• Nisan 04, 2021 Spesiyal Çikolata

  Her Duruma Uygun Hediye: Çikolata!

  Çikolatanın mutluluğa olan etkisi yadsınamaz. Her duruma ve her güne uygun hediye seçeneği olan çikolatalar, tasarımla zenginleştirildiğinde şaha kalkıyor. Bolçi Çikolata olarak bizler de çikolata konusunda biraz şaha kalkmış olabilir, sizlere bağımlılık yaratacak lezzetler hazırlamış olabiliriz. Çikolatalarımızı incelemeden önce hayat kurtaran hediye önerimizi yapalım: Hediye çikolata gönder! Çünkü her kadın ve çoğu erkek çikolataya bayılır.

  Çikolata Gönder Günü Kurtar

  Doğum günü, yıldönümü, kutlama, tebrik, doğum, yeni ev, yeni iş, özür, teşekkür ve daha birçok önemli olay için hediye göndermeniz gerektiğinde ağızları tatlandıracak nefis çikolataları tercih edebilirsiniz. Çikolata gönder diyoruz çünkü her yaş grubuna ve cinsiyet ayrımı yapmaksızın herkese en uygun hediye şüphesiz çikolatalardır. Çikolata gönder, için rahat etsin önerisini keyifle sunuyoruz.

  Çikolata gönderirken içine küçük bir not yazmayı ihmal etmeyin. Özellikle hediye çikolata söz konusuysa ya da özür dileme durumu varsa nazik bir notla gönül alabilirsiniz. Çikolata gönder önerisi basit bir öneri gibi dursa da kişiye özel çikolata, günün anlam ve önemine özel hazırlanmış çikolata ya da doğrudan spontane gönderilmiş bir çikolata kutusu sevgiyi de pişmanlığı da aşkı da arkadaşlığı da heyecanı da yansıtmayı başarır.

  Çikolata gönder günü kurtar başlığına takılmayın, o işin esprisi. Elbette özel bir gün olduğunda mesela Sevgililer Günü, sabahtan başlayabilirsiniz kutlamaya. Bir kutu romantik çikolata, belki çiçek, akşamına ise zarif bir yemek… Bu tür organizasyonlarda çikolata odak noktasında yer alıyor. Bolu çikolatası ile lezzetini duyuran markamız Bolçi, lezzetinden yüzde yüz emin olduğu için gönül rahatlığıyla çikolata gönder desteğini verebiliyor.

  Hangi Güne Hangi Çikolatadan Göndermelisiniz?

  Herkesin kafasında bazı özel günler için çikolata gönder komutu vardır. Çünkü herkes bilir ki çikolataya kayıtsız kalmak pek mümkün değildir. İşte biz de böyle anları ve günleri unutmadık, özel çikolatalar hazırladık. Bakalım çikolatalarımızı hangi özel günlerde gönderebilirsiniz.

  Yenidoğan bebek hediyesi için bebek çikolataları

  Kız ve erkek bebekler için pembe – mavi temalı bebek çikolatası tasarımlarına bayılacaksınız. Yenidoğan bebek hediyesi için çiçek almak yerine özel tasarım bebek çikolatalarından almanızı, göndermenizi tavsiye ederiz.

  Sevgililer Günü ve size özel anlar için sevgiliye çikolata kutuları

  Sevgilinize hediye aldınız ama çikolatasız bir hediye olur mu? Olmaz! Bolçi, tüm sevgililere bu özel günde çikolata gönder diyor! Sadece bir kutu romantik tasarıma sahip çikolata bile günün şahane geçmesini sağlayabilir, en güzel hediye olabilir.

  Söz, nişan, kına ve düğün gibi günler için madlen çikolata

  Çikolata gönder dedik ama kız isteme ile başlayan düğün sürecinde çikolatanızı bizzat almanız ya da sipariş etmeniz önemli. Evlilik törenlerinde ve kutlamalarında başta madlen çikolata olmak üzere tüm çikolata çeşitlerimizi tercih edebilirsiniz. Özellikle çikolata gondolu yapacaksanız birkaç farklı çeşit çikolata almanızı öneririz.

  İçimden geldi sürprizi için spesiyal çikolata

  Özel teneke kutu ya da karton şık kutularda hazırlanıp yollanan spesiyal çikolata; kalp, yıldız, kare, dudak, üçgen, oval gibi çeşitli şekil ve figürlerde tasarlanıyor. Sevgilinize, arkadaşınıza, ailenize, eşinize ya da çocuklarınıza öylesine, sadece onları mutlu etmek ve şaşırtmak için hediye çikolata göndermek istediğinizde spesiyal çikolatalardan gönderebilirsiniz.

  Kaliteli ve Uygun Fiyat Çikolatalar Bolcikolata.com’da!

  Çikolatanın hakkını veren Bolçi, meşhur Bolu çikolatası ile rüştünü ispatladı. Bolu çikolatası haricinde bünyemize onlarca farklı çikolata türü, tasarımı ekleyen markamız, kaliteli ve uygun fiyat prensibinden vazgeçmeden genele hitap edecek çikolata satışı yapıyor. İnternet sitemiz üzerinden Türkiye’nin her yerine çikolata siparişi gönderimi yapabiliyoruz. Kaliteli, uygun, lezzetli ve sağlıklı çikolatalar için sizler de bolcikolata.com’u tercih edebilirsiniz!

  Çikolata Gönder
 • Nisan 04, 2021 Bebek Çikolatası

  Bolçi Bebek Çikolatası!

  Bebek çikolatalarımız, bebeklere özel olarak üretilmektedir. Birçok değişik modelde ve renkte olan çikolatalarımız, bebeklerle ilgili özel günlerin sık sık tercih edilen, tadına doyum olmayan çikolatalarımız arasında yerini almaktadır. Bebeklerle ilgili günün anlamına ve önemine göre çeşitlilik gösteren bebek çikolatalarımız, özel günlerin ilgi çekici lezzetlerinden olmaya devam ediyor!

  Meyveli, bademli, fıstıklı ve daha birçok çeşide sahip olan bebek çikolatalarımız, herkes tarafından sevilmektedir. Bazen çikolatalarımız ile birlikte, badem, draje ve renkli şekerlemeler de müşterilerimizin taleplerine göre çikolatalarımıza eklenebiliyor. Çikolatalarımız bir tatlı türü olduğu için, birçok etkinlikte tercih edilmektedir. Özellikle bebek doğumunda, doğum gününde, diş çıkarmada gibi birçok yerde çikolatalarımızla karşılaşmanız mümkün!

  Şık ve sevimli tasarımları ile başta çocuklar olmak üzere, sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebileceğiniz çikolatalarımız arasındadır. Bebek çikolatalarımız, nefis lezzetlerinin yanı sıra, sağlığa zararlı katkı maddeleri de içermemektedir.

  BEBEK ÇİKOLATASI ÇEŞİTLERİ

  Bebek çikolatalarımız, kız çocuklarına ve erkek çocuklarına göre özel olarak tasarlanmaktadır. Tamamı sütlü çeşidi olan bebek çikolatalarımız, en tatlı tasarımlarıyla ve ambalajları ile bebeklerle ilgili her tür etkinliklere renk katmaktadır. 

  Kız çocuklarına göre tasarlanan Madlen Bebek Çikolatası Pembe ürünü, en çok satanlarımız arasında yerini alıyor!

   

  Bolçi ailesi olarak, bebek çikolatalarımızın yuvarlak, kare, dikdörtgen gibi farklı şekiller ile müşterilerimize sunulmasına özen gösteriyoruz. Çakıl draje oval tüp çikolatalarımız, alışıldık çikolatalar yerine daha farklı bir tasarımıyla, çocuklar tarafından tercih edilen çikolata çeşitlerimiz arasında yerini alıyor!

   

  Bebek Çikolatası Setleri Nasıl Olur?

