₺30,00 KDV Dahil
₺35,00 KDV Dahil
₺135,00 KDV Dahil
₺154,00 KDV Dahil

HEDİYE GÖNDER

Birbirinden farklı hediye çikolata seçeneklerini keşfedin.

Hediyeler

 

Hediyelik çikolatalar; yıl dönümü, doğum günü, bebek hediyesi gibi pek çok özel günde ve özel şekilde sevdiklerinize iletebileceğiniz şık ve göz alıcı ürünlerdir. Bu ürünlerin her biri BOLÇİ kalitesi ile hazırlanarak en tatlı sürprizler olacak şekilde sizlere sunulur ve sevdiklerinize iletilir. Siz de hediye çikolata siparişi vermek için hediye çikolata çeşitlerini inceleyerek en özel tasarımlara sahip tatlı sürprizleri keşfedin ve özel günlere hediyelik çikolata çeşitleri sayesinde en tatlı mutluluğu taşıyın!

 

Sevdiklerinize verebileceğiniz en tatlı hediyeler çikolatalardır. Bu ürünlerin her biri BOLÇİ kalitesi ile hazırlanır ve en şık ambalajları ile de sevdiklerinize nefis bir sürpriz sunar. Hediye çikolata siparişi vermek de BOLÇİ ile oldukça kolaydır ve hediyelik çikolatalar eşsiz tasarımları ile de hem göze hem de her damak zevkine hitap edecek şekilde üretilen tarifi olmayan ürünlerdir. Bu ürünlerin tarifsiz güzelliği, hediyelik çikolata çeşitlerinin her birinin birbirinden özel ve leziz olmasına katkı sağlar. Bu şekilde BOLÇİ kalitesi ile yılların deneyimine dayanarak hazırlanan her bir ürün de en leziz şekilde sevdiklerinize iletilebilir. 

Hediye çikolata siparişi ile kolaylıkla pek çok özel günde tatlı sürprizler yaparak sevdiklerinizi şaşırtmanız ve onlara nefis hediyeler göndermeniz de mümkün. Bu sayede en özel BOLÇİ lezzetleri farklı ambalajları ve tadına doyum olmayan güzellikleri ile sevdikleriniz ile buluşacak ve siz de kolaylıkla tatlı bir sürpriz yapma imkanına sahip olacaksınız. 

Hediyelik Çikolata Çeşitleri Nelerdir?

Hediyelik çikolatalar özel ambalajları ve nefis içerikleri ile en kaliteli ve leziz sürprizlerin yapılmasına katkı sağlar. Bu ürünler özenle hazırlanan sütlü, beyaz ve bitter çikolatalardan oluşur. BOLÇİ kalitesinin yıllara dayanan ustalığı ve eşsiz tarifleri ile hazırlanan, usta ellerden çıkan hediye çikolata çeşitlerinin her biri özenle hazırlanmış paketlemeler ile en şık hallerde sevdiklerinize sunulur. Peki, hediyelik çikolata çeşitleri nelerdir?

 • Flower Kutu
 • Diamond Beyaz Kutu
 • Senfoni Kutu
 • Madlen Turuncu Kutu
 • Madlen Bebek Pembe Kutu
 • Madlen Bebek Mavi Kutu
 • Sargılı Küp Special Çikolata
 • My Love Kutu
 • Special Kalp Kutu
 • Kartpostal Kutu
 • Madlen Luxury Kutu
 • Sütlü Kalp Çikolata
 • Sütlü Para, Top ve Yumurta Çikolata Çeşitleri
 • Renkli Mantar Draje
 • Renkli Çakıl Draje

Bu ürünlerin her biri en tatlı sürprizler olmak için özenle hazırlanan tariflere dayanır ve yılların deneyimi ile sevdiklerinizi özel günlerde mutlu etmek için eşsiz bir hediye olacaklardır. Hediye çikolata almak isteyenlerin tercih etmesi için pek çok farklı tasarıma sahip olan hediyelik çikolatalar, pek çok farklı özel günde sevdiklerinize en özel mesajlar ile iletilmek üzere hazırlanır. 

Özel Günlerde Çikolata Hediye Etmeye Ne Dersiniz?

Mutluluğu arttırıcı etkisi ile hediyelik çikolata çeşitleri hem sevginizi göstermenin hem de hediyelerin en tatlısını vermenin kolay bir yoludur. Bu sayede hem sevdiklerinize mutluluğu gönderme hem de onlara en tatlı sürprizleri yapma imkanına sahip olabilirsiniz.  

Hediye çikolata siparişi vermek isterseniz doğum günü, yıl dönümü, bebek hediye gibi pek çok özel günde hediyelik çikolata çeşitlerinden sevdiklerinize iletmeniz mümkündür. Hediye çikolata siparişi vermek ise BOLÇİ internet sitesi üzerinden hediyelik çikolata çeşitlerini inceleyebilir ve sevdiklerinize en özel hediye çikolata ürününü gönderebilirsiniz. Pek çok farklı özel günde en tatlı sürprizi yapmak BOLÇİ ile oldukça kolay ve çok lezzetli! 

Hediye çikolata siparişi vermek için internet sitesinde yer alan hediyelik çikolata çeşitlerini inceleyin, en beğendiğiniz hediye çikolata ürününü sepet ekleyin ve kolayca kişiselleştirerek ödeme işlemini gerçekleştirin. Bu şekilde özel günlerde en tatlı sürprizleri sevdiklerinize iletmek hem çok kolay olacak hem de leziz BOLÇİ hediyelik çikolata ürünleri tek tık ile sevdiklerinizle buluşacak. 

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.