Draje Çikolatalar

 

Draje çikolata çeşitleri, rengarenk tasarımları ve nefis içerikleri ile hem göze hem de her damak zevkine hitap edecek şekilde hazırlanan en keyif dolu ürünlerdir. Tatlı krizlerinde, kahve keyiflerinde ve ikramlarda tüketilebilecek olan draje çikolata çeşitleri, farklı içerikleri ile ön plana çıkarken şık tasarımları ve usta ellerden çıkan özel tarifleri ile de en tatlı kaçamaklardan biri olacaktır. Bu ürünlerin her biri BOLÇİ kalitesi ile tüm çikolataseverlere çikolata hazzını yaşatmak için sunulur. 

 

Draje çikolata çeşitleri, eğlenceli görüntüleri ve nefis lezzetleri ile çikolata seven her yaştan bireyin tüketimine uygun olacak şekilde üretilir ve en şık tasarımları ile ambalajlanır. Bu ürünlerin tamamı BOLÇİ kalitesine yakışacak şekilde üretilmiş olup en kaliteli malzemeler ile hazırlanmıştır. Özellikle de kahve keyfinin yanında, atıştırmalık anlarında ve tatlı krizlerinde tercih edilen draje çikolata çeşitleri, birbirinden güzel ve özel lezzetleri ile nefis bir deneyim sunar. 

Sağlığa zararlı hiçbir madde içermeden üretilen draje çikolata çeşitleri, özenle hazırlanır ve usta ellerden çıkan tarifler ile yılların BOLÇİ deneyimini harmanlayarak nefis bir çikolata şöleni sunar. Tatlı krizlerinde tercih etmek için en keyifli atıştırmalıklardan olan draje çikolata çeşitleri, rengarenk tasarımları ile hem göze hem de her damak zevkine hitap etmek amacındadır. 

Draje Çikolata İçeriği Nedir?

Draje çikolata çeşitleri, birbirinden lezzetli ve eğlenceli tasarım ve içerikleri ile hem göz dolduran hem de damaklara şenlik sunan bir deneyim sağlar. Çikolata seven her yaştan bireyin tüketebileceği bu ürünlerin domuz yağı ve katkıları yer almadığı gibi alkol, sağlığa zararlı kimyasal gibi maddeler de yer almaz. Peki, enfes draje çikolata çeşitlerinin içeriğinde neler yer almaktadır?

  • Üzüm
  • Portakal
  • Antep fıstığı
  • Badem
  • Fındık
  • Kahve çekirdeği

İçeriğinde yer alan taze yemişler, nefis portakallar, eşsiz üzümler ve tadına doyum olmayan kahve çekirdeği ile draje çikolata çeşitleri birbirinden farklı ve güzel lezzetlere sahiptir. Bu ürünlerin her biri en taze ve kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanır ve BOLÇİ çikolatası ile taçlandırılarak leziz draje çikolata çeşitlerinin ortaya çıkması sağlar. 

Draje Çikolata Çeşitleri Nelerdir?

Draje çikolata çeşitleri, rengârenk tasarımları ve nefis içerikleri ile pek çok farklı çeşide sahiptir. Antep fıstığı, fındık, badem, portakal gibi farklı içeriklerde üretilen tüm draje çikolata çeşitleri; en kaliteli ambalajlar ile süslenerek hazırlanır. Bu ürünlerin en özel yanı ise hem atıştırmalık hem de ikram olarak tercih edilebilecek çok özel ürünler olmalarıdır. 

Fındık, fıstık, badem gibi çeşitli yemişler ile hazırlanan draje çikolata çeşitlerinin yanı sıra kahve çekirdeği, portakal ve benzeri farklı pek çok çeşidi ve mevcuttur. Bu ürünler sütlü, beyaz ve bitter çikolata ile hazırlanır ve renkli ya da benekli farklı çeşitleri ile de eşsiz tasarımlar sunar. 

Draje çikolata çeşitleri hem farklı ve rengarenk tasarımları ile en nefis çikolataları ikram etmeye hem de ufak atıştırmalık olarak BOLÇİ kalitesi ile hazırlanmış sütlü, beyaz, bitter lezzetlerini de tatmaya imkan tanır. Bu şekilde kahve keyiflerinin yanında ya da tatlı krizi anlarında en kaliteli ve lezzetli draje çikolata çeşitlerini de tüketmek mümkün hale gelir. Birbirinden leziz ve güzel olan bu draje çikolata çeşitleri özellikle her zevke uygun olacak şekilde ve en şık görüntüye sahip olacak şekilde üretilip tüm çikolataseverlere sunulur. 

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.