Bu ürünümüz için minimum sipariş miktarı 4 adettir. Ürün görselinde gözüken 4 çeşit (Kırmızı, Turuncu, Sarı, Yeşil) bir arada gelecektir. Adet fiyatı ₺17dir.
₺36,00 KDV Dahil
Bu ürünümüz için minimum sipariş miktarı 6dır. Adet fiyatı ₺6,00dir.
₺8,00 KDV Dahil
Bu ürünümüz için minimum sipariş miktarı 6dır. Kırmızı(2), Mavi, Yeşil, Sarı, Pembe olmak üzere 6 adet şeklinde gönderim yapılmaktadır. Adet fiyatı ₺3,70dir.
₺7,00 KDV Dahil

Çocuklara Özel Hediye

Çocuklara hediye alacaklar için pek çok farklı ve eşsiz seçenek sunan BOLÇİ, özenle ürettiği nefis çikolataları ile çocukların en sevdiği tatları eğlenceli tasarımlar ile birleştirir. Çocuklar için çikolata alacak olanlar BOLÇİ çikolatalarına göz atarak en eğlenceli tasarımları internet sitesinde bulabilir ve ayrıca BOLÇİ satış noktalarında da çocuklara hediye amaçlı üretilmiş nefis BOLÇİ ürünlerini bulabilir. Para, top, mantar, yumurta gibi pek çok farklı şekilde üretilmiş eğlenceli tasarımlardaki ürünler çocukların çok seveceği en tatlı hediyeler olabilir! 

 

Çocuklara hediye edilebilecek en özel şeylerden biri çikolatadır. Çocuklar çikolataya bayılır ve özel günlerde de onlara çikolata hediye etmek en tatlı sürprizlerden biri olacaktır. Her çeşitte çikolatanın özellikle de en özel şekillere sahip olanlarını seven çocuklar için çikolata çeşitlerinin en özel halleri BOLÇİ sayesinde internet sitesinde ya da BOLÇİ satış noktalarında kolaylıkla bulunabilir. Siz de çikolata seven minikler için en kaliteli çikolataları alarak onlara en özel hediyeleri verin ve nefis BOLÇİ lezzetleri ile tanışmalarına imkan tanıyın!

Çocuklar İçin Çikolata Çeşitlerinin En Güzelleri BOLÇİ’DE! 

Çocuklara hediye olarak verilebilecek olan en tatlı sürpriz çikolatadır ve çocuklar çikolatayı çok sevdiği için onlara nefis BOLÇİ çikolatalarının en tatlı hallerini hediye etmek de mümkündür. Çocuklar için çikolata çeşitlerinin en farklı ve neşeli şekilde üretilmesini sağlayan BOLÇİ, çocuklara hediye edilecek her bir ürünün de içeriğine tıpkı diğer tüm ürünlerinde olduğu gibi dikkat etmektedir. Özenle üretilen çikolata çeşitlerinin hiçbirinde sağlığa zararlı kimyasallar yer almaz ve ayrıca alkol, domuz yağı ya da katkıları da BOLÇİ ürünlerinde asla kullanılmaz. Bu nedenle de çocuklar güvenle bu nefis lezzetleri tüketebilir ve en tatlı hediyelere sahip olabilirler. Peki, çocuklar için çikolata çeşitleri nelerdir?

Para, Top ve Yumurta Şeklindeki Enfes Lezzetler

Çocuklar için çikolata çeşitleri arasında özel bir yere sahip olan bu neşeli tasarımlara sahip top, para ve yumurta şekilli çikolatalar, rengarenk ve neşeli tasarımları ile çocukların keyfine keyif katar. Çocuklara hediye edilebilecek en tatlı hediyelerden olan bu çikolata seçenekleri, çocuklar için çikolata çeşitleri arasında en çok tercih edilen çikolatalardır. 

Renkli Çakıl Drajeler

Renkli çakıl drajeler ile çocuklara hediye almak çok kolay! Farklı tasarımlara sahip olan çakıl drajelerin tatlı dış ambalajları ile çocuklar kendilerine yeni bir oyuncak edinecek ve içindeki nefis çakıl drajeler ile de mutluluğu BOLÇİ kalitesi ile yaşayacak. Çocuklar için çikolata almak isteyenlerin tercih edebileceği en eğlenceli tasarımlardan biri olan bu ürünler farklı renkleri ve modelleri ile de en sevilen çocuklara hediye çeşitleri içinde yer alır. 

Mantar Drajelerin Benzersiz Tasarımı

Mantar drajeler, özel mantar şekilli kavanozları ile çok eğlenceli ve neşe dolu bir tasarım sunar. Ayrıca mantar şekilli çikolata içeriği de çocuklara hediye edilebilecek en farklı tasarıma sahip olan çikolata çeşitlerinden biridir. Çocuklar için çikolata alacakların tercih edebileceği en tatlı ürünlerdendir mantar drajeler.

Figürlü Sevimli Hayvanlar Çikolata Çeşitleri

Paketlerinin üzerinde sevimli pek çok hayvana yer veren bu çikolata çeşitlerinin her biri çocuklara hediye edilmek üzere özel olarak üretilmiş ürünlerdir ve her birinin içinde eşsiz BOLÇİ lezzetine sahip nefis çikolatalar yer almaktadır. Ambalajında yer alan hayvan figürleri de farklı ve eğlenceli tasarımları ile çocuklar için çikolata alacaklar için ilginç bir seçenek oluşturur.

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.