1

BOLU ÇİKOLATASI

Birbirinden leziz çikolata çeşitlerimizi keşfedin.

Bolçi`den Bolu Çikolatası

Çikolata severlere benzersiz lezzetler sunan Bolçi’nin tescilli ürünü olan Bolu çikolatası, birçok kişinin en sevdiği çikolata çeşitleri arasında yer alır. Titiz ve özenli bir çalışma süreci sonucunda ortaya çıkan eşsiz bir tarifle üretilen Bolu çikolatası, çikolata denilince ilk akla gelen lezzetlerden biridir. Bu tadına doyum olmayan lezzetin tarifinde bol miktarda özenle seçilmiş 1. sınıf kuruyemişler, kakao çekirdeği, kakao yağı, süt ve şeker gibi çikolata hammaddeleri kullanılır. Malzeme kalitesinden ödün verilmeyen üretim süreçleri Bolçi için vazgeçilmezdir. Her yaştan çikolata severin güvenle tüketebileceği malzemelerle üretilen bu lezzet hiçbir kimyasal koruyucu katkı maddesi içermez. Bolu çikolatası hammadde seçiminden raflarda yerini alma sürecine kadar gıda hem güvenliği hem de ürünün tazeliği ön planda tutularak sizlere sunulur.

 

Meşhur Bolu Çikolatası

Yenildiğinde pek çok kişi için unutulmayacak lezzetler arasında yerini alan Bolu çikolatası ünü Türkiye’yi aşan bir tat haline gelmiştir. Bu lezzeti elde edebilmek için gerçekleştirilen özverili çalışmalar patentli bir ürüne dönüşmüş ve pek çok kişinin beğenisini kazanarak ününün giderek yayılmasıyla sonuçlanmıştır. Ürünün üretiminin her aşamasında gösterilen hassasiyet ve titizlik, kalite ve güven yaklaşımı bu başarının en önemli sebepleri arasında sayılabilir. Hem Bolu'nun hem de Türkiye’nin tanıtımına katkı sağlayan Bolçi Bolu çikolatası, hem tüketim için hem de hediyelik olarak tercih edilen en popüler çikolata çeşitleri arasında yer alır. Bu harika lezzetin, farklı damak zevkine sahip kişilere hitap edebilmesini sağlayan farklı çeşitleri de vardır. Bu çeşitlilik sayesinde Bolçi markasıyla üretilen tüm çikolatalar gibi geniş bir kitle tarafından beğenilerek tüketilir.

Bolçi, eşsiz Bolu çikolatası lezzetini dikkat çekici tasarımlara sahip şık ambalajlar içinde sizlere sunar. Bu meşhur lezzetin ambalajları alışıldık tasarımların haricinde özenle hazırlanmış konsept tasarımlarla üretilir. Ambalajlar kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilir. Tüm ambalajlar ürünün hem saklanmasını hem de sunumunu kolaylaştıran kullanışlı ve pratik bir tasarıma sahiptir. Bu enfes lezzetin şanına yakışan ambalajlar ürünün sunumunu oldukça prestijli bir hale getirir. Mutlu anlarınızı paylaştığınız sevdiklerinize ve misafirlerinize bu meşhur lezzeti harika tasarımlara sahip ambalajları içinde sunarak hem damaklara hem de gözlere hitap edebilirsiniz. Şık ve kaliteli ambalajlarla satışa sunulan Bolu çikolatası, sevdiklerinize hediye edebileceğiniz en güzel hediye seçenekleri arasında yerini alır.

Birbirinden Lezzetli Bolu Çikolatası Çeşitleri 

Bolu çikolatası üretiminde herkesin beğenisini kazanacak tarifler kullanılır. Bu nedenle Bolçi’nin bu tescilli ürününün her damak zevkine hitap eden bir çeşidi bulunur. Böylece hem kendinizin, hem de ürünü hediye etmek istediğiniz kişilerin ve ikram etmek istediğiniz misafirlerinizin damak zevkine hitap eden bir çeşidi bulmanız mümkündür. Bolçi’nin bu tescilli ürününün çeşitleri sütlü, bitter ve beyaz çikolata kullanılarak üretilir. Bolu çikolataları fındıklı, Antep fıstıklı, yer fıstıklı ve bademli gibi farklı içeriklerde üretilir. Çeşitlerin üretiminde özenle seçilmiş 1. sınıf kuruyemişler en az %50 oranında kullanılır. Bol miktarda kuruyemiş kullanılması bu ürünü enerji deposu bir atıştırmalık haline getirir. Kuruyemiş haricinde kullanılan tüm malzemelerin de 1. sınıf olanları seçilir. İçeriğinde kullanılan çikolata ve kuruyemiş çeşidinin farklı olduğu seçenekler arasında bol çikolatalı Premium ürünler de lezzeti ile dikkat çeker. Bolçi siz tüketicilerin daha farklı Bolu Çikolatası lezzetleri ile tanışması için ürün yelpazesini devamlı olarak genişletir.

Sütlü Bolu Çikolatası 

Sütlü Bolu çikolatası en sevilen çeşitler arasında yer alır. Fındıklı, bademli, Antep fıstıklı ve yer fıstıklı çeşitleri ile siz kullanıcıların beğenisine sunulur. Üretiminde kullanılan süt en hijyenik koşullarda muhafaza edilir ve üretime dahil edilir. Sütlü Bolu çikolatası diğer iki çeşidin de bulunduğu veya tek çeşit içeren ambalajlarla satışa sunulur. Bolçi One adıyla tek tek paketlenmiş ambalajlarda satışa sunulan bar çikolata ve krokanlı çikolata seçenekleri de mevcuttur.

Bitter Bolu Çikolatası 

Yüksek oranda kakao içeren bitter Bolu çikolatası acı çikolata sevenlerin asla doyamadığı bir lezzete sahiptir. Lezzetinin yanı sıra harika kokusu ve görünümü ile iştahları kabartan bu ürünün fındıklı, bademli, Antep fıstıklı ve yer fıstıklı çeşitlerinin her biri benzersiz bir lezzet şöleni sunar. Tek çeşit içeren ambalajların yanı sıra üç çikolata çeşidini bir arada bulunduran ambalaj seçenekleri vardır.

Beyaz Bolu Çikolatası 

Sütlü ve bitter Bolu çikolatasının olduğu gibi Beyaz Bolu çikolatasının da pek çok müdavimi bulunur. Fındık, Antep fıstığı, badem ve yer fıstığının Kakao yağı, süt ve şeker hammaddeleri kullanılarak üretilen nefis beyaz çikolata ile buluşması sonucunda ortaya çıkan Beyaz Bolu çikolatası harika bir lezzet şöleni sunar. Bitter ve sütlü çikolata çeşitleri ile birlikte aynı ambalajda satışa sunulur.

Bolu Çikolatası Nereden Alınır? 

 

Bolçi’nin en sevilen çeşitleri arasında yer alan tescilli Bolu çikolatasının, tüm çeşitleri kaliteli ve şık tasarımlara sahip ambalajlar ile özenle satışa sunulur. Kişisel tüketim, kutlamalar, tebrikler, ikramlar, çocuklara ve sevgiliye özel hediyeler ve çok daha fazlası için uygun olan tüm Bolu çikolatası çeşitlerini Bolçi’den satın alabilirsiniz. Damak zevkinizi iyi tanıyan Bolçi tarafından yılların deneyimi ve özeni ile üretilen Bolu çikolatası kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla tüketiciye sunulur. Bolu çikolatası fiyatları hem ürünün içeriğine hem de gramajına ve ambalaj türüne göre değişiklik gösterir. Siz de Bolu çikolatası satın almak için seçeneklere göz atabilir, Bolçi’nin klasikleşen lezzetini deneyimleyebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR