1 2 3 4 >

TEŞEKKÜR HEDİYESİ

Birbirinden farklı hediye çikolata seçeneklerini keşfedin.

 

Teşekkür Hediyesi Neden Alınır? 

Sevdiğiniz insanlara teşekkür etmeyi ve hatta teşekkür hediyesi almayı asla ihmal etmemek insanlarla olan ilişkilerinizi kuvvetlendirmek açısından büyük bir önem taşır. Annenize, babanıza, kardeşinize, sevgilinize kısacası hayatınıza dokunan, olduğunuz konuma gelmenizde size yardımcı olan her kim varsa onlara teşekkür çikolatası alarak minnetinizi dile getirebilirsiniz. Türkiye’nin en sevilen çikolata markalarından biri olan Bolçi, sizler için teneke ve karton kutularda hazırlanan birçok farklı aromaya sahip teşekkür çikolatası çeşitlerini sunar. Özel şekilde hazırlanan fındıklı, antep fıstıklı, sütlü ve bitter çikolatalardan hazırlanan sepetler şıklığı ve lezzeti ile sevdiklerinize içten bir teşekkür etmeniz için en iyi seçeneklerden biridir.

En Güzel Teşekkür Hediyesi: Çikolata 

Değer verdiği kişilere minnetini göstermek isteyen kişilerin ilk sorduğu sorulardan biri “teşekkür hediyesi ne alınır?” olur. Bu sorunun ilk akla gelen cevabı şüphesiz teşekkür çikolatası seçenekleridir. Özellikle “teşekkür ederim”, “iyi ki varsın” ve “canım arkadaşım” yazan harf çikolatalar, hediye verdiğiniz kişiye içinizdeki duyguları kolaylıkla ifade ederken bir yandan da lezzeti sayesinde mutlu hissettirme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra farklı çikolataların bir arada bulunduğu spesiyal kutular, çiçekli ve kalpli çikolata kutuları da teşekkür hediyesi için sıklıkla tercih edilir. Aynı zamanda renkli, fıstıklı, sütlü ve beyaz çikolatalı karışık kutular da mevcuttur. Bu sayede farklı lezzetlerden hoşlananların da damak zevkine hitap etmeyi başarır. Çikolata kutuları teşekkür etmek için en iyi seçeneklerden biri olarak karşınıza çıkar. Ayrıca ikramlık olarak da misafirlere sunulabilir.

Teşekkür Çikolatası Çeşitleri 

Birçok farklı çeşit teşekkür çikolatası olduğundan dolayı teşekkür ederim hediyesi seçerken alacağınız kişinin size olan yakınlık derecesi önem taşır. Arkadaşınız için seçiyorsanız daha samimi bir kutu, sevgiliniz için ise daha romantik bir konu tercih etmeniz gereklidir. Bunun yanı sıra hayatınıza dokunan ve hayatta bir noktaya gelmeniz de sizlere yardımcı olan öğretmenlere ya da sizlere sağlıklı bir hayat bahşeden doktorunuza da teşekkürler çikolatası almanız mümkündür. Fındıklı, fıstıklı, bisküvili, kahveli, bitter ya da beyaz çikolata seçenekleri arasında hediye alacağınız kişi için en uygun çeşidi seçerek Bolçi üzerinden kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.

Doktora Teşekkür Hediyesi 

Hayatınızı ve sağlığınızı borçlu olduğunuz doktorlara da teşekkürünüzü ve minnetinizi iletmeyi ihmal etmemek gereklidir. “Doktora teşekkür hediyesi ne alınır” sorusunu merak edenler için verilecek ilk cevap, teşekkür çikolatası çeşitleridir. Özellikle birçok aromaya sahip fındıklı, fıstıklı, sütlü ve bitter çikolatanın bir arada bulunduğu spesiyal çikolata kutuları, beyaz ya da siyah teneke kutularda satılır. Aynı zamanda mavi, kırmızı, kahverengi renklerinde çiçek desenli şık karton kutularda sunulan teşekkür çikolataları da mevcuttur. 200 gramdan 500 grama kadar birçok farklı teşekkür çikolatası kutu çeşitlerine sahip olan Bolçi, her zevke uygun hediye sunar. Aynı zamanda çikolatanın yanına çam ya da limon kolonyası da ekleyebilirsiniz.

Öğretmene Teşekkür Hediyesi

Hayatınıza yön vermenize yardımcı olan ve en çok teşekkürü hak eden insanlar arasında yer alan öğretmenlerinize hem lezzetli hem de şık bir sürpriz yapmak isteyenler için en uygun hediyelerin başında çikolata kutuları yer alır. Öğretmene teşekkür hediyesi olarak teşekkür çikolatası almak isteyenlerin karşısına birçok seçenek çıkar. Farklı aromalar ve çeşitli temalarla hazırlanan Bolçi teşekkür çikolatası çeşitleri seçim yapmanız için kolaylık sağlar. İçerisinde fındık, fıstık, badem bulunan beyaz, sütlü ve bitter çikolatalar metal ya da renkli karton kutulara konularak şık bir şekilde hazırlanır. Rengârenk kutularda hazırlanan leziz çikolatalar en şık öğretmenler günü hediyesi önerisidir. Aynı zamanda son zamanların en popüleri olan harf çikolatalar da öğrenmeler için teşekkür hediyesi olarak tercih edilebilir. Kırmızı kutuya konulan “Canım Öğretmenim” yazan harfli teşekkür çikolatası sayesinde hislerinizi dile getirirken, öğretmeninize lezzetli bir hediye sunmuş olursunuz.

Sevgiliye Teşekkür Ederim Hediyesi 

Günün akışı içerisinde unutsanız da mutluluğunuzun kaynağı, iyi hissetmenizi sağlayan ve tüm nazını her zaman çeken sevgilinize de teşekkür hediyesi alarak küçük de olsa bir sürpriz yapabilirsiniz. Her insanın yemekten vazgeçemediği çikolatalar ile doldurulmuş teşekkür kutuları sevgiliniz için en iyi teşekkür hediyesi önerilerinden biridir. Özellikle kalp şekline sahip çikolatalar ile doldurulmuş kalpli, çiçekli teneke ya da karton kutular sevgiliye teşekkür hediyesi için sıklıkla tercih edilir. Bunun yanı sıra “Seni Seviyorum” , “Birtanem”, “ Biricik Aşkım” yazılı birçok farklı harf çikolatası ile de sevdiklerinize hislerinizi en leziz şekilde aktararak ve onlara minnettinizi iletebilirsiniz.

Bolçi'den En Lezzetli Teşekkür Çikolatası Çeşitleri 

 

1998’den bu yana Türkiye’nin öncü çikolata markalarından biri olan Bolçi, birbirinden farklı teşekkür çikolatası kutularını sizlere sunar. Bitter, sütlü ve beyaz çikolata seçeneklerine sahip olan Bolçi çikolatalarında fındık, badem, ceviz, antep fıstığı ve yer fıstığı kullanır. 15 farklı çeşidi ve farklı kutuları ile sevdikleriniz için en uygun teşekkür hediyesi seçeneğini sizler ile buluşturur. Sertifikalara sahip olan teşekkür çikolataları, birinci sınıf lezzetlerle ile yapılır. Tüm çeşitlerde kullanılan kuruyemiş oranı %50 olduğundan dolayı sevdiklerinize layık bir çikolata sunar. Aynı zamanda hiçbir kimyasal koruyucu madde de içermez. Şık ve lüks Bolçi teşekkür çikolatası çeşitleri ile sevdiklerine minnetini en leziz şekilde gösterebilirsiniz. Bolçi teşekkür çikolatası seçeneklerine göz atarak, sevdikleriniz için en özel lezzetlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR