Harf Çikolata

 

Harf çikolata ile duygularımızı tatlı bir mesaj olarak iletmek ister misiniz ? İnsanlar duygularını bazen sözel ifade etmek yerine yazarak daha kolay, daha içten ifade eder. Zaten yüzyıllardır kağıtlar, kalemler, kelimeler bu sebeple yok mu? Peki sevdiklerinize duygularınızı lezzetli ve eğlenceli bir yolla ifade etmeyi hiç düşündünüz mü? İşte harf çikolata bu sebeple tam size göre bir çikolata türü olabilir.  Özür dilemek, geçmiş olsun dileklerinizi iletmek, doğum günü kutlamak, teşekkür etmek ve varlığına şükretmek istediklerinize bu duygularınızı ifade etmenin en net ve tatlı yolu harf çikolata çeşidi olabilir.

 

Harf Çikolata Nedir?

 

Sevdiklerinize iletmek istediğiniz mesajlarınızın tatlı bir yolu olan harf çikolata. BOLÇİ kalitesi ile özenle hazırlanan nefis sütlü ve beyaz çikolatanın birleşiminden oluşan çikolata çeşididir. Tarihi; çikolatadan mektupların gönderildiği 16. ve 17. yy Hollanda’sına dayanan harf çikolata çeşitlerini bugün modernize edilmiş tasarımlarla yeniden bulabilirsiniz. Bu ürünler sevginizi tatlı bir biçimde sevgilinize, ailenize ya da dostlarınıza yansıtmanız için enfes yöntemlerdir. Sevgiliye hediye çikolata olarak tercih edilebilecek olan bu nefis ürün sayesinde sevginizin en tatlı ve en hoş yönünü sevdiğinize göstermeniz de mümkündür. Alışılmış hediyelerin dışında çıkmak isteyenlerin tercih edebileceği nefis harf çikolata çeşitleri ile sevdiklerinizi şaşırtın ve onlara sevginizi çikolatalar ile gösterme şansını yakalayın! 

 

Harf Çikolatalar İle Özel Günler Çok Çok Tatlı!

 

En yakınlarınız onları düşündüğünüzü, sevdiğinizi bilir ve hisseder. Fakat bazen sevdiklerinize düşünülmüş, özenle hazırlanmış ve belki de bazen nüktedan bir şekilde duygularınızı ifade etmek, seslenmek isteyebilirsiniz. Sıradan günler dışında özellikle de özel günlerde bu tip jestler yapmak, sevdiklerinizle olan bağınızı güçlendirecek ve tarihe unutulmaz bir gün olarak da geçecektir. Birde bu günlerin hatırlanmasının yanına, harf çikolata tadını da eklerseniz işte mutluluk tablosu tamamlanmış demektir. Harf çikolata çeşitleri sayesinde özel günlerde sevgiliye edilecek en farklı ve değerli ürünlerden birine sahip olabilirsiniz. Doğum günü, yıl dönümü ve benzeri pek çok özel günde sevdiklerinizi şaşırtmak için şahane mesajlar yollayabilir ve bu enfes tatların şaşırtıcı sürprizlere dönüşmesini izleyebilirsiniz. Özel günlerin yanı sıra teşekkür, tebrik, özür dileme ve benzeri pek çok özel an için de harf çikolata çeşitleri en güzel ve anlamlı hediye olacaktır. “Tebrikler”, “Mutlu Yıllar”, “İyi ki doğdun”, “İyi ki varsın”, “Özür dilerim”, “Yeni işinde başarılar” gibi pek çok farklı özel türde istenilen mesajlar harf çikolata çeşitleri ile yazılabilir. Bu sayede en özel mesajlar en tatlı şekilde harf çikolata çeşitleri ile sevdiklerinize iletilir ve özel günlerde hiç beklenmeyen bir keyfe dönüşebilir.  Bugüne kadar sevdiklerinize birçok türde hediye almışsınızdır. Ancak alışılmış hediyelerin dışında göze çarpacak olan bu nefis eğlenceli, düşünceli sürprizler, BOLÇİ’nin yıllara dayanan enfes çikolata ustalığı ile hazırlanarak özel günlerin keyifle geçirilmesine de katkı sağlar. 

 

Sevginizi Harf Çikolatalar İle Yansıtın!

 

Harf çikolata çeşitleri ile doğum günlerini kutlayan mesajlar iletmek, sevginizi harflere dökmek, iyi dileklerinizi dile getirmek mümkündür. Bu ürünlerin her biri sevginizi ve onlara verdiğiniz değeri göstermenin en tatlı yollarındandır.  “Seni seviyorum”, “Hayatımın anlamı”, “Kalbimin tek sahibi”, “Annelerin en tatlısı”, “Babaların en tatlısı”, “Canım arkadaşım”, “Canım öğretmenim” ve daha birçok anlamlı söz öbeklerini yazabilirsiniz. Harf çikolata çeşidi ile sevdiklerinize enfes bir jest yapabilirsiniz. Siz de sevgiliye hediye etmek için, ailenize göndermek için ya da arkadaşlarınızı bu enfes sürprizler ile şaşırtmanın yoludur. Harf çikolata çeşitleri sayesinde en özel hediyeleri onlara iletmeniz mümkün. Bu online satış mağazamızdan özel sipariş verebilirsiniz. BOLÇİ satış noktalarından harf çikolata çeşitlerini satın alarak en özel mesajları sevdiklerinize iletin.  Sevgiliye hediye edin ya da ailenizi ve dostlarınızı bu özel sürprizler ile mutlu edin. BOLÇİ harf çikolata çeşitlerini yerken sevdikleriniz hem neşe ile dolacak hem de yaptığınız sürprizin tatlı şaşkınlığı yaşayacakalar.  Özel ambalajları sayesinde her daim ön planda olan mesajlarınız, harf çikolata çeşitleri ile yazılarak paketlenir. Sevdikleriniz bu ürünlerin paketini açmadan sizin sevgi ve neşe dolu mesajlarınızı harf çikolata çeşitleri ile okuyabilir. Hediye olarak gönderildiği zaman da sevginizin en saf ve tatlı biçimini yansıtan ürünlerdir.

 

Sevgisini mesajlar ile iletmek isteyenlerin tercihi harf çikolatadan yana olmalıdır. Lezzetleri ve nefis içerikleri ile harf çikolata  ayrıca özel günlerde tercih edilebilecek olan en tatlı sürprizlerden biridir.  Sevgi mesajınızı sütlü ve beyaz çikolatalar ile şekillendiği farklı lezzetli ürünler olarak düşünüyoruz. Arkadaşınıza, ailenize, öğretmeninize ya da sevgiliye hediye etmek için benzersiz çikolatadır. Özellikle de sevgiliye hediye etmek için oldukça tatlı ve farklı olan bu ürünler alışılmış sürprizlerin ve hediyelerin yanında oldukça özel ve kibar olacaktır. Sürpriz yapmak için beklemeyin bu ekonomik ürünü hemen sepetinize ekleyiniz.

 

Neden Bolçi Harf Çikolata?

 

Bolçi'nin harf çikolata diğer çikolatalardan ayıran en önemli unsurlardan biri Bolçi'nin harf çikolatalarında hem sütlü hem de beyaz çikolatanın aynı anda kullanılmasıdır. Bu şekilde hem görsel olarak hem de tat olarak birbiriyle uyumlu iki çikolata çeşidi bir araya gelmektedir. gelerek size en özel anlarda eşlik edecek hediye harf çikolataları oluşturuyor. Bolçi'nin eşsiz sütlü ve beyaz çikolatalarıyla kendine özgü şeklini alan harf çikolatalar daha sonrasında özel mesajlara dönüşerek sevdiklerinize anlamlı bir hediye olarak ulaşıyor.

 

Birbirinden farklı yazı çeşitleri ile her özel güne hitap edebilecek şekilde tasarlanmıştır. Harf çikolatalar sevginizi göstermenin en tatlı yolu. Seni Seviyorum Harf çikolata 14 Şubat Sevgililer Günü için en çok tercih edilen hediyelik çikolatalardan biridir.

 

Özel günleriniz ya da özel anlarınız için Bolçi harf çikolatalar her zaman yanınızda!

 

İster Anneler Günü'nde anneniz için en tatlı mesaj ister işe yeni başlayan arkadaşınız için en anlamlı ve en leziz yeni işinde başarılar hediyesi. En anlamlı hediyelerinizde size en güzel şekilde eşlik edecek olan harf çikolata çeşitleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Diğer ürünlerimiz için instagram sayfamız Bolçi'yi takip edin!

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.