

Kalp Çikolata 

Sevginin, aşkın ve birlikteliğin sembolü olan kalp, her sene 14 Şubat ve öncesinde her yerde karşımıza çıkmaktadır. Kalp şeklinde hediye kartları, balonlar, peluş oyuncaklar adeta her tarafı kaplar. Tabii ki bunlara kalp çikolataları da eklemek gerekir. Hem şekli hem de lezzeti açısından kalp çikolata çeşitleri sevgililer gününün anlamına en çok uyan hediye fikirleri arasındadır. Farklı kutu ve ambalajlarla özel olarak paketlenen Bolçi kalp çikolata çeşitleri içerik olarak farklı gramajlarda seçiminize sunulmuştur. Teneke Kalp Çikolata Kutu 20 adet spesiyal çikolatadan oluşurken Büyük Kalp Çikolata Kutu trüf çikolata da dahil olmak üzere farklı çeşitlerde spesiyal çikolata içermektedir. Kutulu ürünler, içine romantik bir not eklemek açısından da oldukça kullanışlı olacaktır. Bunun yanında, kalp şekline sahip kırmızı ambalajlı çikolatamızı da deneyebilirsiniz.

Sevgililer Günü Anlamı 

 

Sevgililer Günü’nün kökeni, Roma’ya dayanmaktadır. Bu önemli gün, adını Valentine isimli Romalı bir din adamından almaktadır. Bu nedenle sevgililer günü İngilizce’ye “Valentine’s Day” olarak geçmiştir ve evrensel olarak da bu şekilde anılmaktadır. Bugüne kadar varlığını sürdürmüş olan sevgililer günü geleneği, günümüzde dini bir anlam taşımamakla beraber aşkın ve partnerler arasındaki sevginin yüceltildiğii ve kutlandığı bir gelenek halini almıştır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR