Bolu Çikolatası
 

2011 yılından itibaren ürettiği her üründe tazeliği ve kaliteyi ön planda tutan markamız BOLÇİ, farklı çeşitleri ve ambalaj tasarımlarıyla sunduğu Bolu Çikolatası ile hem damaklara hem de göze hitap etmeyi amaçlayan geniş vizyonu sayesinde bugün deneyimini ve lezzetini Türkiye’de konuşulan markalar arasına almıştır. Pek çok farklı ambalaj tasarımı ile hem hediyelik çikolatalar konusunda hem de tüketime uygun hazır ürünleri ile her damak tadına uygun şekilde üretim yaparken hijyen koşullarına ve sağlık standartlarına özenle dikkat etmektedir. 
 

BOLÇİ’nin patentli ürünü Bolu Çikolatası, farklı çeşitlerini en kaliteli ve renkli farklı tasarımlardaki ambalajları ile özenle sizlere sunar ve bu konuda en usta üreticileri ile çalışarak kalitesinden ödün vermemektedir. www.bolcikolata.com üzerinden ve BOLÇİ Mağazaları’ndan, anlaşmalı satış noktalarından ve çeşitli stantlardan sürdürdüğü satışları en iyi ürünlerin her kesime ulaşması ve her bireyin tüketmesi için uygun şekilde üretilir. BOLÇİ, Bolu Çikolatası lezzetini  ve bugünkü ustalığını yılların deneyimine ve özenine borçludur. En kaliteli çikolataları sunma amacı ile BOLÇİ, Bolu Çikolatası çeşitlerini her yaştan bireye ulaştırır. 
 

Bolu Çikolatası Çeşitleri Nelerdir?
 

BOLÇİ kalitesine sahip efsanevi Bolu Çikolatası, pek çok farklı çeşitte çikolataya sahiptir. Peki bunlar nelerdir?
 

Sütlü Bolu Çikolatası
 

Her yaş grubuna hitap eden içerikleri ile sütlü çikolatalar en sağlıklı içerikler ile üretilir ve usta ellerden çıkan kaliteli ürünler en şık tasarımlara sahip ambalajlar ile sizlere ulaştırılır. www.bolcikolata.com'dan ya da BOLÇİ satış noktalarından Bolu Çikolatası ürünlerini temin etmek mümkündür. 
 

Yer fıstıklı, bademli, Antep fıstıklı, fındıklı gibi pek çok farklı içerikte üretilen Bolu Çikolatası çeşitleri ayrıca farklı tasarımlardaki ambalajları ve tasarım çikolataları ile de hem hediye etmek için hem de tüketmek için en şık lezzetli ürünleri sunar. 
 

Farklı tasarımlarıyla göze çarpan Bolu Çikolatası çeşitleri özellikle de özel günlerde hediye etmek için farklı çeşitlerinin ön plana çıkması amacındadır. Bolu Çikolatası yalnızca çikolatalarının içeriğinin kalitesi ile değil ambalajlarının kalitesi ile de en sevilen tasarımları sizlere sunar. Bu sayede hem şık hem de lezzetli çikolatalara ulaşmak çok daha kolay hale gelir. Şık tasarımlara sahip kutu çikolataları ile de BOLÇİ özel günlere Bolu Çikolatası’nın özel lezzetini taşır. 
 

Bitter Çikolatalı Bolu Çikolatası
 

Yer fıstıklı, bademli, Antep fıstıklı, fındıklı gibi pek çok farklı içeriğe sahip olan Bolu Çikolatası çeşitleri, bitter çikolatanın karşı konulamaz lezzeti ile birleşerek eşsiz bir deneyim sunar. BOLÇİ her bir ürününde en leziz malzemeleri kullanarak kaliteli Bolu Çikolatası çeşitlerini sizlere ulaştırır. 
 

Beyaz Çikolatalı Bolu Çikolatası
 

Nefis beyaz çikolata ile birleşen badem, fındık, Antep fıstığı, yer fıstığı gibi yemişler tadına doyum olmayan Bolu Çikolatası lezzetini ortaya koyar. Bu ürünler en taze şekilde hazırlanır ve içinde kullanılan yemişlerin tamamı en kaliteli ve eşsiz yemişlerdir. Özenle seçilen yemişler Bolu Çikolatası kalitesi ile birleşerek adeta bir lezzet şöleni ortaya çıkarır. Bu ürünlerin tasarımları ve ambalajları da Bolu Çikolatası tasarımlarına sahip olduğu için hem göze çarpar hem de her damak zevkine hitap etmeyi amaçlar. 
 

En Tatlı Tasarımlara Sahip Bolu Çikolatası
 

Farklı konseptlerde hazırlanmış olan Bolu Çikolatası ambalajları; alışıldık tasarımların yanı sıra çeşitli seriler ile şık ambalajlarıyla sizlerle buluşur. Bolu Çikolatası bu tasarımların her birinde özenle en şık modelleri ortaya koymak amacındadır ve eşsiz lezzetini eşsiz ambalajlar ile taçlandırmak için Bolu Çikolatası ihtişamına yakışan ambalaj modellerini her bir çikolatasında özenle yansıtır. BOLÇİ bu ürünlerinin her birinin en özel şekilde hazırlanmasına ve sunulmasına özen gösterir. Farklı çeşitleri ile göz dolduran enfes lezzetleri sizlere sunmak için ustalıkla çalışır. 
 

Bolu Çikolatası ihtişamına ve şıklığına uygun şekilde tasarlanmış olan her bir ambalajın kendine has bir hikayesi ve tasarımı mevcuttur. Bu tasarımlar özellikle de hediye çikolata satın almak isteyenlerin gönül rahatlığı ile tercih etmesine uygun şekilde hazırlanmıştır. 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.