1 2 >

TABLET ÇİKOLATA

Birbirinden leziz çikolata çeşitlerimizi keşfedin.

Bolçi`den Tablet Çikolata

Bugün her canımız çektiğinde kolayca ulaşabildiğmiz tablet çikolata, tablet çikolata haline gelmeden evvel uzun bir tarihi serüvenden geçmiştir. Çünkü çikolata 19. yüzyılın büyük bir bölümünde içecek olarak tüketilmiş, tüketilirken su yerine süt eklenmiştir. İngiliz çikolata üreticisi J.S. Fry and Sons 1847'de; şeker, çikolata likörü ve kakao yağından oluşan bir hamurdan kalıplanmış ilk katı çikolatayı yaratmıştır. Tablet çikolata 19. yüzyılda çok yol katetmiş olmakla beraber tüketilirken çiğnemesi hala zordu. 1879'da başka bir İsviçre çikolatacısı olan Rudolf Lindt çikolatayı diğer malzemelerle iyi br şekilde harmanlayıp karıştırarak havalandıran, ağızda eriyen pürüzsüz bir kıvam veren kabuklu makineyi icat etti. 1840’ta ilk preslenmiş tablet çikolata, pastiller ve figürler Beçikalı bir çikolata üreticisi tarafından üretildi.

 

Tablet Çikolata ile Tatlı Bir Mola 

Çikolata bütün dünyada en popüler tatlılardan biri olduğu gibi ülkemizde de her yaştan insanın tercih sebebidir. Günlük koşturmaca içinde işlerimize tatlı bir mola vermek istediğimizde hemen aklımıza bir çikolata yeme fikri düşer, en yakın bir marketten aldığımız tablet çikolata ile mutlu oluruz. Çünkü çikolatanın mutluluk verici etkisi vardır. Çikolatanın bu ve buna benzer etkileri üzerinde hala araştırmalar yapılmaktadır.

Araştırmalar gösteriyor ki kakao, en zengin flavanol antioksidan kaynaklarından biridir. Çikolata, özellikle bitter çikolata dolaşım sistemine yardımcı olur, daha düşük vücut kitle indeksi ile ilişkilidir, bazı kanser önleyici özelliklere sahiptir ve hatta bilişsel işlevleri artırabilir.

 

Tablet Çikolatalar ve Tatlı Bir Haz 

Hem hediye etmek hem de tüketmek için pek çok farklı tablet çikolata çeşidine sahip olan BOLÇİ, kaliteli içerikleri ve göz dolduran nefis tatları sayesinde çikolata hazzını yaşatma amacındadır. Tüketiciler bu ürünleri isterse hediye edebilir isterse de çay-kahve keyiflerinin yanına bir ortak olarak alabilir. Birbirinden lezzetli çeşitleri sayesinde her damak zevkine uygun tablet çikolata çeşitlerini her BOLÇİ satış noktasında bulmak mümkündür.

Mutluluğa giden yolda BOLÇİ ile yürümek isterseniz tüm çikolata çeşitlerinin yanında tablet çikolata çeşitlerini de tercih edebilir ve size en uygun olanını alabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde her damak tadına yakışan lezzetler tablet çikolata çeşitlerinin içinde yer almaktadır.

70 ve 75 gram şeklinde üretilen bu tablet çikolata çeşitleri, çikolata seven herkesin damak tadına uygun olacak lezzetleri içeriğinde barındırır ve en keyifli anların yanında sizlere eşlik etmek için en tatlı seçenektir.

 

Tablet Çikolata Çeşitleri Nelerdir? 

Bolçi Tablet çikolata çeşitleri ile pek çok farklı ürünü çikolata hazzını doruklarda yaşamak isteyenlere sunar. Özel içerikleri ile tablet çikolata çeşitleri farklı ve geniş ürün yelpazesinde en şık tasarımlara sahip ambalajlara da yer verir. Bu ürünler en kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanır ve tablet çikolata çeşitlerini oluşturur. Bu ürünler en taze ve kaliteli yemişler kullanılarak hazırlanır ve sağlığa zararlı hiçbir ürün, alkol, katkı maddesi ya da domuz yağı ve katkıları içermemektedir. Bu şekilde hazırlanan tüm çikolata çeşitleri gibi tablet çikolata çeşitleri de her yaş grubunun tüketimine uygun olacak şekilde üretilir ve yıllara dayanan deneyimin en tatlı hali tablet çikolatalar ile çikolata seven her tüketiciye satış noktaları ve internet mağazamızda satışa sunulur.

Tablet çikolata çeşitleri, farklı içerikleri ve göze çarpan hoş tasarımları ile hem her damak zevkine hitap edecek şekilde hem de göz dolduracak şekilde tüketicilere ulaştırılmak amacındadır. Bu ürünlerin çeşitleri ise şunlardır:

 

• Beyaz Çikolatalı Antep Fıstıklı Tablet Çikolata

• Sütlü Çikolatalı Pirinç Patlaklı Tablet Çikolata

• Sütlü Çikolatalı Fındıklı ve Üzümlü Tablet Çikolata

• Sütlü Çikolatalı Bonibonlu Tablet Çikolata

• Sütlü Çikolatalı Meyveli Tablet Çikolata

• Sütlü Çikolatalı Badem ve Portakallı Tablet Çikolata

• Ayva ve Bademli Sütlü Tablet Çikolata

• Karışık Meyveli Beyaz Tablet Çikolata

• Goji Berry ve Chia Tohumlu Sütlü Tablet Çikolata

• Yaban Mersinli ve Bademli Sütlü Tablet Çikolata

• Portakal ve Bademli Bitter Tablet Çikolata

• Antep Fıstıklı Beyaz Tablet Çikolata

 

Tablet çikolata çeşitlerinin her biri en özel meyveler ve yemişler kullanılarak hazırlanır, farklı ambalaj tasarımları ile en şık şekilde tüm çikolata severlere sunulur. Çikolata hazzını doruklarda yaşamak isteyenlere özel olarak üretilen birbirinden leziz tablet çikolata çeşitleri özellikle de içeriklerinde yer alan nefis yemişler ile en tatlı şekilde satış noktalarındaki yerini alır.

Farklı içerikleri ile dikkat çeken tablet çikolata çeşitleri özellikle de çikolata hediye etmek isteyenlere özel ambalajları ile göz doldurur. Bu çikolatalar farklı şekillerde bir ambalaj halinde getirilerek hediye edilebilir ve farklı lezzetlerin en tatlı halini sevdiklerinize iletmek de bu şekilde oldukça kolay ve keyifli olur.

 

Bolçi ile Tablet Çikolataya Kolayca Ulaşın 

Birbirinden leziz tablet çikolata çeşitleri, BOLÇİ kalitesi ve deneyimi ile çikolata seven her yaştan bireyin afiyetle yemesi için özenle hazırlanıyor. Birbirinden tatlı ambalajları ile sunulan tüm tablet çikolata çeşitleri, içerdikleri taze yemişler ve meyveler ile de her damak zevkine hitap edecek eşsiz deneyimlerde sizlere en kaliteli ürünleri sunmayı hedefliyor. Siz de isterseniz internet sitesi üzerinden isterseniz de BOLÇİ satış noktalarından kolaylıkla tablet çikolata çeşitlerine bakabilir ve size en uygun olan çeşidini kolaylıkla satın alabilirsiniz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR