Bolu Çikolatası

Bolu Çikolatası 2011 yılından itibaren ürettiği her üründe tazeliği ve kaliteyi ön planda olmuştur. BOLÇİ, farklı çeşitleri ve ambalaj tasarımlarıyla sunduğu Tablet Çikolata ve Madlen Çikolatası ürünleri ile Dünya markası olmuştur. Geniş vizyonu sayesinde bugün deneyimini ve lezzetini Türkiye’de konuşulan markalar arasına almıştır. Pek çok farklı ambalaj tasarımı ile hem Hediyelik Çikolatalar konusunda hem de tüketime uygun hazır ürünleri ile her damak tadına uygun üretim yapmaktadır. BOLÇİ’nin patentli ürünü Bolu Çikolatası, farklı çeşitlerini en kaliteli ve renkli farklı tasarımlardaki ambalajları ile özenle sizlere sunar. www.bolcikolata.com üzerinden ve BOLÇİ Mağazaları’ndan, satış noktalarından ürünlerin herkesin tüketmesi için üretilir. BOLÇİ, Bolu Çikolatası lezzetini  ve bugünkü ustalığını yılların deneyimine ve özenine borçludur. En kaliteli çikolataları sunma amacı ile BOLÇİ, Bolu Çikolatası çeşitlerini her yaştan bireye ulaştırır. 

 

Bolu Çikolatası Çeşitleri Nelerdir?

 

Sütlü Bolu Çikolatası

 

Çikolata severelere hitap eden sütlü, bitter ve beyaz çikolata kaplıdır. Fabrikamızdan çıkan kaliteli ürünler en şık tasarımlara sahip ambalajlar ile sizlere ulaştırılır.

Bolu Çikolatası çeşitleri; Yer fıstıklı, bademli, Antep fıstıklı, fındıklı gibi pek çok farklı içerikte üretilmektedir. Ayrıca farklı tasarımlardaki ambalajları ve tasarım çikolataları ile de hem hediye etmek için hem de tüketmek için en şık lezzetli ürünleri sunar. 

Farklı ambalaj ve kutu tasarımlarıyla göze çarpan Bolu Çikolatası özellikle de özel günlerde hediye etmek için sipariş verebilirsiniz. Bolu Çikolatası yalnızca çikolatalarının içeriğinin kalitesi ile değil ambalajlarının kalitesi ile de en sevilen tasarımları sizlere sunar. Bu sayede hem şık hem de lezzetli çikolatalara ulaşmak çok daha kolay hale gelir.

 

Bitter Çikolatalı Bolu Çikolatası

 

Yer fıstıklı, bademli, Antep fıstıklı, fındıklı gibi pek çok farklı içeriğe sahip olan Bolu Çikolatası, bitter çikolatanın karşı konulamaz lezzeti ile eşsiz bir deneyim sunar. BOLÇİ her bir ürününde en leziz malzemeleri kullanarak kaliteli Bolu Çikolatası çeşitlerini sizlere ulaştırır. 

 

Beyaz Çikolatalı Bolu Çikolatası

 

Nefis beyaz çikolata ile birleşen badem, fındık, Antep fıstığı, yer fıstığı gibi yemişler tadına doyum olmayan Bolu Çikolatası lezzetini ortaya koyar. Bu ürünler en taze şekilde hazırlanır ve içinde kullanılan yemişlerin tamamı en kaliteli ve eşsiz yemişlerdir. Özenle seçilen yemişler Bolu Çikolatası kalitesi ile birleşerek adeta bir lezzet şöleni ortaya çıkarır.

 

En Tatlı Tasarımlara Sahip Bolu Çikolatası

 

Farklı konseptlerde hazırlanmış olan Bolu Çikolatası ambalajları; alışıldık tasarımların yanı sıra çeşitli seriler ile şık ambalajlarıyla sizlerle buluşur. Bolu Çikolatası bu tasarımların her birinde özenle en şık modelleri ortaya koymak amacındadır. Eşsiz lezzetini eşsiz ambalajlar ile taçlandırmak için Bolu Çikolatası ihtişamına yakışan ambalaj modellerini her bir çikolatasında özenle yansıtır. BOLÇİ bu ürünlerinin her birinin en özel şekilde hazırlanmasına ve sunulmasına özen gösterir. Farklı çeşitleri ile göz dolduran enfes lezzetleri sizlere sunmak için ustalıkla çalışır.  Ambalajların kendine has bir hikayesi ve tasarımı mevcuttur. Bu tasarımlar özellikle de hediye çikolata satın almak isteyenlerin gönül rahatlığı ile tercih etmesine uygun şekilde hazırlanmıştır.

 

Bolu çikolatası fiyatları paket ve ambalajına göre fiyatları değişmektir.

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.