₺30,00 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺172,00 KDV Dahil
₺193,00 KDV Dahil

ATIŞTIRMALIK ÇİKOLATA

Birbirinden leziz çikolata çeşitlerimizi keşfedin.

Atıştırmalık Çikolata

 

Atıştırmalık çikolata çeşitleri, gün içinde fazla enerji harcayıp sık acıktığımızda, sağa sola koştururken öğünlerimizi tamamlayamadığımızda, imdadımıza yetişir. Atıştırmalık kavramı zaten yeni bir öğün için vakit bulamadığımız zaman söz konusu olan hızlı bir yeme içme alışkanlığıdır, diyebiliriz. Bu tüketim alışkanlıkları vücudun metabolizma yapısına göre değişebilir, bazen zararlı olabilir bazen de enerjiyi karşılayarak yorgunluk hissini alır. Fakat aç da olsanız tok da olsanız atıştırmalık çikolata ara öğünleriniz için bir seçenek olabiliyor.  Kaç yaşında olunursa olunsun, çikolataya karşı koyabilen çok az insan vardır. Lezzetli ve karşı konulamaz çikolata, damakta bıraktığı tat ve verdiği mutluluk hormonu ile hepimizin günlük yaşamında önemli bir rol oynar. Günlük rutinde kahvenin yanında, iş yerinde çalışırken en çok aradığımız atıştırmalıklardan biridir. Eğlenceli ambalaj tasarımları ile iş arkadaşınızın masasına bir sürpriz çikolata bırakıp yüzünü güldürmek isterseniz atıştırmalık çikolata ideal bir neşe kaynağıdır.  Toplantınız birkaç saat daha uzadı, trafikte kaldınız veya işleriniz uzadığı için fazla mesaiye kaldınız...Çantanızda sizi mutlu edecek bir Bolçi çikolata varsa şanslısınız. Bu stresli durumlarda yanınızda tablet çikolata veya madlen çikolata varsa; hem mutlu olmanızı sağlayacak hem de bir süreliğine açlık hissinizi bastıracaktır. Yoksa da üzülmeyin bolcikolata.com'dan istediğiniz çikolatayı, uygun fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. Tabi bunun için şeker rahatsızlığınızın ve çikolata yememenizi gerektirecek sağlık sorunlarınızın olmamasına dikkat edin. Böyle durumlarda sağlıklı atıştırmalıklar yemelisiniz. Kan şekeri için şekersiz atıştırmalıkları; kilo sorununuz varsa diyet atıştırmalık veya hafif atıştırmalıklar tercih etmelisiniz. Ülkemizde komşuluk ilişkileri önemsendiğinden, her an çat kapı misafirinizin gelmesi kuvvetli bir ihtimaldir. Kahve yaptınız ama tek başına yeterli değil ve yanında ne ikram edeceksiniz, bilmiyorsunuz. Farklı damak tadına uygun atıştırmalık çikolata çeşitleri ile misafirinizin kalbini kazanabilirsiniz. Ya da bir şirkette ekip lideri olarak görev alıyorsunuz. Bazen olumsuz haberler veya hava durumundan kaynaklı motivasyon düşebilir. Her bir arkadaşın masasına özel olarak; küçük, renkli ambalajlı, lezzetli atıştırmalık çeşitlerini bırakabilir günün keyifli geçmesine katkı sağlayabilirsiniz.  Bu sebeple günümüzde; çantada taşınabilir, işe giderken yanınıza alabileceğiniz, arabanıza koyabileceğiniz boyutlarda atıştırmalık çikolata çeşitleri yer alıyor. Atıştırmalık çikolata çeşitleri, tatlı krizlerinin en tatlı şekilde geçirilmesi için sunduğu lezetli seçenekleri ile harika bir deneyim olacaktır. Draje, bar, küp, tablet gibi pek çok farklı çeşidi ile atıştırmalık çikolata çeşitleri; en keyifli anların yanında nefis bir deneyim sunmak amacındadır. Eşsiz tasarımları ile de göz dolduran ve tatlı krizlerinde de keyifli bir deneyim sunan atıştırmalık çikolata çeşitleri, BOLÇİ kalitesi ile sizlerle!

 

Atıştırmalık Çikolata Çeşitleri Nelerdir?

 

Atıştırmalık çikolata çeşitleri, en lezzetli çikolataların atıştırmalık mini keyifler ile buluşmasına katkı sağlar. Çikolata hazzını doruklarda yaşamak isteyenlerin gözü kapalı tercih edebileceği atıştırmalık çikolata çeşitleri, en leziz kaçamaklara da imkan tanır. Kahve keyiflerinin yanında, çikolata hazzını en lezzetli şekilde yaşamak istendiğinde atıştırmalık çikolata çeşitleri tercih edilebilir. Birbirinden farklı ve özel olan lezzetlerin her biri bu çeşitler arasında yer alır ve çikolatalar en keyifli anlarda en tatlı tasarımları ile sizlere eşlik eder. Atıştırmalık çikolata çeşitleri, farklı içerikleri ile en leziz anlar için zemin hazırlar. Bu çikolatalar her damak zevkine hitap etmesi için en farklı lezzetlerde hazırlanır. Peki bu çeşitler nelerdir?

 

• Sütlü fındıklı çikolata

• Sütlü Antep fıstıklı çikolata

• Bitter fındıklı çikolata

• Bitter Antep fıstıklı çikolata

• Beyaz Antep Fıstıklı çikolata

• Patlayan Şekerli çikolata

• Sütlü, beyaz ve bitter draje

• Bademli Bolu Çikolatası

• Yer fıstıklı Bolu Çikolatası

• Sütlü Antep fıstıklı krokan bar

• Sütlü fındıklı krokan bar

• Hindistan cevizli çikolata

• Bitter Şerit Portakal

• Sütlü Çikolata Kaplı Antep Fıstıklı Lokum

• Sütlü ve Bitter tablet çikolata

 

Bu leziz çeşitlerin her biri özenle ve en kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanır. Atıştırmalık çikolata çeşitleri, özenle seçilen yemişler kullanılarak hazırlanır. BOLÇİ ustalığı ile birleşerek çikolata keyfini doruklarda hissetmek isteyenlere özel olarak sunulur. Bu şekilde her bir ürün bir ustalık eseri olarak sunulur ve en özel lezzetler de her yaştan tüketici ile en kaliteli şekilde buluşma fırsatı bulur. 

 

Her damak tadına hitap edecek şekilde üretilen atıştırmalık çikolata çeşitleri, domuz yağı ve katkıları, alkol, sağlığa zararlı kimyasalları bünyesinde barındırmaz. Bu şekilde de BOLÇİ, tüm ürünlerinde olduğu gibi atıştırmalık çikolata çeşitleri içeriğinde de hem kaliteye hem de kullanılan malzemelere verdiği önemi ortaya koyar. 

 

Tatlı Krizlerinin Doruk Noktası: Atıştırmalık Çikolata Çeşitleri

 

Tatlı krizleri ile başa çıkmak için özel üretilen atıştırmalık çikolata çeşitleri; nefis sütlü, bitter ve beyaz çikolatasının en tatlı halini sizlere sunar. Bu ürünler tatlı krizlerinin en tatlı önleyicisidir ve de çikolataseverlerin her an tercih edebileceği en özel BOLÇİ ürünlerindendir.  Canınız çikolata çektiğinde, kahve veya çay ın yanına tatlı istediğinizde tercih edebileceğiniz en leziz ürünlerden olan atıştırmalık çikolata çeşitleri;

 

tablet, draje, küp şeklindeki farklı çeşitleri ile de hem anlık çikolata krizlerinin önleyicisi hem de keyiflerin tatlı sürprizi olacaktır.  Şemsiye çikolata, dudak çikolata, draje, mantar, pirinç patlaklı gibi çikolatalar her damak tadına hitap edecek şekilde üretilir. Bu şekilde alışılmış çikolata çeşitlerine ek olarak farklı lezzetler ile de tanışmak mümkün hale gelir. Atıştırmalık çikolata çeşitleri bu şekilde en leziz tatların da çikolata hazzını yaşatmasını sağlar.

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.