Beyoğlu Çikolatası
 
Tadına doyum olmayan Beyoğlu Çikolatası çeşitlerinin yıllara dayanan eşsiz lezzeti, farklı çeşitlerinin ve kalitesinin en tatlı hali ile çikolataseverler ile buluşuyor! Farklı çeşitleri, her damak tadına uygun olacak şekilde üretilen en leziz çikolataları ortaya çıkarırken hiç eskimeyen ambalajları da nostaljik ve bir o kadar da tatlı bir yolculuk için sizlere öncülük ediyor. Beyoğlu Çikolatası çeşitlerinden sizin damak zevkinize en uygun olanını bulmak için siz de şimdi internet sitesi üzerinden sipariş verebilir ya da en yakın BOLÇİ satış noktasından tüm çeşitleri görme imkanına da sahip olabilirsiniz. 
Beyoğlu Çikolatası, en taze ve leziz içeriklerini en kaliteli ambalajlarında sunmaya özen gösterir ve bu ürünler BOLÇİ satış noktalarında hediyelik ya da tüketime uygun şekilde satışa sunulur. Bu ürünler en tatlı tasarımlar sayesinde lezzetlerinin yanında göze de hitap eder. Her yaştan tüketiciye uygun şekilde deneyimli ustalar tarafından üretilen bu leziz çikolatalar, farklı tatları ile de her damak zevkinin gönlünü çalmış en sevilen markalardan biridir.
Yılların deneyimi ile üretilen meşhur Beyoğlu Çikolatası, özel içerikleri ile domuz yağı içermeden, alkol ve katkı maddeleri kullanılmadan hazırlanır. Pek çok farklı satış noktasında yıllardır yeri olan Beyoğlu Çikolatası, farklı lezzetleri ile de her yaşa ve her zevke hitap eder.
Beyaz, sütlü, bitter, Antep fıstıklı, fındıklı gibi pek çok farklı çeşide sahip olan Beyoğlu çikolatası; tablet, bar gibi farklı formlarda üretilir ve boyutları da şekilleri de değişiklik gösterebilir. Bu ürünlerin her biri özel tasarımlara sahip ambalajları ile paketlenir ve Beyoğlu Çikolatası kaliteli ile sunulur. 
Beyoğlu Çikolatası Çeşitleri Nelerdir?
Beyoğlu Çikolatası, yıllardır sürdürdüğü eşsiz lezzet deneyimini farklı çeşitleri ile taçlandırarak en nefis deneyimi de tüketicilere sunmak amacındadır. Bu amaç doğrultusunda özel olarak ürettiği ürünlerinin çeşitliliğine de özen gösteren Beyoğlu Çikolatası şu çeşitleri tüketicilere sunmaktadır:
Sütlü Çikolatalı Antep Fıstıklı Beyoğlu Çikolatası
Bitter Çikolatalı Fındıklı Beyoğlu Çikolatası
Bitter Çikolatalı Antep Fıstıklı Beyoğlu Çikolatası
Tramvay Teneke Kutu Fındıklı Beyoğlu Çikolatası
Bu çeşitlerin her biri farklı gramajlarda sunulmaktadır ve tek seferlik kullanıma uygun şekilde de daha geniş kitleye ya da zaman hitap edecek şekilde de tüketilmesi için daha büyük gramajlarda da üretilmektedir. Beyoğlu Çikolatası, farklı gramajlarda ürettiği ürünlerinden her birinin hijyenik koşullarda ve en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmesine özen gösterir. 25, 30, 60, 90, 150, 225, 300 gramlık paketlerde sunulan bu ürünler özellikle de her yaştan bireyin tüketimine uygun şekilde paketlenir.
Beyoğlu Çikolatası, farklı içerikleri ile alışılmış çikolatalardan farklı bir lezzet sunmayı amaçlar ve bunu da eşsiz çikolatası ile yapar. Nefis çikolatası ve kuruyemiş çeşitleri ile diğer tüm çikolatalardan ayrılan Beyoğlu Çikolatası çeşitleri, içeriklerinin tamamının domuz yağı ya da katkıları içermeden hazırlanmasını ve aynı zamanda da alkol ve benzeri sağlığa zararlı kimyasalların da bu leziz çikolatalarda yer almamasını sağlar. En deneyimli ve iyi ustalar tarafından hazırlanan bu lezzetler Beyoğlu Çikolatası tarifinin özel içeriği ile birleşerek her damak tadına hitap edecek kalitede ürünler ortaya çıkarır. 
Beyoğlu Çikolatasının Tarihi Deneyimi ve Ustalık Eserleri
Beyoğlu Çikolatası, deneyimi sayesinde yıllara dayanan bir tarifi günümüzde canlı tutarak hala sıkça tercih edilen çikolata çeşitlerinden biri olarak ününü korumaktadır. Bu eşsiz tarif de en kaliteli yemişler ile birleşerek taze ürünleri ortaya koyar. Tramvay teneke kutu gibi farklı tasarımları ile de Beyoğlu Çikolatası en farklı içerikleri tüketicilere sunmak amacındadır. Tarihi deneyimi sayesinde Beyoğlu Çikolatası yılların eşsiz lezzetini tüketicilere en kaliteli şekilde sunmak için hem ürünlerinin içeriğine hem de ambalajına özen gösterir. Bu şekilde hem hediye etmek için çikolata satın almak hem de tüketim amaçlı çikolata satın almak hem çok keyifli hem de çok lezzetli hale gelir.
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.