Tebrik Çikolatası

 

Tebrik çikolatası, yeni işe başlamış olan arkadaşınıza verebileceğiniz hediyeler arasında yeni iş hediyesi çikolataları bulunmaktadır. Bu ürünlerin her biri BOLÇİ’nin yıllara dayanan usta deneyimi ve enfes tarifleri ile hazırlanarak göz dolduran şık ve asil tasarımları ile süslenir. Her bir tebrikler çikolatası çeşidi hem görüntü hem de lezzet anlamında sevdiklerinize tebriklerinizi iletmenizin en kaliteli yoludur. Siz de şimdi mantar çikolata, bebek çikolatası, beyoğlu çikolatası ürünlerinden en beğendiğinizi seçerek tebrik için hemen gönderebilirsiniz! Sevdiklerinizi tebrik etmenin en özel ve tatlı yolu BOLÇİ’de! Tebrik amacı ile göndermek istediğiniz tebrik hediyesi, en tatlı hali ile BOLÇİ çikolatalarında sizlerle buluşuyor. Tadına doyum olmayan özel lezzetleri sevdiklerinize göndermek, iyi dileklerinizi onlara en tatlı şekilde iletmek ve için tebrik çikolatası çeşitlerini inceleyerek siz de onlara en tatlı sürprizleri yapabilirsiniz. Nefis lezzetlerin her biri ile sevginizi ve iyi dileklerinizi çok daha iyi şekilde anlayacak olan yakınlarınız, tebrik mesajınızı en tatlı şekilde alacaktır.

 

Tebrik Çikolatası Çeşitleri Nelerdir?

 

Tebrik çikolatası çeşitleri, eşsiz tasarımları ile en nefis BOLÇİ lezzetlerinin birleşiminden oluşur. Draje, madlen çikolata gibi pek çok farklı çeşit çikolata ve spesiyal BOLÇİ çikolatası çeşitleri bir araya gelerek en tatlı tebrik çikolatası çeşitlerini oluşturur. Peki, bu çeşitler nelerdir?

 

Chocolate Selection Turkuaz Çekmeceli Kutu

 

Bu ürün göz dolduran şık ve asil tasarımı ile tebrik hediyesi olarak nefis bir çikolata hediye etme şansı sunar. Tebrik hediyesi çeşitleri içinde , spesiyal çikolata çeşitlerinin eşsiz birleşimi ile oluşarak göz dolduran bir tasarım ortaya koyar. 

 

Karnaval Kutu

 

Karnaval Kutu, içeriğindeki eşsiz spesiyal çikolata çeşitleri ile en leziz tebrik hediyesi olarak BOLÇİ kalitesi ile karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünün içinde yer alan nefis spesiyal çikolata çeşitlerinin her biri özenle hazırlanmış ve usta ellerden çıkmış olan BOLÇİ çikolatalarından oluşmaktadır ve tebrik çikolatası olarak internet sitesindeki yerini almaktadır. 

 

Mood Kutu

 

Mood Kutu, nefis içeriğe sahip en tatlı tebrik çikolatası çeşitlerinden biridir. Bu ürün farklı pek çok spesiyal çikolata çeşidinden oluşur ve en leziz BOLÇİ çikolataları da bu ürün ile bir araya gelir. Birbirinden leziz spesiyal çikolata çeşitleri ile tebrik mesajlarını en içten şekilde iletmek isteyenler nefis Mood Kutu ile sevdiklerine tebrik hediyesi gönderebilir. 

 

Deri Taba Kutu

 

Deri Taba Kutu, şık ve unutulmaz bir tebrik hediyesi olarak sevdiklerinize iletilecek en nefis ürünlerden biridir. Truff çikolata ve özenle hazırlanan spesiyal çikolata çeşitleri ile Deri Taba Kutu ürünü, tebrik hediyesi olarak tercih edilebilecek eşi benzeri olmayan bir çikolatadır. 

 

Saten Altın Kutu

 

Saten Altın Kutu, nefis spesiyal çikolata çeşitleri ile asil ve şık bir görüntü sunmanın ötesinde nefis lezzetleri ile de tebrikler çikolatası olarak en tatlı tebrik mesajlarının sevdiklerinize iletilmesini sağlar. Bu çikolata ayrıca tebrik hediyesi olarak şık tasarımı ile göz dolduran tasarımı sayesinde enfes bir çikolata keyfinin de öncüsüdür.

 

Düet Kutu

 

Birbirinden leziz ve eşsiz tasarımlara sahip pek çok farklı çeşitteki çikolatanın bir araya geldiği Düet Kutu, en tatlı tebrik hediyesi olmak için sizlere sunuluyor. Tebrik çikolatası çeşitleri içinde en çok çeşide sahip olan bu ürün, her bir lezzetin en tatlı şekilde tebriklerinizi iletmesi için özenle hazırlanıyor. 

 

Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz KVKK mevzuatına uygun olarak toplanıp işlenir. Detaylı bilgi almak için Verilerin Korunması Kanunu’nu inceleyebilirsiniz.