  Bebek çikolatası, set halinde de takdim edilebilir. Eğer bir mevlit için çikolata yaptırılacaksa, yanında kokulu bir sabun ya da dua olan bir kâğıt hediye edilebilir. Hediye setleri, tamamen müşterinin zevkine ve isteğine göre hazırlanabilir. Doğum günü çikolatası yaptırırken, çikolatanın yanında küçük bir koku, kalem, bileklik ya da buzdolabı magneti olabilir. Özel hazırlanan küçük kutular ve hediyeler, misafirleri mutlu eder.

  Aynı zamanda sunum yapılırken sepet kullanılması, daha hoş bir hava yaratır. Şık tasarımları sevenler, aynalı gümüş tepsi tercih edebilir. Bazen hem şekerleme hem de çikolata ikram edilebilir. Bunun için iki bölümden oluşan kutular, daha pratiktir. Büyük bir kutu içinde birbirinden farklı çikolatalar, tekli olarak ikram edilebilir. Bebek çikolatası, çok alternatifleri olan bir çeşittir.

   

  Bebek Çikolatası Fiyatları

  Bebek çikolatası fiyatlarımız, diğer çikolatalarımızda olduğu gibi çeşidine göre değişmektedir. Çikolatamızın özellikleri, kalitesi, ambalajı, baskısı ve sayısı gibi birçok faktör, fiyatlarımızı etkilemektedir. En çok tasarım ve kutu özellikleri fiyatlarımızı değiştirmektedir.

  Bununla birlikte ne lezzette çikolata alacağınız ve çikolatanın aroması da satın alacağınız çikolatanın fiyatında değişiklik göstermektedir. Genel olarak, Bolçi ailesi sizler için herkesin bütçesine uygun bir seçeneği mutlaka çikolata severlere sunuyor!

  Detaylı bilgiler için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz

  Bebek Çikolatası
 • Nisan 01, 2021 Bayram Çikolatası

  Bayramları Tatlandıran Çikolatalar!

  Yılda iki kez bir araya gelip, bayram kutluyoruz. Bayramlar bizi biz yapan değerli günlerden olması haricinde sohbetin, dostluğun, akrabalığın, ilişkilerin en önemlisi ailenin değerini anlamamızı sağlayan günlerdir. Bayram gelince kim çocuk ruhuna bürünmüyor ki? Kim içindeki muzip çocuğa engel olup çikolata yemeyi bırakıyor ki? En güzel tatlılar, şekerler, çikolatalar ve ikramlar şüphesiz bayram günü yapılıyor. Bolçi Çikolata, bayramın önemini bilen ve bayrama özel çikolatalar üreten bir marka olarak sizlere tatlı bir bayram sunuyor. Bayram çikolatası, bayramların belki de en leziz detayı. İstediğimiz kadar çikolata yiyebileceğimiz bir gün elbette sevilecektir. Her evde büyük bir nezaketle ikram edildiğinde karşı koyamadığımız bayram çikolatası, olmazsa olmaz bayram klasiği diyebiliriz. Bayram çikolatası sütlü, fındıklı, fıstıklı, bademli, meyveli gibi birçok seçeneğe sahip. Her biri kendi içinde adeta bir lezzet şöleni oluşturuyor. Tek başına yendiğinde ayrı lezzet, kahveyle birlikte yendiğinde dengeleyici lezzet, keyifli bir muhabbet eşliğinde yenildiğinde ise unutulmaz bir hatıraya dönüşen bayram çikolatası, en kaliteli halleriyle şimdi bolcikolata.com’da sizlerle. Uygun fiyat, hızlı teslimat, kaliteli çikolata prensibiyle çalışan Bolçi Çikolata, bayram çikolatası çeşitleri ile her beğeniye ve bütçeye hitap etmeyi başarıyor.

  Bayramda Hangi Çikolataları Alabilirsiniz?

