Teşekkür Çikolatası

 

Teşekkür çikolatası çeşitleri, birbirinden nefis sütlü, çikolata çeşitleri ile damaklarda şenlik yaratır ve en tatlı teşekkürlerin iletilmesini sağlar. Bu ürünlerin her biri BOLÇİ kalitesi ile özenle hazırlanır ve nefis içerikleri draje çikolata, beyoğlu çikolatası, spesiyal çikolata çeşitlerini içeren bir teşekkürler hediyesi olarak da sevdiklerinize gönderilir. Asil, şık ve kibar tasarımları ile teşekkür hediyesi olarak göndermek için eşsiz birer seçenek olacaktır. Bu ürünler en sevilen BOLÇİ lezzetlerinin bir arada olduğu nefis ürünlerdir. Teşekkür etmek için tercih edilebilecek en kibar ve tatlı hediyelerden biri olan çikolatalar, BOLÇİ kalitesi ile üretilen nefis sütlü, beyaz ve bitter çikolata ile nefis hediyelerin ortaya çıkmasını sağlıyor. Bu ürünlerin her biri özel olarak üretilen şık ve göz alıcı ambalajları ile paketlenerek hem bozulmalara karşı korunuyor hem de görüntüsünü en şık şekilde koruyor. Teşekkür hediyesi olarak tercih edilebilecek pek çok farklı çeşitte çikolata bulunuyor. Bunlar BOLÇİ internet sitesi üzerinden sipariş verilebilecek teşekkür hediyesi olmalarının yanı sıra, damaklarda şenlik yaratan bir lezzet sağlıyor. Siz de sevdiklerinizi teşekkür çikolatası ile mutlu etmek, BOLÇİ teşekkür çikolatası çeşitleri ile teşekkür etmek için çikolata çeşitlerini inceleyebilirsiniz. 

 

Teşekkür Çikolatası Çeşitleri Nelerdir?

 

Teşekkür çikolatası çeşitleri, pek çok farklı lezzetin eşsiz birleşiminden oluşan kutuları ve nefis BOLÇİ lezzetlerini içeriyor. Şık ambalajlara sahip olan özel üretim teşekkür çikolatası çeşitleri, teşekkür hediyesi olarak tercih edilebilecek en özel lezzetler olmaları ile de sıklıkla tercih ediliyor. Peki, teşekkür çikolatası çeşitleri nelerdir?

 

Düet Kutu

 

Teşekkür çikolatası çeşitleri içinde en şık ve en göz dolduran tasarımlardan biri olan Düet Kutu, enfes bir sürpriz olarak sevdiklerinize iletiliyor. İçinde karışık drajelerin yer aldığı bu kutu, kırk iki farklı çeşidinin nefis BOLÇİ lezzetleri ile süslenmesinden oluşuyor ve en şık ambalajlardan biri ile sevdiklerinize iletiliyor. Gerçek anlamda bir düet tadında olan bu kutu, teşekkür hediyesi olarak tercih etmek için nefis bir seçenek olacaktır. 

 

Diamond Beyaz Kutu

Diamond Beyaz Kutu ile sevdiklerinize özel ve asil bir teşekkür hediyesi göndermeniz mümkündür. Bu kutuda farklı spesiyal çikolata çeşitleri yer alır ve göz dolduran bir tasarıma sahip olan Diamond Beyaz Kutu ile BOLÇİ’nin sütlü, beyaz ve bitter çikolatalarının her birini tatmak da mümkün hale gelir. 

 

Senfoni Kutu

 

Mavi, pembe ve beyaz dış ambalajları ile Senfoni Kutu çeşitleri, teşekkür hediyesi olarak tercih edilebilecek tatlı ürünlerden biridir. Teşekkür çikolatası çeşitleri içinde özel bir yeri olan bu kutular, pek çok farklı spesiyal çikolatadan oluşan içerikleri ile de sevdiklerinize çikolata hazzını doruklarda yaşatacak enfes bir üründür. 

 

Chocolate Selection Turkuaz Çekmeceli Kutu

 

Bu kutu adeta anlatılmaz, yaşanır! Birbirinden leziz BOLÇİ spesiyal çikolatalarının turkuaz renkteki eşsiz tasarıma sahip çekmeceli kutu ile birleşmesiyle oluşan bu ürün, teşekkür hediyesi çeşitleri arasında en çok göze çarpan ürünlerden biridir. Teşekkür çikolatası göndermek isteyenlerin en leziz ve şık tasarımları bu kutu ile sevdiklerine iletmesi mümkündür. Asil ve tadına doyulmaz lezzetteki bu ürün, tüm damak zevklerine hitap etmeyi amaçlarken aynı zamanda da şık tasarımı ile göz doldurur.

 

Armoni Kutu

 

Armoni Kutu, madlen çikolataların spesiyal ve draje çikolata çeşitleri ile birleştiği eşsiz bir teşekkür hediyesi ürünüdür. Teşekkür çikolatası almak isteyenlerin pek çok farklı çikolata çeşidini bir arada bulabileceği bu ürün, keyifli anların ve en tatlı teşekkürlerin de habercisidir.

 

Trufello Kutu Çeşitleri

 

Trufello Kutu çeşitleri, teşekkür hediyesi olarak tercih etmek için çok tatlı ve leziz ürünlerdir. Kırmızı meyveli, bonbon ve tırtıklı gibi üç farklı çeşide sahip olan Trufello Kutu çeşitleri, en leziz trüf çikolatalarının birleşimi ile oluşmaktadır. Bu ürünler teşekkür çikolatası çeşitleri arasındaki en şık ürünlerden biridir.

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.