1 2 3 4 >

İSTEME, SÖZ & NİŞAN ÇİKOLATASI

Birbirinden farklı hediye çikolata seçeneklerini keşfedin.

 

İsteme, Söz & Nişan Çikolatası 

Evliliğe giden yol üzerindeki duraklardan isteme, söz, nişan günlerinde erkek tarafının elinde mutlaka bir buket çiçek ve bir kutu çikolata bulunur. Bu geleneksel ritüel için özel olarak tasarlanan isteme söz nişan çikolatası, çiftlerin ve ailelerin heyecan dolu anlarına şahitlik eder. Evde veya dışarıda yapılan organizasyonlarda kız tarafına çikolata armağan etmek, Türk kültürüne ait önemli bir gelenektir. Oldukça şık kutulara sahip birbirinden kaliteli, leziz Bolçi çikolataları, böylesine hayırlı anlarda çiftlerin birbirine verdiği değerin en güzel göstergelerinden biridir. İsteme, söz & nişan çikolatası çeşitleri içeriklerine ve kutu tasarımlarına göre değişkenlik gösterir. Genellikle el yapımı spesiyal çikolataların ön plana çıktığı söz isteme çikolatası seçenekleri arasında madlen, trüf çikolata gibi türler de yer alır. Harfli çikolata, kalpli çikolata gibi ilgi çekici çeşitlerin dikkat çektiği Bolçi isteme, söz & nişan çikolatası serisi içerisinde deri kaplı kutularda servis edilen son derece elegan çikolata kutuları da mevcuttur.

İsteme, Söz, Nişan Çikolatası Çeşitleri 

Mini isteme çikolatası paketlerinden çift katlı nişan çikolatası kutularına kadar geniş yelpazeye yayılan isteme, söz, nişan çikolatası organizasyonun kapsamına ve bütçeye göre seçilebilir. Altın varaklı özel bölmelere yerleştirilen leziz spesiyal çikolata çeşitlerinin oluşturduğu görüntü herkesi kendine hayran bırakır. Modern ve geleneksel çizgiler taşıyan kutularda turkuaz, kırmızı, siyah, beyaz, bordo gibi klasik renk tonlarının hakimiyeti göze çarpar. Şık, sofistike çikolata kutuları ile beraber sunulan çanta ise taşımayı kolaylaştırmak ve tasarımı bütünleştirmek bakımından büyük bir yardımcıdır. Senfoni hediye spesiyal çikolata, diamond kırmızı hediye çikolata kutu alternatifleri karton, teneke, deri, ahşap malzemeden üretilir. Beyaz çikolata, bitter, sütlü çikolata haricinde meyveli, kuruyemişli, dolgulu isteme, söz & nişan çikolatası da mutlu günlere eşlik etmek üzere Bolçi’nin özenle hazırladığı koleksiyonlarda yerini alır.

İsteme Çikolatası 

Kız isteme törenlerinin demirbaşlarından çikolata, kahve servisinin ardından veya öncesinde konuklara ikram edilebilir. Böylelikle hayırlı bir iş için toplanan kalabalık geceye ağız tadıyla devam etmenin mutluluğunu yaşar. Davetteki kişi sayısına göre seçilebilen mini veya büyük kapsamlı kız isteme çikolatası, duruma göre sembolik olarak da kız tarafına armağan edilebilir. Fındık, badem, espresso, vişne tatlarının bir arada olduğu muhteşem Bolçi Sensation dark kutu, kız isteme kahvesine ve hoş sohbete en güzel şekilde eşlik eden ideal isteme çikolataları olarak oldukça revaçtadır. Kaliteli hammaddeler ile üretilen Bolçi hediye çikolata çeşitleri ideal dokusu, kıtırlığı, kokusu ve damaklarda iz bırakan lezzeti sayesinde benzersiz bir çikolata deneyimi yaşatır. Bu deneyimi mutlu bir birlikteliğin ilk adımlarını atarken yaşamak hem çiftler hem de onları destekleyen aileler için gurur kaynağıdır.

Söz Çikolatası 

Ahşap kutuda sunulan Bolçi’nin tescilli ürünü sütlü fındıklı Bolu çikolatası, isteme, söz & nişan çikolatası olarak tercih edilebilir. Sütlü çikolata ile kaplanan fındıklı krokan, geleneksel yapısı ile söz kesme törenlerine çok yakışır. Çikolatanın rengi ile uyumlu ahşap kutu ise görsel olarak kusursuz bir bütünlük yaratır. Tek tek paketlenmiş küp çikolatalar, ailelerin söz çikolatası amacıyla yöneldiği bir diğer alternatiftir. Bademli, fındıklı, Antep fıstıklı, Hindistan cevizli küp şeklindeki sütlü ve bitter spesiyaller renkli ambalajları ile neşe verir. Sevgi ve aşk temasının ön plana çıktığı kalplı kutular 100 gr, 125 gr gibi farklı gramajlardaki sembolik söz töreni çikolataları olarak tercih edilebilir. Pek çok romantik sözcüğün yazılabileceği harf çikolatalar ise Bolçi’nin en sevilen hediyelik çikolatalarından birisi olarak isteme, söz, nişan çikolatası niyetiyle başvurulan ürünleri oluşturur.

Nişan Çikolatası 

Düğün, nikah öncesinde en çok önem verilen organizasyon nişan törenidir. Nişan çikolatası olarak çok daha ihtişamlı, görselliği ve hacmi yüksek kutular ön plana çıkar. Selection serisindeki iki katlı spesiyal çikolata kutuları tam bir nişan hediyesi özelliğine sahiptir. Her biri kendine özel karakteristik bileşenlere sahip lüks el yapımı çikolataların meydana getirdiği çift katlı çekmeceli kutu, günün anlam ve önemine uygunluk gösterir. Alt katında tek tek ambalajlara sarılmış bitter, sütlü, sütlü fındıklı, sütlü Antep fıstıklı napoliten çikolata; üst katında spesiyal çikolatalar bulunan çift katlı tasarımlar da göz alıcıdır. Yaşanan duygusal anların tatlı şahitlerinden isteme, söz & nişan çikolatalarının kırmızı, kahverengi, beyaz kalp formundaki çeşitleri, çiftlerin birbirine duyduğu sevginin ifadesi olarak törenlerdeki varlığını hissettirir.

İsteme, Söz, Nişan Çikolatası Fiyatları 

 

Bolçi’nin alanındaki hatırı sayılır tecrübesinin hayat verdiği isteme, söz, nişan için hediyelik çikolatalar; ürünlerin niteliğine, malzemesine ve tüm tasarım detaylarına bağlı olarak farklılık sergiler. Söz çikolatası fiyatları, mutlu bir yuva kurmaya hazırlanan kişilerin önüne her bütçeye uygun alternatifler serer. Çikolatanın hammadde seçimi ve üretimde kullanılan tüm malzemelerin kalitesi fiyatların oluşmasında etkilidir. Alkol, domuz yağı gibi katkılar içermeyen rafine formülasyon, kalitesini nişan çikolatası fiyatları üzerinde de gösterir. Kutunun ahşap, teneke, karton veya deri kaplı olması gibi tasarımsal ayrıntılar isteme çikolatası fiyatları noktasında belirleyicidir. Özel koleksiyonlara ait seriler, kutuların üzerine eklenen kurdele süslemeleri, ürün adedi, gramaj özellikleri de fiyat aralıkları için önemlidir. Siz de en özel günlerinize eşlik edecek birbirinden kaliteli, lezzetli Bolçi isteme, söz & nişan çikolatası çeşitlerini seçerek online sipariş vermenin kolaylığını yaşayabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR