YENİ İŞ / TERFİ HEDİYESİ

Birbirinden farklı hediye çikolata seçeneklerini keşfedin.

 

Yeni İş & Terfi Hediyesi 

Yeni işe başlayan, kendi işini kuran yakınları, arkadaşları tebrik etmek amacıyla hediyeler sunmak oldukça memnuniyet vericidir. Yeni iş heyecanını paylaşmak, çıkılan yolda motivasyon kaynağı olmak için çikolata en güzel hediyelerin başında gelir. Bolçi’nin özel hediyelik çikolata koleksiyonlarındaki birbirinden lezzetli ve şık yeni iş çikolatası çeşitleri her damak zevkine hitap eder. Farklı gramajlarda ve konseptlerde hazırlanan sütlü, bitter çikolatalar, trüf çikolata, klasik kare madlen çikolata ve draje çeşitleri, işe yeni başlayan kişilerin heyecanına ortak olmaya, günü daha keyifli kılmaya yardımcı olur. Ofis açılış kokteyli ve kutlama organizasyonlarında yeni iş hediyesi olarak çikolata sunmak hem işyeri sahibinin hem de konukların ağzını tatlandırmak için birebirdir. Mezuniyetin ardından iş yaşamına atılan, mevcut işinden terfi alan veya yeni bir iş koluna geçen herkes, yeni işinin ilk günlerinde görselliği yüksek, zarif çikolataları masasında sergilemekten mutluluk duyar. İstenen dileğin yazılabileceği harf çikolata çeşitlerinin de aralarında bulunduğu yeni iş hediyesi çikolata çeşitleri hem gözü hem damakları şenlendirir.

En Güzel Yeni İş Hediyesi: Çikolata 

Sevdikleri yeni işe başlayanlar, yeni iş hediyesi ne alınır konusunda birtakım arayışlara girebilir. Yeni iş çikolatası kadın, erkek, genç, orta yaşlı her yaştan ve her meslek dalından insana verilebilecek ideal armağanlar listesinin ilk sıralarındadır. Yeni iş tebrik hediyesi olarak çikolata hediye edilen kişi kendisini özel ve biricik hissederken, sevdiklerinin desteğinden güç alır. Yeni işin hayırlı olsun çikolatası kutuları resmi ofis, büro ortamına uygun şekilde tasarlanır. Ayrıca çikolata ile ambalaj tarzının uyumlu olması da son derece dikkat çekici bir ayrıntıdır. Yakınlık derecesine göre seçilebilecek onlarca alternatif, yeni iş hediyesi çikolataları kapsamında sizlerin beğenisine sunulur. Ürünlerinde katkı maddesi, domuz yağı, alkol gibi istenmeyen içeriklere yer vermeyen Bolçi’nin kaliteli ve hijyenik üretim süreçlerinden geçen yüksek kaliteli çikolataları, hayırlı olsun ve başarı dileklerini ifade etmenin tatlı yollarından birisidir. Tek çeşitten oluşan kutuların yanı sıra, en sevilen çikolataların bir araya getirildiği karışık kutular da rağbet görür.

Yeni İş Çikolatası Çeşitleri 

Kıtır dokusuna eşlik eden enfes iç dolgu, meyve ve çıtır kuruyemiş dokunuşları ile zenginleşen spesiyal çikolata, yeni iş hediyesi çikolatalarının favorisidir. Senfoni serisi spesiyal çikolata kutularında Antep fıstıklı, bütün fındıklı, bademli, karamelli, portakallı, çilekli spesiyaller yer alır. Her defasında farklı bir tat almayı sağlayan çikolataların mükemmel uyumu, adeta bir armoni yaratarak mutluluk seviyesini arttırır. Çikolata kaplı portakal şerit, madlen, draje çeşitlerinin bir arada olduğu lüks hediyelik kutular lezzet ve görsellik açılarından çok yönlü bir niteliğe sahiptir. El yapımı ürünlerin özenle yerleştirildiği, her biri iştah açıcı özel üretim yeni iş çikolataları, yemeye kıyamayacağınız kadar şık görünümlere sahiptir. Sütlü, bitter, beyaz küp çikolataların oluşturduğu bir diğer seçenekte ise, çikolata küplerinin üzerine basılan Bolçi logosu, elinizde tuttuğunuz hediyelik atıştırmalığın kalitesinin açık göstergesidir. Zarif kurdele ayrıntısı ile süslenen kahverengi, kırmızı, altın rengi, beyaz, pembe renk tonlarının hakim olduğu Bolçi hediyelik çikolata kutuları, aynı tasarıma sahip karton çantası sayesinde taşımayı kolaylaştırır.

Yeni İş Tebriği

Özel günlerin vazgeçilmezi çikolata, yeni iş tebriği için de en geçerli armağanların başındadır. Günün anlamına yakışır tarzdaki yeni iş hediyesi çikolataları ofiste çalışırken kahve, çay yanında tüketmek ve gelen misafirlere ikram etmek için değerlendirilebilir. Yeni iş hediyesi olarak getirilen çikolatalar mutlu bir çalışma ortamı elde etmek adına büyük bir yardımcıdır. Bolçi’nin özel hediyelik serileri de son derece dikkat çekicidir. Etiketlerinde şehrin tarihi yerlerinin görsellerini taşıyan Bolu serisi krokanlı madlen çikolata paketi, tercihini tarihi seçeneklerden yana kullanmak isteyenlerin seçimidir.

Yeni İş Tebrik Hediyesi 

Yoğun çikolata tadına sahip trüf çikolatalar, şık kutuları içerisinde yeni iş sahiplerine armağan edilmeyi bekler. Bitter ganaj dolgulu sütlü, sütlü ganaj dolgulu bitter, Hindistan cevizi dolgulu beyaz trüf çikolata kutuları, farklı adetleri içeren alternatif gramaj opsiyonları sunar. Tebrik notu oluşturmaya yarayan harfli çikolatalar, başarı dileklerini en tatlı yoldan iletmek için idealdir. ‘Yeni işinde başarılar’, ‘tebrikler’, ‘başarılar dilerim’, ‘canım arkadaşım’ gibi dileklerin yanına kalp figürlü çikolata taneleri de eklenebilir.

Bolçi’den Yeni İşin Hayırlı Olsun Çikolatası 

 

Her aşamasında kalitenin izlerine rastlayabileceğiniz Bolçi yeni iş hediyesi çikolataları, hayırlı olsun demenin en güzel yoludur. Markanın uzmanlık alanına giren tescilli Bolu çikolatası dahil, ustalıkla üretilen hediyelik çikolatalar ürün kalitesinden paketlemeye kadar her ayrıntısında özenli bir anlayışın izlerini taşır. Spesiyal çeşitlerden sütlü bisküvi drajelerine uzanan geniş skala, sevdiklerine yeni işin hayırlı olsun çikolatası sunmak isteyenlere seçme şansı verir. Yeni iş hediyesi bakımından klasik bir seçim olan Bolçi çikolata, ısırıldığı andan itibaren damaklara hızla yayılarak unutulmaz bir haz verir. Ahşap, deri, teneke kutu seçenekleri farklı dokuları ile benzersiz lezzetleri sarmalar. Genellikle tek katlı kutular içerisindeki özel bölmelere konulan çikolatalar, çift katlı kutularda da kendisini gösterir. Özel çekmeceli hazneye sahip çift katlı spesiyal çikolata sayesinde eşsiz Bolçi kalitesini daha uzun süre deneyimlemenin tadı doyasıya çıkarılabilir. Siz de akraba, aile ve dostlarınızın yeni işlerini tebrik etmek, başarılar dilemek, yanlarında olduğunuzu hissettirmek için Bolçi yeni iş hediyesi çikolatalarına şans verebilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR