1

BEYOĞLU ÇİKOLATASI

Birbirinden leziz çikolata çeşitlerimizi keşfedin.

Bolçi`den Beyoğlu Çikolatası

Beyoğlu çikolatası yıllara dayanan eşsiz lezzeti, farklı çeşitlerinin ve kalitesinin en tatlı hali ile çikolata severler ile buluşuyor! Her damak tadına uygun olacak şekilde üretilen Beyoğlu klasiği çikolatamız, bin bir farklı çeşidiyle artık sizlerle. Beyoğlu çikolataları ortaya çıkarırken hiç eskimeyen ambalajları da nostaljik ve bir o kadar da tatlı bir yolculuk için sizlere öncülük ediyor.

Beyoğlu çikolatası çeşitlerinden sizin zevkinize en uygun olanını bulmak için siz de şimdi internet sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Ayrıca size en yakın BOLÇİ satış noktasından tüm çeşitleri görme imkanına da sahip olabilirsiniz. Çünkü Bolçi ailesi olarak bizler; Beyoğlu çikolatasının taze ve leziz içeriklerini, kaliteli ambalajlarda sunmaya özen gösteriyoruz. Tüm ürünlerimizi BOLÇİ satış noktalarından veya internet sitemiz üzerinden, hediyelik ya da tüketime uygun şekilde satın alabilirsiniz. Üstelik bu ürünler, en tatlı tasarımlar sayesinde lezzetlerinin yanında göze de hitap ederler. Sizlere uygun şekilde deneyimli ustalar tarafından üretilen bu leziz çikolatalar, farklı tatları ile de her damak zevkinin gönlünü çalmıştır. Yılların deneyimi ile üretilen meşhur Beyoğlu Çikolatası; özel içerikleri ile domuz yağı içermeden, alkol ve katkı maddeleri kullanılmadan özenle hazırlanır. Pek çok farklı satış noktasında yıllardır yeri olan Beyoğlu Çikolatası, farklı lezzetleri ile her yaşa ve her zevke hitap eder. Beyaz, sütlü, bitter, Antep fıstıklı, fındıklı gibi pek çok farklı çeşide sahip olan Beyoğlu çikolatası; tablet ve bar gibi farklı formlarda üretilir. Bu ürünlerin her biri özel tasarımlara sahip ambalajlar ile paketlenir. Ayrıca bir diğer grupta yer alan ve klasik üretim olan tablet çikolata seviyorsanız, onları da sizler için aşk ile üretiyoruz.

Beyoğlu Çikolatasının Tarihi 

Beyoğlu çikolatasının tarihi neredeyse 70 yıl öncesine dayanmaktadır. Öyle ki, özellikle eski İstanbullular için Beyoğlu çikolatası, lezzetli bir kült halini almıştır. “Nerde o eski İstanbul” diyen pek çok insanı Beyoğlu’ndaki rafların önünde çikolata ararken görebilirsiniz. Çünkü Beyoğlu çikolatasının kendine has bir gizemi, lezzeti ve mazisi vardır. O, birçok insan için nostaljik bir anı hatta lezzetli bir şölenin hatırasıdır. Eski yıllarda Beyoğlu çikolatasını meşhur yapan ise sadece İstanbul Beyoğlu’nda satılıyor olmasıdır. Oysa artık günümüzde pek çok farklı noktada satışa sunulmuştur. Fakat her Beyoğlu çikolatası gerçeğini yansıtır mı? Bolçi ailesi olarak bizler, Beyoğlu çikolatasının yalnızca isimden ibaret olmadığını biliyoruz. Bu nedenle yoğun fakat yumuşak bir tat için her daim bu uğurda çalışıyoruz. Zaten Beyoğlu çikolatasını bu denli özel kılan da bu değil mi? Elbette!

Beyoğlu çikolatasının en öne çıkan özellikleri ise şöyle listelenebilir:

  • El yapımı özel bir tarifi vardır.
  • Malzemeden ve kaliteden ödün vermez.
  • Nostaljik yapısını ve lezzetini daima korur.

Beyoğlu Çikolatası Çeşitleri Nelerdir? 

Beyoğlu çikolataları, yıllardır sürdürdüğü eşsiz lezzet deneyimini farklı çeşitleri ile taçlandırarak en nefis deneyimi de tüketicilere sunmak amacındadır. Bu amaç doğrultusunda özel olarak ürettiği ürünlerinin çeşitliliğine de özen gösteren Beyoğlu Çikolatası, şu çeşitleri tüketicilere sunmaktadır:

  • Sütlü Çikolatalı Fındıklı Beyoğlu Çikolatası
  • Sütlü Çikolatalı Antep Fıstıklı Beyoğlu Çikolatası
  • Bitter Çikolatalı Fındıklı Beyoğlu Çikolatası
  • Bitter Çikolatalı Antep Fıstıklı Beyoğlu Çikolatası
  • Tramvay Teneke Kutu Fındıklı Beyoğlu Çikolatası
  • Tramvay Teneke Kutu Antep Fıstıklı Beyoğlu Çikolatası

Bolçi’de Beyoğlu çikolatası hijyenik ortamda ve kaliteli malzemelerle üretilmektedir. Ayrıca bu çeşitlerin her birinin farklı gramajlarda sunulduğunu da bilmelisiniz. Nedeni ise bu çikolataların daha geniş kitlelere hitap edecek şekilde tüketilebilmelerini sağlamaktır. 25, 30, 60, 90, 150, 225 veya 300 gramlık paketlerde sunulan bu ürünler, sizlerin tüketimine uygun şekilde paketlenir. Beyoğlu Çikolatası, farklı içerikleri ile alışılmış çikolatalardan farklı bir lezzet sunmayı amaçlar ve bunu da eşsiz çikolatası ile yapar. Nefis çikolatası ve kuruyemiş çeşitleri ile diğer tüm çikolatalardan ayrılan Beyoğlu çikolatası çeşitleri, içeriklerinin hiçbirinde domuz yağı içermeyecek şekilde üretilmektedir. Aynı zamanda alkol ve benzeri sağlığa zararlı kimyasalların da bu leziz çikolatalarda yer almamasına özen gösterilir. En deneyimli ve iyi ustalar tarafından hazırlanan bu lezzetler, özel Beyoğlu çikolatası tarifi etrafında birleşerek her damak tadına hitap edecek kalitede üretilmektedir.

Beyoğlu Çikolatasının Tarihi Deneyimi ve Ustalık Eserleri 

 

Bolçi ile Beyoğlu çikolatası, yıllara dayanan bir deneyim sayesinde günümüzde canlı tutularak, hala sıkça tercih edilen çikolata çeşitlerindenden olmayı başarmıştır. Bu eşsiz tarifte, en kaliteli kuru yemişler ile çikolata birleştirilir ve hem taze hem de lezzetli ürünler ortaya çıkar. Tramvay, teneke kutu gibi farklı tasarımları ile Beyoğlu çikolatası en farklı tasarımları tüketicilere sunmayı hedefler. Tarihi deneyimi sayesinde Bolçi, Beyoğlu çikolatasının eşsiz lezzetini tüketicilere en kaliteli şekilde sunmaktadır.

Son olarak; çikolata seven ve tüketen bir aile olarak truf çikolata lezzetine bakmanızı da tavsiye ederiz. Ürünlerin içeriğine ve ambalajlarına ayrı ayrı bayılacağınız kanaatindeyiz. Çünkü bu şekilde hem hediye etmek için hem de tüketim amaçlı çikolata satın alabileceksiniz. Bolçi ile çikolatalar lezzetli, çikolata almak ise çok keyifli!

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR