DRAJE ÇİKOLATA

Birbirinden leziz çikolata çeşitlerimizi keşfedin.

Bolçi`den Draje Çikolatalar

Draje çikolata farklı aromaları, renkli görünümleri, enfes içerikleri ile damak zevkinize hitap eder. Canınız çikolata veya tatlı çektiğinde, kahvelerin yanında ikramlık olarak küçük atıştırmalık draje çikolataları afiyetle tüketebilirsiniz. Çikolatalı, fıstıklı, portakallı, üzümlü, antep fıstıklı, fındıklı, bademli draje gibi farklı aromalarla üretilen çikolata nefis tadı ile tatlı severleri mutlu eder. Çayın ve kahvenin yanında tatlı tüketmeyi seviyorsanız küçük atıştırmalık ve şekerlemeleri tüketebilirsiniz. Farklı tatlar denemeyi seviyorsanız Bolçi’nin farklı aromalar ile hazırladığı draje çikolataları deneyebilirsiniz.

Draje Nedir?

Draje, şeker veya çikolata ile kaplanmış kuruyemiş olarak ifade edilir. Draje şeker veya çikolatalar en çok tercih edilen küçük atıştırmalıklardır. Genellikle renkli, parlak görünüme sahiptir. Dış katmanı şeker veya çikolata kaplıdır. İçerisinde kuruyemiş veya meyveler öz olarak kullanılır. Pek çok farklı çeşide sahip drajelerin içerisinde özel aromalar kullanılır. Çoğunlukla oval, yuvarlak veya köşeli şekillerde üretilen şekerlemelerdir. Çay ve kahve ikramlarının yanında sofralarda yerini alan drajeler, özel günlerde, kız isteme, söz, nişan törenlerinde de geleneksel olarak çiçek eşliğinde götürülen atıştırmalıktır. En çok tercih edilen ikramlıklar arasında olan drajeler, özellikle hap şeklinde olması ve renkli görünümleri nedeniyle çocukların en popüler şekerlemesi olabilir. Çok fazla tüketilmelerinin bir diğer nedeni oldukça lezzetli olmasıdır. Damak tadınıza uygun bu küçük atıştırmalıkları canınız tatlı istediğinde tüketebilirsiniz.

Draje Çeşitleri 

Draje çeşitleri damak zevklerine ve mutfak kültürüne bağlı olarak pek çok farklı türe sahiptir. Dünya mutfağında; içi meyve kaplı, çerez kaplı, krema kaplı, çikolata kaplı çeşitleri mevcuttur. Mutfak kültürüne göre çeşitleri ve tatları değişen drajelerin değişmeyen temel özelliği oldukça lezzetli olmasıdır. Draje çikolata çeşitleri, enfes tatları, rengarenk tasarımları ile her yaştan bireyin tüketimine uygun olarak hazırlanır. Bolçi kalitesi ve deneyimi ile hazırlanan draje çeşitleri atıştırmalık çikolata için en ideal seçenekler arasındadır. Birbirinden farklı  ve özel lezzetleri ile eşsiz bir deneyim sunar. Zararlı içerikler olmadan özenle üretilen çeşitleri nefis bir çikolata şöleni yaşayabilirsiniz. Draje çikolata çeşitleri ile hem göz hem de damak zevkinize hitap etmek amaçlanır. Farklı aromalara sahip içerikler ile hazırlanır. Çikolata seven herkesin damak tadına hitap etmeyi amaçlayarak hazırlanan çikolatanın içerisinde alkol, sağlığa zararlı kimyasallar, domuz yağı ve katkıları kullanılmaz. Taze yemişler eşliğinde özenle hazırlanır. Farklı aromalar kullanılarak eşsiz lezzetler elde edilir. Badem, fıstık, üzüm, portakal, kahve çekirdeği ve fındık draje içerisinde kullanılan yemişlerdir. Farklı çeşitler ile hazırlanan draje çikolatalar kaliteli ambalajlar ile süslenir, Şık görünümlü paketleri ile piyasaya sunulur. En temel özelliği hem atıştırmalık hem de ikramlık olarak tercih edilmesidir. Taze kuruyemişler ve meyveler kullanılarak hazırlanan bu çikolatalar ile misafirlerinize şık kahve sunumları hazırlayabilirsiniz. Sevdiklerinize özel günlerde bu şekerlemeleri hediye edebilirsiniz.

Çikolatalı Draje

Çikolatalı drajeler, sade veya taze kuruyemiş, meyve özleri ile karıştırılarak hazırlanır. Sütlü, bitter veya beyaz çikolatalar ile farklı aromalarla üretilen çikolatalı drajenin renkli, benekli gibi farklı görünümleri vardır. Acı tatlardan hoşlananlar için bitter çikolatalı, daha tatlı lezzetler arayanlar için sütlü çikolatalı, hafif lezzetler isteyenler için de beyaz çikolata drajeler hazırlanarak piyasaya sunulur. Yetişkinler için bitter çikolatalı, çocuklar için sütlü çikolatalı drajeler tercih edilebilir. Sevdiğiniz çikolatalı draje çeşitlerini Bolçi çikolata ile deneyimleyebilirsiniz.

Fıstık Draje 

Fıstıklı drajeler, fıstığın sütlü, bitter veya beyaz çikolata ile kaplanması ile hazırlanır. İçerisinde zararlı kimyasal katkılar olmadan özenle üretilir. Taze antep fıstığı draje içerisinde öz olarak kullanılır. Tercihinize göre  sütlü çikolatalı, bitter çikolatalı veya beyaz çikolatalı fıstıklı drajeleri alabilir veya sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Kahve sunumlarında, bayram gibi özel günlerde misafirlerinize rahatlıkla ikram edebilirsiniz.

Bademli Draje 

Bademli drajeler, bademin çikolata ile kaplanması ile hazırlanan şekerlemedir. Sütlü, beyaz ve bitter çikolata çeşitleri ile kaplanarak hazırlanır. Taze bademler içerisinde öz olarak kullanılır. Çocuklardan yetişkinlere kadar her yaş grubundan bireyin rahatça tüketebileceği şekilde taze kuruyemiş ve meyveler kullanılarak elde edilir. Özel günleriniz için bademli drajeleri tercih ederek misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Portakallı Draje 

Portakallı draje, meyve ile hazırlanan bir atıştırmalıktır. İçerisinde portakal kullanılır. Portakalın beyaz çikolata, sütlü çikolata veya bitter çikolata ile kaplanması ile hazırlanır. Çikolata ve portakal karışımının eşsiz aromasına sahip draje en çok tercih edilenler arasındadır. Bolçi deneyimi ile hazırlanan portakallı draje her yaştan bireyin tüketimine uygundur. Özel günlerinizde bu tatları konuklarınıza kahve eşliğinde ikramlık olarak servis edebilirsiniz.

Üzümlü Draje 

Üzüm draje, kuru üzümün çikolata ile kaplanmasıyla hazırlanır. İç katmanda kuru üzümün etrafına yapılan çikolata ganajı, sütlü, beyaz veya bitter çikolata ile yapılır. Bu lezzetleri canınız tatlı çektiğinde atıştırmalık olarak tüketebilirsiniz. Bolçi kalitesi ile hazırlanan üzümlü drajenin isteğinize göre sütlü çikolatalı, bitter çikolatalı, beyaz çikolatalı seçeneklerinden damak tadınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Üzümlü drajenin her çeşidini seviyorsanız bir paket içerisinde karışık olarak ambalajlanan seçenekleri de mevcuttur. Draje çikolatanın fındıklı, çilekli bisküvili, meyveli çakıltaşı, kahveli, karamelize fındıklı draje gibi farklı çeşitleri de vardır. Draje çikolatalar özenle paketlenmiş şık ambalajı ile size ulaşır ve özel günleri taçlandırmanıza yardımcı olur. Siz de Bolçi’nin online satış mağazasından kolay ve hızlı bir şekilde beğendiğiniz draje çikolataları sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR