1

MADLEN ÇİKOLATA

Birbirinden leziz çikolata çeşitlerimizi keşfedin.

Bolçi`den Madlen Çikolata

Madlen Çikolata 1940’dan beri eskimeyen tat ve tarihi bir lezzettir diyebiliriz. Fransa’da yaşayan İrlandalı bir mültecinin Fransız hizmetlisinin “madeleine” tarzı küçük tatlılar ve kekler yapmasıyla birlikte 18. yüzyılda başlamıştır. Madlen çikolata, ismini madeleine adındaki içi çikolata dolgulu kurabiyelerden almıştır. “Madalyon şeklinde çikolata” anlamına gelmektedir. Bu çikolatanın kalıbı ise, ünlü çikolata kalıpçısı Anton Reiche ile İstanbul’a 1940 senesinde gelmiş ve hızla yayılmıştır.

Madlen çikolata çeşitleri uzun yıllardır en tatlı ve kibar hediyeler olarak tercih edilen, tadına doyum olmaz lezzetlerdir. Bu çikolatalar pek çok farklı çeşidi ve ilgi çekici paketlemeleri ile hem göze hem de her damak zevkine hitap etmeyi amaçlar. Hediye olarak sıkça tercih edilmeleri, özel ve leziz olduklarının ayrı bir göstergesidir. Ustalık ile hazırlanan ve yılların deneyimi ile birleşen eşsiz çikolatalarımız farklı tasarımlardaki ambalajları ile özel günlerin taçlandırıcısı niteliğindedir. Bayramların vazgeçilmez hediyelik ve ikramlık çikolatasıdır.

 

 

Madlen Çikolata Fiyatları 

Bolçi bünyesinde biribirinden farklı ahşap kutu, teneke kutu ve deri kutu seçeneklerimiz satılmaktadır. Madlen Çikolata kategorisindeki ürünleri farklı kutulara göre fiyatlandırıyoruz. Madlen çikolatanın sayısı, ambalajı ve şekli gibi özellikleri çikolatanın fiyatında etkilidir. Kategorimizde yer alan yüzlerce çikolata çeşidi içerisinde gramaj bazlı çikolatalara satın aldığınız gramaja göre ücret ödersiniz. 300 gramdan 650 grama kadar kutu tercih edebilirsiniz. Tadı, şekli ve miktarı tamamen zevkinize kalmış olan bu çikolataların tümü, büyük bir çoğunluk tarafından tercih edilir. Madlen çikolata fiyatları ve kutu seçenekelerinden seçerek adresinize sipariş verebilirsiniz. Alışveriş yapan birçok kişinin bakarak karar verdiği müşteri yorumları kısmı, daha hızlı ve doğru karar verebilmenize yardımcı olacaktır. Ürünün tazeliği, görselliği ve teslimat süresi hakkında yapılan yorumlara bu kısımdan ulaşabilirsiniz.

 

Madlen Çikolata: Tatlı Bir Güne Tatlı Bir Hediye 

Mutlu bir günde “eli boş gitmemek” senelerdir süren, en güzel geleneklerimizdendir. Heyecanlı ve mutlu olaylara eşlik eden yeme-içme kültürümüz, bu heyecanlı olayları tarihe kazımak için renkli ve unutulmaz bir işbirlikçimizdir. Bir arkadaşımızın bebeği doğduğunda bebek çikolatası veya kuzenimizin evlilik yolunda attığı ilk adımda yanında olmak isteriz. İşte, madlen çikolata, bu durumlarda verilebilecek en lezzetli hediye çikolatadır. Madlen çikolata çeşitleri, yıllardan beri özel günlerde hediye edilen çeşitlerdendir. Kız isteme, bayram, yeni bebek kutlaması, nişan gibi pek çok özel günde tercih ederiz. Madlen çikolata çeşitleri ayrıca doğum günü, yıl dönümü gibi pek çok farklı özel günde de hediye edilebilmektedir. Özel lezzetleri, şık tasarımları ve her zevke hitap eden içerikleri ile bu değerli günlerde hediye etmek için en tatlı sürprizlerimizdendir.

 

Madlen Çikolata: Resmi Bir Güne Renk Katar! 

Resmi ziyaretlerde vermek için hediye arıyorsanız hemen bizden çikolata sipariş verebilirsiniz. Öğretmenlerin, doktorların ve diğer meslek gruplarından tanıdıklarınızın gününü kutlamak için Madlen çikolata, hem bu resmi ortamın ciddiyetini korumak hem de tatlı bir sohbet açmak için harika bir seçenek olacaktır. Benzer şekilde kurumsal alanda, iş ortaklarınızla, müşterilerinizle ve misafirlerinizle hem iş konuşup hem de hayatın lezzetlerini kaçırmak istemediğiniz anlarda çikolata vazgeçilmez bir seçenektir. Madlen çikolata, sadece kutlamalarda değil, çikolataya düşkün olanların kişisel olarak da tercih ettiği bir çikolata çeşididir. Günlük koşturmacanıza bir mola vermek istediğinizde kahvenizin yanında keyifle tüketebilirsiniz. Tıpkı sade veya orta şekerli kahve zevkiniz gibi çikolatanın kakao miktarını da zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Çünkü Bolçi çikolata çeşitleri her damak zevkine hitap edecek şekilde özenle üretilir. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu lezzetlerin çeşitleri ise sütlü, bitter, antep fıstıklı ve fındıklı çikolatadan oluşmaktadır.  Madlen çikolata bu özel ve değerli günlerde; abartısız, sade görünümü ve kakaonun asaleti ile hem resmi ortamlarda, hem geçmiş olsun dileklerinizi iletirken, hem de mutlu ve neşeli kutlamalar için hediye tercihi olarak vazgeçilmezdir. Kalabalık organizasyonlarda paketli türleri hijyen açısından daha çok tercih edilir. Kız isteme gibi daha aile içi kutlamalarda kutulu ürünler tercih edilmektedir. Ayrıca bebek çikolatasını da tercih edebilirsiniz.

