Bu ürünümüz için minimum sipariş miktarı 2dir. Adet fiyatı ₺4,10dir.
₺5,00 KDV Dahil

Atıştırmalık Çikolata

 

Atıştırmalık çikolata çeşitleri, tatlı krizlerinin en tatlı şekilde geçirilmesi için sunduğu farklı içerikleri ve seçenekleri ile alışılmışın dışına çıkmak ve yeni lezzetler tatmak isteyenler için nefis bir deneyim olacaktır. Draje, bar, küp, tablet gibi pek çok farklı çeşidi ile atıştırmalık çikolata çeşitleri; en keyifli anların yanında nefis bir deneyim sunmak amacındadır. Eşsiz tasarımları ile de göz dolduran ve tatlı krizlerinde de keyifli bir deneyim sunan atıştırmalık çikolata çeşitleri, BOLÇİ kalitesi ile sizlerle!

 

 

Atıştırmalık çikolata çeşitleri, en lezzetli çikolataların atıştırmalık mini keyifler ile buluşmasına katkı sağlar. Çikolata hazzını doruklarda yaşamak isteyenlerin gözü kapalı tercih edebileceği atıştırmalık çikolata çeşitleri, en leziz kaçamaklara da imkan tanır. Kahve keyiflerinin yanında, tatlı isteği geldiği anda ve çikolata hazzını en lezzetli şekilde yaşamak istendiğinde atıştırmalık çikolata çeşitleri tercih edilebilir. Birbirinden farklı ve özel olan lezzetlerin her biri bu çeşitler arasında yer alır ve çikolatalar en keyifli anlarda en tatlı tasarımları ile sizlere eşlik eder.

Atıştırmalık Çikolata Çeşitleri Nelerdir?

Atıştırmalık çikolata çeşitleri, farklı içerikleri ile en leziz anlar için zemin hazırlar. Bu çikolatalar her damak zevkine hitap etmesi için en farklı lezzetlerde hazırlanır. Peki bu çeşitler nelerdir?

 • Sütlü fındıklı çikolata
 • Sütlü Antep fıstıklı çikolata
 • Bitter fındıklı çikolata
 • Bitter Antep fıstıklı çikolata
 • Beyaz Antep Fıstıklı çikolata
 • Patlayan Şekerli çikolata
 • Sütlü, beyaz ve bitter draje
 • Bademli Bolu Çikolatası
 • Yer fıstıklı Bolu Çikolatası
 • Sütlü Antep fıstıklı krokan bar
 • Sütlü fındıklı krokan bar
 • Hindistan cevizli çikolata
 • Bitter Şerit Portakal
 • Sütlü Çikolata Kaplı Antep Fıstıklı Lokum
 • Sütlü ve Bitter tablet çikolata

Bu leziz çeşitlerin her biri özenle ve en kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanır. Atıştırmalık çikolata çeşitleri, özenle seçilen yemişler kullanılarak hazırlanır ve nefis BOLÇİ ustalığı ile birleşerek çikolata keyfini doruklarda hissetmek isteyenlere özel olarak sunulur. Bu şekilde her bir ürün bir ustalık eseri olarak sunulur ve en özel lezzetler de her yaştan tüketici ile en kaliteli şekilde buluşma fırsatı bulur. 

Her damak tadına hitap edecek şekilde üretilen ve özel içeriklere sahip olacak şekilde tasarlanan atıştırmalık çikolata çeşitleri, hiçbir şekilde domuz yağı ve katkıları, alkol, sağlığa zararlı kimyasallar ya da benzeri ürünleri bünyesinde barındırmaz. Bu şekilde de BOLÇİ, tüm ürünlerinde olduğu gibi atıştırmalık çikolata çeşitleri içeriğinde de hem kaliteye hem de kullanılan malzemelere verdiği önemi ortaya koyar. 

Tatlı Krizlerinin Doruk Noktası: Atıştırmalık Çikolata Çeşitleri

Tatlı krizlerinde çikolata hazzını doruk noktasında yaşamak isteyenlere özel üretilen atıştırmalık çikolata çeşitleri; en kaliteli içeriklerin yanı sıra nefis sütlü, bitter ve beyaz çikolatasının en tatlı halini sizlere sunar. Bu ürünler tatlı krizlerinin en tatlı önleyicisidir ve kaliteli içerikleri ile de çikolataseverlerin her an tercih edebileceği en özel BOLÇİ ürünlerindendir. 

Canınız çikolata çektiğinde, kahvelerin ya da çay keyiflerinin yanına tatlı istediğinizde tercih edebileceğiniz en leziz ürünlerden olan atıştırmalık çikolata çeşitleri; tablet, draje, küp şeklindeki farklı çeşitleri ile de hem anlık çikolata krizlerinin önleyicisi hem de keyiflerin tatlı sürprizi olacaktır. 

Şemsiye çikolata, dudak çikolata, draje, mantar, pirinç patlaklı gibi farklı pek çok çeşide sahip olan atıştırmalık çikolata çeşitleri her damak tadına hitap edecek şekilde üretilen eşsiz içerikleri ile de alışılmışın dışında çıkmayı amaçlar. Bu şekilde alışılmış çikolata çeşitlerine ek olarak farklı lezzetler ile de tanışmak mümkün hale gelir. Atıştırmalık çikolata çeşitleri bu şekilde en leziz tatların da çikolata hazzını yaşatmasını sağlar. 

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.