₺30,00 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil

Çocuklara Özel Çikolata

 

Çocuklara özel çikolata çeşitlerinin her biri en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Hepimiz biliyoruz ki çocukların çikolataya düşkünlüğü ayrıdır ve çocuklar çikolatayı büyük bir heyecanla, severek tüketmektedir.  Günümüzde çikolatanın çocuklar için sağlıklı olup olmadığı veya hangi konularda yararları ve zararları olduğu hala tartışma konusudur. Bu durum ebeveynleri endişelendirse de çocuklarımızın çikolata yemesine engel olamayacağımız bir gerçek. Böyle bir durumda da çocuklara butik çikolata almak en mantıklı yol olabilir.  

 

Doğum günü hediyesi olarak da mantar çikolata, draje,

harf çikolata ve spesiyal çikolata gibi çikolataları tercih edip tatlı mesajlar verebilirsiniz. Çocuklara özel çikolata, çocuklara mutluluk ve enerji verebilir. Çünkü çikolata vücutta, içerdiği biyoaktif bileşenler ve magnezyum elementi ile serotonin denilen mutluluk hormonu salgılatır. Bu durum çocukların psikolojik olarak kendilerini mutlu hissetmelerini sağlar.  Çikolata, kalsiyum açısından zengin olup kemiklerin güçlü olmasına katkı sağlar. Yine benzer şekilde çikolata içerdiği demir ve çinko mineralleri ile bağışıklık sisteminin gelişmesine de yardımcı olur. Ayrıca çikolatada yüksek oranda flavanoidler bulunduğu için vücutta bulunan zararlı maddelerin vücuttan uzaklaşmasını sağlar. Çocuklara özel çikolata farklı, eğlenceli, renkli ambalajlarıyla çocuklar için mutluluk kaynağı iken, içerik olarak da enerji kaynağıdır. Bu gibi sebeplerle çocuğunuzun bazen çikolata yemesinde sakınca olmayabilir. Tabi hayattaki her şey gibi çikolatanın fazlası da oldukça zararlıdır. Burada önemli olan çocuğun gözlemlenmesidir. Çocuk çikolatası çocuğa verildiğinde ne kadarını yiyor veya vücudu buna tepki veriyor mu, gözlemlenmelidir. Çocuklara yasak veya ödül olarak çikolata verilmemelidir. Bu durum çikolatanın cazibesini birkaç kat artırarak daha fazla tüketmelerine yol açmaktadır.  İleride istenmeyen sağlık problemleri ile karşılaşmamak adına çocuklar ebeveynleri tarafından çok iyi denetlenerek çikolata yemelidir. İyi bir yemek yediklerinde üzerine tatlı niyetine verilebilir, ancak daha fazlası istendiğinde bu durumun zararları açıklanmalıdır. Ve tabi çikolatanın kalitesi çok önemlidir. Kalitesiz çikolata tüketiminin sonucu obeziteye kadar varabilmektedir. Bu sebeple zararlı kimyasallardan uzak BOLÇİ kalitesi ile üretilmiş çocuklara özel çikolataları inceleyebilirsiniz.

 

Çocuklara Özel Çikolata : BOLÇİ Kalitesi

 

Sağlığa zararlı kimyasallardan, uzak olarak üretilen bu ürünler BOLÇİ çikolatasının eşsiz lezzeti ve neşeli ambalaj tasarımları

ile birbirinden leziz ve rengarenk olmasını sağlar. Siz de şimdi çocuk çikolatası çeşitlerine göz atın ve neşeli tasarımlar içinden en beğendiğinizi kolaylıkla sipariş edin!

 

Çocuklara Özel

 

Çocuklara özel çikolata çeşitleri çocukların keyifli şekilde en leziz çikolata lezzetlerini BOLÇİ kalitesi ile tatmasını sağlamaktadır. Çocuklara özel çikolata çeşitleri de BOLÇİ kalitesi ile minik çikolata severlere sunuluyor. Çocuk çikolatası başlığı altında yer alan her bir ürün tıpkı tüm BOLÇİ çikolataları gibi özenle ve kaliteyle hazırlanır. BOLÇİ’nin yıllara dayanan deneyimi en kaliteli malzemeler ile usta eller tarafından hazırlanır. Çocuklara özel çikolata çeşitlerinin hiçbiri sağlığa zararlı kimyasal maddeler, alkol, domuz yağı, katkıları ya da zararlı tatlandırıcıları içermez. Bu sayede her yaştan tüketici için güvenli ve lezzetli çikolata çeşitleri ortaya çıkar. Çocuk çikolatası ürünleri de BOLÇİ sayesinde en lezzetli sütlü, bitter ve beyaz çikolataların güvenle tüketilmesine katkı sağlar. 

 

Çocuk Çikolatası Çeşitleri Nelerdir?

 

BOLÇİ çocuklara özel çikolata çeşitlerinin farklı pek çok ambalaj tasarımı ile süslenmesine özen gösterir. Neşeli tasarımlarını çocuklar ile paylaşarak en keyifli anların BOLÇİ lezzetine sahip nefis çikolatalar ile taçlanmasını sağlar. Peki, çocuk çikolatası çeşitleri nelerdir?

 

• Tramvay Teneke Kutu Fındıklı Çikolata

 

• Tramvay Teneke Kutu Antep Fıstıklı Çikolata

 

• Sütlü Para Çocuk Çikolatası

 

• Patlayan Şekerli Çikolata

 

• Mini Renkli Mantar Draje Kavanoz

 

• Sütlü Madalyon Çocuk Çikolatası 

 

• Sütlü Top Çocuklara Özel Çikolata

 

• Sütlü Yumurta Çikolata

 

• Çocuklara Özel Şemsiye Çikolata

 

• Çakıl Draje Çeşitleri

 

• CocoCup Sütlü Top ve Para Çikolata Çeşitleri

 

Bu çeşitlerin tamamı çocuklara özel çikolata çeşitleri olarak üretilir ve en keyifli tasarımların en tatlı lezzetler ile sağlıklı şekilde birleşmesi sağlanır.

 

Çocuk Çikolatası Çeşitlerinin Eşsiz Tasarımı

 

Çocuk çikolatası çeşitlerinin en sevilen yanı neşeli ve ilgi çekici tasarımlarıdır. Ayrıca farklı tasarımlarda olan çocuklara özel çikolata çeşitleri, çocukların hayal dünyasını da zenginleştirmektedir.  Para, top, mantar, şemsiye gibi pek çok farklı şekilde üretilen bu çikolatalar hem farklı tasarımları ile ilgi çekmektedir. En sevilen BOLÇİ lezzetleri çocuklara özel çikolata çeşitleri ile keyifli bir deneyim sunar ve atıştırmalık olarak tercih edilebilir. Bu ürünlerin her biri özel olarak yıllara dayanan deneyim sayesinde en kaliteli şekilde üretilir ve ayrıca çocukların en kaliteli ürünler ile tanışmasına olanak tanır. Çocuk çikolatası çeşitlerine göz atarak internet sitesi üzerinden veya BOLÇİ satış noktalarından satın alabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği de mevcuttur.

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.