Madlen Çikolata

 

Madlen çikolatanın hikayesi

 

Madlen Çikolata 1940’dan beri eskimeyen tat tarihi bir lezzet diyebiliriz. Fransa’da yaşayan İrlandalı bir mültecinin Fransız hizmetlisinin “madeleine“ tarzı küçük tatlılar ve kekler yapmasıyla birlikte 18.yy’da başlamıştır. Madlen çikolata ismini madeleine adındaki içi çikolata dolgulu kurabiyelerden almıştır. Madalyon şeklinde çikolata demektir. Bu çikolatanın kalıbı ise, ünlü çikolata kalıpçısı Anton Reiche’den İstanbul’a 1940 senesinde gelmiş ve hızla yayılmıştır.

 

 Madlen Çikolata :Zamansız lezzet

 

Madlen çikolata çeşitleri uzun yıllardır en tatlı ve kibar hediyeler olarak tercih edilen tadın doyum olmaz lezzetlerdir. Bu çikolatalar pek çok farklı çeşidi ve ilgi çekici paketlemeleri ile de hem göze hem de her damak zevkine hitap etmeyi amaçlar. Hediye olarak sıkça tercih edilmesinden dolayı özel ve leziz olduklarının da ayrı bir göstergesidir. Ustalık ile hazırlanan ve yılların deneyimi ile birleşen eşsiz çikolatalarımız farklı tasarımlardaki ambalajları ile özel günlerin taçlandırıcısı niteliğindedir. Bayramlarında vazgeçilmez hediye ve ikramlık çikolatasıdır.

 

Madlen Çikolata Fiyatları

 

Bolçi markası olarak biribirinden farklı ahşap kutu, teneke kutu deri kutu seçeneklerimiz satılmaktadır. Madlen Çikolata kategorisinde farklı kutulara göre fiyatlandırıyoruz.

Madlen çikolatanın sayısı, ambalajı, markası ve şekli gibi özellikleri çikolatanın fiyatı için etkilidir. Kategorimizde yer alan yüzlerce çikolata çeşidi içerisinde kg veya gramaj bazlı çikolatalara, satın aldığınız gramajına göre ücret ödersiniz. 300gr dana 650 gr kadar kutu tercih edebilirsiniz. Tadı, şekli ve miktarı tamamen zevkinize kalmış olan bu çikolataların tümü, büyük bir çoğunluk tarafından tercih edilir. Madlen çikolata fiyatları ve kutu seçenekelerinden seçerek size hemen kargolayabiliriz. Alışveriş yapan birçok kişinin bakarak karar verdiği müşteri yorumları kısmı, daha hızlı ve doğru karar verebilmenize yardımcı olacaktır. Ürünün tazeliği, görselliği ve teslimat süresi hakkında yapılan yorumlara bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

 

 Madlen Çikolata : Tatlı bir güne tatlı bir hediye

 

Mutlu bir günde “eli boş gitmemek” senelerdir süren, en güzel geleneklerimizdendir. Heyecanlı, mutlu olaylara eşlik eden yeme-içme kültürümüz, bu heyecanlı olayları tarihe kazımak için renkli, unutulmaz bir işbirlikçi midir. Bir arkadaşımızın bebeği doğduğunda bebek çikolatası veya kuzenimizin evlilik yolunda attığı ilk adımda yanında olmak isteriz. İşte bu durumlarda verilebilecek en lezzetli hediye çikolatadır. Madlen çikolata çeşitleri yıllardan beri en özel günlerde hediye edilen çeşitlerindendir. Kız isteme, bayram, yeni bebek kutlaması, nişan gibi pek çok özel günde tercih ederiz. Madlen çikolata çeşitleri ayrıca doğum günü, yıl dönümü gibi pek çok farklı özel günde de hediye edilebilmektedir. Özel lezzetleri, şık tasarımları ve her zevke hitap eden içerikleri ile bu değerli günlerde hediye etmek için en tatlı sürprizlerimizdendir.

 

 Madlen Çikolata : Mutlu Günlerin Vazgeçilmezi

 

Mutlu günlerin vazgeçilmezi olarak anılan çikolata elbette en mutsuz, hüzünlü ve çaresiz anlarınıza da neşe getirmeyi başarıyor. Çikolatanın halledemeyeceği hiçbir kötü duygu yoktur demişler. Çikolata ile hüznü geride bırakıp mutluluğa yelken açabilirsiniz. İnsana Motivasyon veren, mutluluk hormonu salgılayan çikolata, madlen olunca tadına doyulmuyor! Bolu çikolatası ile yola çıkan BOLÇİ Çikolata markamız, yolculuğuna kaliteli çikolata çeşitlerini dâhil etmekten her zaman keyif duymuştur. Sütlü, bitter, fındıklı ve fıstıklı çikolatalarıyla sizler de kendi yolculuğunuzdan keyif duyabilirsiniz. Kız isteme, söz, kına, nişan, düğün, yıldönümü, yaş günü, kutlama, doğum, tebrik gibi mutlu günlerinizde ağzınızı tatlandıracak çikolata arıyorsanız bu çikolata kesinlikle madlen olabilir. Alternatif olarak tablet çikolatayı da tercih edebilirsiniz. Madlen çikolatanın mutlulukla doğrudan ilgisi var. Bolçi Çikolata, kaliteli ve uygun fiyatlı çikolatalarıyla sizleri memnun etmeye bayılıyor! 

 

 Madlen Çikolata : Resmi bir güne renk katan

 


Resmi ziyaretlerde hediye vermeyi tercih ederken hemen bizden
çikolata sipariş verebilirsiniz. Öğretmenlerin, doktorların ve diğer meslek gruplarından tanıdıklarınızın gününü kutlamak.

Madlen çikolata hem bu resmi ortamın ciddiyetini koruyacak hem de tatlı bir sohbet yanında tatlı bir seçenek olacaktır. Benzer şekilde kurumsal alanda, iş ortaklarınızla, müşterilerinizle, misafirlerinizle hem iş konuşup hem de hayatın lezzetlerinizi kaçırmak istemediğiniz anlarda çikolata vazgeçilmez bir seçenektir.  Kendinizi çikolata ile şımartın. Madlen çikolata, sadece kutlamalarda değil, çikolataya düşkün olanların kişisel olarak da tercih ettiği bir çikolata çeşididir. Günlük koşturmacanıza bir mola vermek istediğinizde, kahvenizin yanında keyifle tüketebilirsiniz. Tıpkı sade, orta şekerli kahve zevkiniz gibi çikolatanın kakao miktarını da zevkinize göre tercih edebilirsiniz.  Çünkü bolçi çikolata çeşitleri her damak zevkine hitap edecek şekilde özenle üretilir. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu lezzetlerin çeşitleri ise sütlü, bitter, antep fıstıklı ve fındıklı çikolatadan oluşmaktadır.  Madlen çikolata bu özel ve değerli günlerde; abartısız, sade görünümü ve kakaonun asaleti ile hem resmi ortamlarda, hem geçmiş olsun dileklerinizi iletmek için, hem de mutlu ve neşeli kutlamalar için hediye tercihi olarak vazgeçilmezdir. Kalabalık organizasyonlarda ambalaj paketli türleri hijyen açısından daha çok tercih edilir. Kız isteme gibi daha aile ölçeği hediyelerde kutulu ürünler tercih edilmektedir. Ayrıca bebek çikolatasınıda tercin edebilirsiniz

 

Madlen Çikolata Çeşitleri Nelerdir?

 

Ülkemizde üretildiği günden beri, acı tatlı günlerin eşlikçisi olan çikolatalar bugün de farklı tasarımları ve tatları ile gönülleri fethetmeye devam etmektedir. Madlen çikolata çeşidi çoktur fakat bu çeşitler üretilirken, kakao ile bağını koparmayarak, yerini diğer çikolatalara kaptırmayan bir klasiktir. Sunum ve ikramların efendisi olan bu çikolatalar klasik bir kakaonun zarif geometrik tasarımlarla buluşmasıdır diyebiliriz. Madlen çikolata çeşitleri her damak zevkine hitap edecek şekilde özenle üretilir. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu lezzetlerin çeşitleri ise sütlü, bitter, antep fıstıklı ve fındıklı çikolatadan oluşmaktadır. Bu ürünler içinde en farklı ve ilgi çekici olanı ise Bolçi Square Kutu ile Kültür Serisi İstanbul Kutusu’dur. Bu kutular hem ilgi çekici ambalaj tasarımları hem de içerikleri ile çok sevilen farklı lezzetlerdir. 

 

Madlen Çikolataların Yapım Aşaması

 

Her zaman beğenilerek yenilen çikolataların, çeşitleri ile birlikte beğeni almaya devam ettiğini biliyoruz! Her yaştan kişini severek tükettiği çikolata çeşitleri arasında Madlen çikolata, en çok tüketilen çikolata olarak yerini almaktadır. Bu sebeple de üretimi oldukça fazla yapılır. Özellikle, özel günde tercih edilen çikolata türleri arasında bu çikolata başta gelmektedir. Dolayısıyla, üretiminde dikkat edilen noktalar vardır. Farklı farklı tatlarıyla büyüleyen bir lezzet olmaya devam eden çikolata, müşterilerimizin beğenisini almaya devam ediyor. Müşterilerimizin beğenisini almasının arkasında elbette çikolatamızın yapım aşamasının titizliğine verdiğimiz önem vardır.

Madlen çikolata yapımı, özenle seçilen kakao çekirdeklerinin bir dizi işlemden geçmesi sonucu oluşur ve beğeni alan çeşitler arasındadır. Önemli günlerin vazgeçilmezi olmaya devam eder. Her çeşidinde çikolata severlerin isteğine göre değişim gösterir. Farklı çeşitler arasında sütlü çikolata olması, müşterilerimizin ayrıca beğenisini almaktadır. Bitter, antep fıstıklı ve fındıklı pek çok farklı çeşidi olan enfes çikolataların yapım aşaması, titizlikle yürütülmektedir.

 

Square Kutu

 

Square kutu, alışılmış çikolata lezzetinin dışında bir çikolata hazzı sunar. Bu ürünün içeriğinde sütlü, bitter, Antep fıstıklı ve fındıklı çikolatalar yer alır. Genellikle yalnızca sütlü ve bitter çikolata çeşitlerinden oluşmaktadır. Madlen çikolata geleneğine farklı bir bakış katan Square Kutu sayesinde özel günlerde hediye etmek için farklı lezzetleri de tercih etmek mümkündür. Bu kutu ile alışılmış sütlü ve bitter lezzetlere eklenen taze yemişler, en kaliteli BOLÇİ ürünlerinden birinin ortaya çıkmasına katkı sağlar. 

 

Kültür Serisi İstanbul Kutusu Özelliği Nedir?

 

İstanbul’un en özel yerlerini içeren bu özel kutuda, sütlü çikolata çeşitleri yer alır. Madlen çikolataların alışılmış ambalajlardan kurtulmasına katkı sağlayan çikolata kutumuz sayesinde İstanbul’un en özel yerleri ile nefis BOLÇİ çikolata çeşitleri bir araya gelir ve lezzet adeta sanat ile bütünleşir. İstanbul’dan pek çok farklı kareyi görmeye olanak sağlayan bu kutu özellikle de hediye etmek için tercih edildiği zaman çok anlamlı ve değerli bir sürpriz olacaktır. 

 

Kolayca Ulaşın

 

En tatlı lezzetlere, özel sürprizlere ve tadına doyum olmayan çikolata çeşitlerine BOLÇİ internet sitesi üzerinden ya da BOLÇİ satış noktalarından kolaylıkla ulaşmak mümkündür. Siz de sevdiklerinize bir tık ile nefis tablet çikolatahediye edin, mutluluğu çikolata hazzının özel tasarımları ile gönderin!

 

Madlen Çikolatayı Özel Kılan Detaylar

 

Madlen çikolata, bin bir çeşit çikolata tarifine ve yenilikçi çikolatalara karşın günümüzde hala çok popüler bir yere sahip. Bayram, söz, kına, nişan, düğün, sünnet, yaş günü, yıldönümü, kutlama, tebrik… Aklınıza gelebilecek tüm özel günlerde çikolata tercih ediyoruz. Sütlü ve bitter çikolata seçeneğiyle bizi bekleyen madlen, adeta çikolata kültürünün temelini oluşturuyor. Madlen çikolatanın bu denli klasik olması, çok sevilmesi esasında geleneksel alışkanlıklardan ileri geliyor. Madlen kare formda bir çikolata türü. İlk çikolata tasarımlarından biri olması bugünkü çılgın tasarımlara rağmen kalıcılığını ve aşıladığı lezzet güvenini korumaya yardımcı oluyor. Madlen çikolatanın özel kalmasındaki etken bayramlardan kız isteme törenlerine kadar hemen her özel anda ve günde geçmişte bize eşlik etmesidir. Geçmişe olan sıkı bağlarımız çikolata zevkinde bile kendini gösteriyor. Bolçi Çikolata markamız, leziz Bolu çikolatası çeşitlerini sunarken, en şık ambalajlarla satışa devam ediyor!

 

Madlen Çikolata Siparişi için Bolçi Çikolata Sizlerle

 

Madlen çikolata konusunda uzun yıllara dayanan tecrübesiyle parmak ısırtan Bolçi Çikolata, tadına doyamayacağınız bir kalite sunuyor. Madlen çikolata bildiğiniz gibi tam bir klasik, bu klasiği sizlere en uygun fiyat ve hızlı teslimat seçeneğiyle gönderiyoruz. Bolu çikolatasının lezzetini sütlü, bitter çikolatayla kare formda tadabilirsiniz. Özel anlarınızda, kutlanacak günlerinizde, geleneksel bayramlarınızda size eşlik edecek lezzeti bir çikolata kesinlikle olmalı. Bolçi Çikolata, çikolata da ki lezzeti mutluluğunuzla zenginleştirmenizi sağlıyor. Tüm çikolata çeşitlerini uygun fiyat avantajıyla bolcikolata.com adresinden satın alabilirsiniz. Çikolata siparişlerinizin hepsi şık ambalajlarla güvenle gönderilir. Bolcikolata.com ile kaliteli çikolataya ulaşmak artık çok pratik. Bir tık uzağınızda sizlerleyiz!

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.