  Bolçi Çikolata, bayramınızı gerçek bir bayrama çevirecek kaliteli Bolu çikolata çeşitleri ile fark yaratıyor. İşte Bolçi’nin öne çıkan çikolata çeşitleri;

  Bolu çikolatası: Bolu çikolatası fındık, antep fıstığı, badem ve yer fıstığından elde edilen krokanların sütlü, bitter ve beyaz çikolata ile kaplanması sonucu oluşur. Taptaze ürünlerden elde edilen Bolu çikolatalarıyla bayramlarınızı keyifle geçirebilirsiniz.

  Madlen çikolata: Bayram klasiklerinden madlen çikolata, en çok satılan çeşitlerden. Özel kutusu, özel karton çantası ile teslim edilen madlen bayram çikolatası, sizlerden tam puan alacak, emin olabilirsiniz.

  Draje çikolata: Renkli, sütlü, bitter draje çikolatalar sadece çocukların değil yetişkinlerin de kayıtsız kalamadığı çikolata çeşitlerinden. Bayram çikolatası alırken biraz da draje çikolatalardan alıp çeşit yapabilirsiniz.

  Trüf çikolata: Bayramda trüf çikolata yemeye kim itiraz edebilir ki? Görüntüsüyle bile ağız sulandıran trüf çikolatalar, bayramlarınızda ikram edilmek üzere sizleri bekliyor.

  O Eski Bayramları Geri Getiren Çikolatalar Bolcikolata.com’da

  Bayram klasiği şeker ve bayram çikolatası olabilir; ama en büyük bayram klişesi de, “nerde o eski bayramlar” diyen birilerinin olmasıdır. Eski bayramlara duyulan derin özlemi çikolata lezzetiyle ortaya çıkarmayı hedefleyen Bolçi Çikolata, tüm çikolata çeşitleri ile eski bayramları geri getirmese de lezzetli şekilde eskileri anmanızı sağlıyor. Bayram çikolatası yerken dün, bugün ve yarına değinmeden edemeyenlere, leziz çikolatalarımızdan yemelerini öneriyoruz. Hüznünüzü dağıtacak, keyfinizi artıracak doyumsuz çikolata çeşitlerimiz, bayramınızı bayram gibi geçirmenize yardımcı oluyor. Bolcikolata.com, envai çeşit çikolata türüyle bayram dâhil olmak üzere tüm özel günlerinizde yanınızda yer almaya hazırlanıyor. Taze, kaliteli, hafif ve unutulmaz lezzete sahip çikolatalarımız, uygun fiyat fırsatlarıyla sohbetlerinize dâhil olmak için bekliyor. 

  En Kaliteli ve En Uygun Bayram Çikolatası Çeşitleri

  Bayram çikolatası çeşitlerimiz sayesinde bayram günü damak zevkinize uygun farklı çikolatalar satın alabilirsiniz. Siparişleriniz size özel korunaklı ambalajlarla, kısa sürede adresinize teslim edilir. Bayram çikolatası çeşitleri, her geçen gün yeni çikolata tarifleriyle zenginleşiyor. Klasik tatlardan vazgeçemeyen ama yeni tatlara da hayır diyemeyen bir çikolata düşkünüyseniz, bayram çikolatası çeşitlerimiz tam size göre! Hemen bolcikolata.com adresinden bütçenize ve zevkinize uygun çikolata sipariş edebilirsiniz. Kalitesiyle adından söz ettiren markamız, doğal içeriğe sahip çikolata çeşitleri ile garanti bir lezzet sunuyor. Çikolatalarımız sizlerle buluşmaya hazır, ya siz?

  Bayram Çikolatası
 • Mart 06, 2021 Bayram Çikolatası

  Çikolatalar, büyük küçük herkes tarafından seçilen ve tüketilen tatlılardır. Geleneklere göre, eve gelen misafirlere, özel günlerde ve özellikle bayramlarda ikram edilir. Bayram çikolatalarımız için en çok tercih edilen çeşit, madlen çikolatadır. Dışında güzel paketlerimiz vardır ve tasarımlarımız oldukça göze hitap etmektedir!

   

  Sade, bitter, dolgulu, fıstıklı, fındıklı, bademli ve meyveli gibi birçok değişik bayram çikolatalarımız raflarımızda yer almaktadır. Çikolata modellerimiz, kare, dikdörtgen, üçgen ve yuvarlak şekilde olabilir.  Bir kutu içerisinde birden fazla şekilde çikolata ikramı yapılabilir.  Yoğun çikolata severler, özellikle dolgulu modellerimizi tercih edebilir.

  Son dönemlerde daha çok kullanılan çiçekli, kalpli ve yıldız şeklindeki çikolatalar, bayram gününe farklı bir hava katabilir. Bayram çikolatası çeşitleri çok seçeneklidir. İsteğe göre, karışık sunum da yapılabilir. Paketlerin üzerine bayram mesajı yazdırılabilir. Bayram günlerinin olmazsa olmazları da kolonyalardır. Web sitemizde yer alan kolonyalara göz gezdirerek, Bolçi ailesi sayesinde hem bayram çikolatalarınızı hem de kolonyalarınızı hazır edebilirsiniz!

   

  Neden Bolçi Bayram Çikolatalarını Tercih Etmelisiniz?

  • Bitter çikolatanın, sağlık açısından daha faydalı olduğunu biliyoruz ve bitter çikolatalarımızı çeşitlendiriyoruz!

  • Çikolatalar farklı gramajlara sahiptir. Hayal kırıklığı yaşamamak için, ambalajlarımızın üzerindeki içerik bilgisine özen gösteriyoruz!

  • Ürünün tazeliği açısından, ürünün üretim tarihine ve son kullanma tarihine dikkat ediyoruz!

  • Hediye olarak sunulacaksa, tasarımlı kutularımızı kullanıyoruz!

  Bilindik ve kaliteli markalardan seçim yapmak, her zaman daha risksizdir. Bolçi, yıllardır sürdürdüğü kalitesinden ve lezzetinden ödün vermemiştir. Sizler için daha lezzetlilerini üretmek ve damak zevkinize yakışan çikolataları sizlere sunmak için çalışıyoruz! Bolçiseverler, en lezzetlisini hak ediyor!

  Bayram Çikolatası
 • Mart 16, 2021 Madlen Çikolata

  İnsana mutluluk veren ve yerken kendini özel hissettiren, keyiflendiren çikolatalar, hediye olarak geldiğinde, daha da özel ve anlamlı oluyor. Bu nedenle çikolata siparişi vermek için sadece özel günleri beklemeyin, içinizden gelen her an sevdiğiniz insanları mutlu etmek için Bolçi Çikolata ile tanışın. Bolu çikolatası çeşitlerini sizlere en özel sunumlarla ulaştıran Bolçi, çikolata siparişi verdiğinizde beklentilerinizi karşılamayı başarıyor. Bolu’dan Türkiye’ye yayılan birbirinden leziz çikolata çeşitleri, taptaze kuru yemişlerle hazırlanıyor.

  Hediye çikolata siparişi vermek isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alan Bolçi, bu ilgiyi boşa çıkarmıyor, bağımlısı olacağınız müthiş lezzetler oluşturuyor. Alt tarafı bir çikolata diyebilirsiniz ancak bunu diyenler henüz Bolçi Çikolata çeşitleriyle tanışmamış diyebiliriz. Bolçi’nin meşhur çikolatalarından yiyen herkes yediği çikolatanın özel bir tada sahip olduğunu bilir. Unutmayın ki kaliteli çikolatanın tadını alanlar kolay kolay başka çikolata beğenmez, aynı kaliteyi sürdürmek ister. Bolçi Çikolata işte bu anlayışla üretim yapıyor, enfes lezzetini her seferinde koruyor. Bu lezzeti tatmak için çikolata siparişi verdiğinizde efsane lezzetler en hızlı ve güvenilir şekilde adresinize teslim edilir.

  Özel Günlere Özel Çikolata Siparişi

  Çikolata yemek için özel bir güne ya da sebebe ihtiyacınız yok, farkındayız. Sizin de fark ettiğinizi düşündüğümüz şey, özel günlerde hediye çikolata almak çok keyifli bir durum. En çok çikolata siparişi verilen günler için birbirinden şık, kaliteli çikolata paketlerimiz bulunuyor. İşte özel günler çikolataları;

  Sevgiliye hediye çikolatası: Sevgiliniz için hediye çikolata siparişi vermek istiyorsanız eğer yapmanız gereken şey basit: Sevgiliye hediye çikolatalarımızı incelemek. Kalpli, harfli, özel kutulu çikolata çeşitlerimiz kadın ya da erkek fark etmez, tüm sevgilileri mutlu etmeye hazır.

  Teşekkürler hediye çikolatası: Biri size çok güzel bir iyilik mi yaptı? Belki zorlandığınız bir işte yardımcı oldu? Belki de sadece moral vererek kötü günlerinizi atlatmanızı sağladı. Her şey olabilir! Birine sırf hayatınızda olduğu için dahi bile teşekkür edebilirsiniz. İşte bu noktada çikolata siparişi verebilirsiniz. Çikolata her zaman en leziz teşekkür hediyesidir.

  Çocuklara özel çikolata: Çocuklara özel çikolata kategorisinde sizleri gerçekten hangisini seçeceğinize kararsız kalacağınız şahane, eğlenceli ve elbette lezzetli çikolatalar bekliyor. Küçük bir çocuğu mutlu etmek için hediye çikolata çeşitleri sizleri bekliyor.

  Doğum günü çikolatası: İyi ki doğdun, iyi ki varsın derken dileğinize leziz bir çikolata eşlik etsin istemez misiniz? Doğum günü çikolatası çeşitleri tam olarak bunu yapıyor. Sipariş vermek için acele edin.

  Tebrik çikolatası: Doğum, iş, ev, ilişki, düğün ve daha birçok şey tebrik etmek için sebep olabilir. Tebrik çikolatası siparişinizde sizleri birbirinden leziz çikolatalar bekliyor.

  Yeni bebek çikolatası: Yeni bir bebeğin kutlamasını çikolata ile kutlamak alıştığımız bir durum. Bolçi Çikolata, bebek çikolatası çeşitleriyle bu kutlamayı taçlandırıyor.

  Yıldönümü çikolatası: Sevgilinizle ya da eşinizle yıldönümü kutlaması yaparken şüphesiz özel bir plan yapmışsınızdır ama gün içinde çikolata siparişi ile yıldönümünü güne yayarak kutlamak keyifli olacaktır. Şahane çikolatalar sizleri bekliyor. Kaçırmayın.

  Hediyelik Çikolata Fiyatları

  Hediyelik çikolata arıyorsanız elbette doğru adres bolcikolata.com! Zira Bolçi Çikolata, çok uzun yıllardır ülke çapında Bolu Çikolatası satışı yapıyor, dünyanın en leziz çikolatalarını en şanslı insanlara gönderiyor. Baby shower çikolatası, bebek çikolatası, bayram çikolatası, yıldönümü çikolatası, yeni iş çikolatası, kutlama çikolatası, Sevgililer Günü çikolatası ve daha birçok farklı özel güne, özel anlara çikolata tasarlayan Bolçi, şık paketleriyle çikolata siparişlerini teslim ediyor. Çikolata siparişi verirken fiyat – kalite performansından şüpheye düşmeyeceğiniz bolcikolata.com, en uygun fiyat avantajları sunuyor. Hediyelik çikolata fiyatları daima kesenize uygun seviyelerde sizleri bekliyor. Bolçi Çikolata, sadece özel günlerde değil, sebepsiz şekilde birini ya da kendini mutlu etmek istediğinde de çikolata alışverişine gelmeni bekliyor!

  Hediyelik Çikolata, Çikolata Gönder, Çikolata Siparişi
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.