 

Madlen Çikolata Çeşitleri Nelerdir? 

Ülkemizde üretildiği günden beri, acı-tatlı günlerin eşlikçisi olan çikolatalar bugün de farklı tasarımları ve tatları ile gönülleri fethetmeye devam etmektedir. Madlen çikolata çeşidi çoktur; fakat bu çeşitler üretilirken kakao ile bağını koparmayarak, yerini diğer çikolatalara kaptırmayan bir klasiktir. Sunum ve ikramların efendisi olan bu çikolatalar kakaonun zarif geometrik tasarımlarla buluşmasıdır diyebiliriz.

Madlen çikolata çeşitleri her damak zevkine hitap edecek şekilde özenle üretilir. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu lezzetlerin çeşitleri ise sütlü, bitter, antep fıstıklı ve fındıklı çikolatadan oluşmaktadır. Bu ürünler içinde en farklı ve ilgi çekici olanı ise Bolçi Square Kutu ile Kültür Serisi İstanbul Kutusu’dur. Bu kutular hem ilgi çekici ambalaj tasarımları hem de içerikleri ile çok sevilen farklı lezzetlerdir.

 

Square Kutu 

Square kutu, alışılmış çikolata lezzetinin dışında bir çikolata hazzı sunar. Bu ürünün içeriğinde sütlü, bitter, Antep fıstıklı ve fındıklı çikolatalar yer alır. Genellikle yalnızca sütlü ve bitter çikolata çeşitlerinden oluşmaktadır. Madlen çikolata geleneğine farklı bir bakış katan Square Kutu sayesinde özel günlerde hediye etmek için farklı lezzetleri de tercih etmek mümkündür. Bu kutu ile alışılmış sütlü ve bitter lezzetlere eklenen taze yemişler, en kaliteli BOLÇİ ürünlerinden birinin ortaya çıkmasına katkı sağlar.

 

Kültür Serisi İstanbul Kutusu 

İstanbul’un en özel yerlerini içeren bu özel kutuda, sütlü çikolata çeşitleri yer alır. Madlen çikolataların alışılmış ambalajlardan kurtulmasına katkı sağlayan çikolata kutumuz sayesinde İstanbul’un en özel yerleri ile nefis BOLÇİ çikolata çeşitleri bir araya gelir ve lezzet adeta sanat ile bütünleşir. İstanbul’dan pek çok farklı kareyi görmeye olanak sağlayan bu kutu özellikle de hediye etmek için tercih edildiği zaman çok anlamlı ve değerli bir sürpriz olacaktır.

Bolçi ile Madlen’e Kolayca Ulaşın 

En tatlı lezzetlere, özel sürprizlere ve tadına doyum olmayan çikolata çeşitlerine BOLÇİ internet sitesi üzerinden ya da BOLÇİ satış noktalarından kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Siz de sevdiklerinize bir tık ile nefis tablet çikolata hediye edin ve mutluluğu çikolata hazzı ile yaşayın!

 

Madlen Çikolatayı Özel Kılan Detaylar 

Madlen çikolata, bin bir çeşit çikolata tarifine ve yenilikçi çikolatalara karşın günümüzde hala çok popüler bir yere sahip. Bayram, söz, kına, nişan, düğün, sünnet, yaş günü, yıldönümü, kutlama, tebrik… Aklınıza gelebilecek tüm özel günlerde çikolata tercih ediyoruz. Sütlü ve bitter çikolata seçeneğiyle bizi bekleyen madlen, adeta çikolata kültürünün temelini oluşturuyor. Madlen çikolatanın bu denli klasik olması, çok sevilmesi esasında geleneksel alışkanlıklardan ileri geliyor. Madlen kare formda bir çikolata türü. İlk çikolata tasarımlarından biri olması bugünkü çılgın tasarımlara rağmen kalıcılığını ve aşıladığı lezzet güvenini korumaya yardımcı oluyor. Madlen çikolatanın özel kalmasındaki etken, bayramlardan kız isteme törenlerine kadar hemen her özel anda ve günde bize eşlik etmesidir. Geçmişe olan sıkı bağlarımız çikolata zevkinde bile kendini gösteriyor. Bolçi Çikolata, leziz Bolu çikolatası çeşitlerini sunarken en şık ambalajlarla satışa devam ediyor!

 

Madlen Çikolata Siparişi için Bolçi Çikolata Sizlerle 

Madlen çikolata konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesiyle parmak ısırtan Bolçi Çikolata, tadına doyamayacağınız bir kalite sunuyor. Madlen çikolata bildiğiniz gibi tam bir klasik, bu klasiği sizlere en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçeneğiyle gönderiyoruz. Bolu çikolatasının lezzetini sütlü, bitter çikolatayla kare formda tadabilirsiniz. Özel anlarınızda, kutlanacak günlerinizde, geleneksel bayramlarınızda size eşlik edecek lezzeti bir çikolata kesinlikle olmalı. Bolçi Çikolata, çikolata da ki lezzeti mutluluğunuzla zenginleştirmenizi sağlıyor. Tüm çikolata çeşitlerini uygun fiyat avantajıyla bolcikolata.com adresinden satın alabilirsiniz. Çikolata siparişlerinizin hepsi şık ambalajlarla güvenle gönderilir. Bolcikolata.com ile kaliteli çikolataya ulaşmak artık çok pratik. Bir tık uzağınızdayız!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR