1 2 >

HARF ÇİKOLATA

Birbirinden leziz çikolata çeşitlerimizi keşfedin.

Bolçi`den Harf Çikolata

Harf çikolata, özel günlerinizde sevdiklerinize iletmek istediğiniz mesajı ifade etmenin en tatlı yoludur. Ayrıca, harf çikolatalar pek çok kişi tarafından beğenilir. Mutsuz anlarda ruh halini değiştirmenin en kolay yöntemlerinden birisi de çikolatalardır. Günün her anında mutlu hissettiren birbirinden leziz harf çikolatalar ile özel günlerinizi unutulmaz anılara dönüştürebilirsiniz. Özel günlerde sevdiklerinize hem eğlenceli hem de lezzetli bir yöntemle sürpriz yapabilirsiniz. Bolçi harf çikolata ile sevdiklerinize duygularınızı alışılmadık, farklı bir şekilde ifade edebilirsiniz.

 

Harf Kutu Çikolata

Harf kutu çikolata, Bolçi kalitesi ile hazırlanan sütlü ve beyaz çikolatanın karışımı ile enfes lezzetlerdir. Kutu formatında hazırlanarak paketlenen ürün kişiye özel olarak ambalajlanır. Şık kutular halinde özenle paketlenir. Kalpli kutu gibi farklı ambalaj seçeneklerinden istediğinizi seçerek şık görünümlü harf kutu çikolataları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Çiçek kutusu, diamond beyaz kutu, özel kalp kutusu, kartpostal kutu gibi şık ambalajlar seçenekleri vardır. İstediğiniz kutu ambalajını seçerek Bolçi’nin yıllara dayanan tecrübesi ve enfes tarifleri ile hazırlanan harf çikolatalarla sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sevdiklerinize ifade etmek istediğiniz; ‘teşekkür ederim’, ‘doğum günün kutlu olsun’, ‘geçmiş olsun’, ‘beni affeder misin’, ‘annelerin en tatlısı’, ‘canım arkadaşım’, ‘başarılar dilerim’, ‘iyi ki doğdun’, ‘tebrikler’, ‘teşekkürler’, ‘canım babam’, ‘mutlu yıllar’, ‘iyi ki varsın’ gibi sözler Bolçi harf çikolatanın üzerine işlenir. İstediğiniz yazılı çikolata çeşidini tercih ederek ailenize, dostlarınıza hediye edebilirsiniz. Onlara özel günlerde sizin için değerli olduklarını alışılmadık sürprizlerle hissettirebilirsiniz. Hediyeler özel günleri kutlamanın en anlamlı yollarından birisidir. İstediğiniz ifadenin yazılı olduğu harf çikolata ile sevdiklerinizle özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

Yazılı Çikolata 

Çikolatalar özel günlerinizde sevdiklerinize gönderebileceğiniz en tatlı hediyelerdir. Bir anlamda duyguları ifade etmek için kullanılan araçlardır. Nitekim, yazılı çikolata size ait ifadelerin yazılı hale getirilmesi ile hazırlanan enfes çikolata çeşitleridir. Çikolata üzerine ‘seni seviyorum’, ‘canım annem’, ‘iyi ki varsın’, ‘doğum günün kutlu olsun’, ‘özür dilerim’, ‘başarılar dilerim’ ‘mutlu yıllar’ gibi ifadeler işlenir. Bu çikolatalarla sevdiklerinize duygularınızı kolay ve tatlı bir yolla ifade edebilirsiniz. Her zaman tercih edilen alışılmış hediyeler yerine sıra dışı sürprizlerle sevdiklerinize değerli hissettirebilirsiniz. Seni seviyorum, canım annem, özür dilerim yazılı çikolata en çok tercih edilen çeşitlerdir. Ayrıca iyi ki varsın, tebrikler, doğum günün kutlu olsun, mutlu yıllar, canım arkadaşım, geçmiş olsun gibi farklı yazılı ifadelerle hazırlanan Bolçi çikolata çeşitleri de vardır. Sevdiklerinize hediye etmek için Bolçi’nin hazırladığı özel yazılı çikolataları tercih edebilirsiniz. Bolçi lezzeti ve kalitesi ile duygularınızı yansıtan yazılı çikolatalar sayesinde sevdiklerinize küçük sürprizler yapabilirsiniz. Onları tatlı bir yolla mutlu edebilirsiniz.

Seni Seviyorum Yazılı Çikolata 

Bolçi harf çikolata çeşitlerinin en önemli özelliği duygularınızı ifade etmenize yardımcı olmasıdır. Bunun yanı sıra, atıştırmalığın içerisinde sütlü ve beyaz çikolata yer aldığı için hem şık hem de lezzetli bir armağandır. Seni seviyorum yazılı çikolata ile eşinize, sevdiğiniz kişiye duygularınızı ifade edebilirsiniz. Evlilik yıldönümünde, doğum gününde, tanışma yıldönümünde seni seviyorum yazılı çikolatayı sevdiklerinize hediye ederek özel günlerinizi tatlı ve unutulmaz anlara dönüştürebilirsiniz. Arada bir alışılmamış yöntemlerle ince düşünülmüş, özenle hazırlanmış hediyelerle duygularınızı ifade etmek isteyebilirsiniz. Böyle anlarda seni seviyorum yazılı çikolata gibi farklı hediyelerle özel günlerde eşinize, sevdiğiniz kişiye jest yapabilirsiniz.

Canım Annem Yazılı Çikolata 

Annenize sevginizi ifade etmek için canım annem yazılı çikolata ile ona enfes bir hediye gönderebilirsiniz. Koşulsuz sevgi ve emekleri ile size her zaman destek olan annenize doğum gününde, Anneler Günü’nde veya ona özel hissettirmek istediğiniz anlarda sıradışı bir sürpriz yapabilirsiniz. İster sütlü çikolata ister farklı aromalara sahip Bolçi çikolata lezzetleri aracılığıyla annenize istediğiniz her an mutlu olacağı hediyeler gönderebilirsiniz.

Özür Dilerim Yazılı Çikolata 

Kimi zamanlarda özür dilemek, hataları dile getirmek zorlaşır. Sevdikleriniz kırdığınız ancak hemen sonrasında bunun için üzüldüğünüz anlarda özür dilerim yazılı çikolata ile dostlarınızın, ailenizin, yakınlarınızın gönlünü alarak onlara hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Özür dilemek için sözel ifadeler kullanmakta zorlanıyorsanız yazılı harf çikolata çeşitleri ile duygularınızı daha rahat ifade edebilirsiniz. Özür dilerim yazılı çikolata farklı aromalarla hazırlanır. Sütlü, beyaz çikolata karışımından elde edilen çikolata tüketildiğinde damakta nefis bir tat bırakır. Sevdiklerinizi, ailenizi, yakın dostlarınızı yazılı çikolata ile yapacağınız sürprizler ile mutlu edebilir, onların gönlünü alabilirsiniz.

Yazılı Çikolata Fiyatları 

Kişiye özel yazılı çikolata özel günlerde tercih edilebilecek en iyi hediye seçenekleri arasındadır. Yazılı çikolata aracılığıyla ailenizi, yakınlarınızı mutlu etmeniz oldukça kolaydır. Yazılı çikolata ile sürpriz yapmak isterseniz Bolçi’nin çikolata seçenekleri ile sevdiklerinize tatlı hediyeler gönderebilirsiniz. Yazılı çikolata fiyatları, türlerine göre değişir. Harf kutu çikolata, yazılı çikolata seçeneklerine göre fiyatlar farklılık gösterir. Seni seviyorum yazılı çikolata fiyatları için Bolçi online mağazası aracılığıyla inceleme yapabilir, tatlı mesajlarınızı enfes çikolatalarla sevdiklerinize iletebilirsiniz. Bolçi online mağazasından kolay ve hızlı bir şekilde dilediğiniz harf çikolata üzerine duygularınızı ifade ederek sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Harf çikolata hediyeniz hem sevdiklerinizi şaşırtır hem de ağızlarını tatlandırarak mutlu eder. Sevginizi en tatlı ve saf haliyle ailenize sunmanıza imkan tanıyan harf çikolatayı özel günlerinizde tercih edebilirsiniz. Neşe dolu mesajlarınızı sevdiklerinize etkili ve kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR