Kolonyalar

 

Kolonyalar, özel günlerde sıklıkla tercih edilen hoş kokulara sahip ferahlatıcı ve tazeleyici ürünlerdir. Limon kolonyası özellikle en çok tercih edilen kolonya çeşidi olsa da çam kolonyası ve Abant Nilüferi kolonyası gibi farklı kokulara sahip olan kolonyaların da hem parfüm hem de kolonya olarak kullanılması mümkündür. Bu ürünler BOLÇİ kalitesi ile sizlere sunulur ve en özel ambalajları ile sizlere ulaştırılan ürünler kolonya siparişi verirken detaylı şekilde incelenebilir. Şık cam şişesinin yanı sıra hoş tasarımlara sahip kutuları ile de gönderilen bu ürünlerin her biri kalıcı kokuları ile içinizi neşe ile dolduracak!

 

Kolonyalar, özellikle de misafirlik ve davetlerde ikram edilen hoş kokulu ürünlerdir ve günlük hayatta da kolonyalar hoş kokuları nedeniyle parfüm olarak dahi kullanılabilmektedir. Bu ürünlerin her biri farklı kokuları ile odayı doldurur, kalıcılıkları ile kullananları etkiler. BOLÇİ kalitesi ile sizlere sunulan Nostalgia kolonya çeşitleri de kolonya siparişi vermek isteyenlerin çok beğeneceği eşsiz kokuları il en farklı kolonyaların sunulmasını sağlar. Günlük hayatta, özel davetlerde ve misafirliklerde tercih edilebilecek olan bu ürünler; limon, çam ve Abant nilüferi kokuları ile kullanıcıları adeta cezbeder ve kaliteli içerikleri ile de sağlığa zararlı ya da cilde hasar verici kimyasalları içermezler. Limon kolonyası, Abant nilüferi kolonyası ve çam kolonyası seçenekleri ile de bu kolonyaların her biri en kalıcı ve taze kokuları sizlere taşır. 

Kolonya Çeşitleri Nelerdir?

Kolonya çeşitleri, özellikle de farklı hoş kokuları ile her evde ayrı bir yere sahip olan ürünlerdir. Bu ürünler içinde en çok tercih edileni limon kolonyası olsa da çam kolonyası ve Abant nilüferi kolonyası gibi farklı kokuların da tercih edilmesi mümkündür. Çam kolonyası, Abant nilüferi kolonyası gibi pek çok farklı çeşide sahip olan kolonyaların her biri özenle üretilen şık tasarımlara sahip şişelerindeki yerini alır ve kullanmak için de hediye etmek için de eşi benzeri olmayan çok şık ve kalıcı ürünlerdir. BOLÇİ kalitesi ile sipariş edilen ürünler ayrıca kendi özel şık cam şişelerinin yanı sıra özel tasarım kutularının içinde teslim edilir ve bu ürünler şıklığın yanı sıra kaliteyi de çam kolonyası, limon kolonyası ve Abant nilüferi kolonyası ile sizlere taşır.

Çam Kolonyası

Çam kolonyası, ormanları andıran ferah ve taze çam kokusu ile eşsiz bir deneyim sunar. Çam kolonyası, kalıcı kokusu ile ayrıca parfüm olarak da tercih edilebilmektedir. Yeşil renklerin kullanıldığı cam ambalajının yanı sıra yine yeşil renge sahip olan karton ambalajı ile de hediye etmek için birebirdir. Muazzam güzellikteki çam kolonyası, kolonya siparişi verileceği zaman en çok tercih edilenlerden biridir. 

Limon Kolonyası

Bayramlarda, özel günlerde, davetlerde ve günlük hayatta en çok kullanılan limon kolonyası; BOLÇİ kalitesi ile en ferah kokularda birini sunar. Nefis limon kokusu ile en taze limonların vereceği kokuyu sağlayan limon kolonyası, kolonya siparişi verirken tercih edilebilecek olan en kaliteli ürünlerden biridir. Kalıcı kokusu ile de limon kolonyası ferahlığı saatlerce sizinle olacaktır.

Abant Nilüferi Kolonyası

Abant nilüferi kolonyası, tazeliğin ve ferahlığın yanı sıra hoş nilüfer kokusu ile de eşi benzeri olmayan bir kolonya sunar. Bu kolonya, alışılmış kolonya kokulardan farklı olarak Abant nilüferi kokusunu içerir ve kolonya siparişi verileceği zaman ilgi çeken kokusu ile de sıklıkla tercih edilir. Özel şık cam şişesinin yanı sıra ilgi çeken tasarıma sahip karton ambalajı ile de hediye etmek için de eşsiz bir üründür. Abant nilüferi kolonyası ayrıca kalıcı kokusu sayesinde parfüm olarak dahi kullanılabilecek bir üründür.

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.