Roche Çikolata 

 

Roche çikolata çeşitleri, en lezzetli yemişler kullanılarak hazırlanır ve sütlü çikolatanın tadına doyum olmaz keyfi ile buluşarak BOLÇİ ürünleri arasında yerini alır. Şık görüntüsü, eşsiz tasarımlı ambalajı ve nefis çikolatası ile Roche çikolata, en keyifli anların yanında ya da tatlı krizlerinde çikolata hazzını doruklarda yaşamak isteyenlere özel olarak üretilir. Yıllara dayanan usta deneyim ile üretilen ve özenle seçilen malzemeler ile hazırlanan Roche çikolata, tadına doyulmaz bir deneyim için sizleri bekliyor. 

Roche çikolata, en kaliteli yemişler kullanılarak hazırlanır ve en şık tasarımdaki kutusunda çikolata sevenlere ulaştırılır. Bu çikolatanın özelliği bütün badem, bütün Antep fıstığı ve bütün fındıklar kullanılarak hazırlanmış olmasıdır. Özenle hazırlanan her Roche çikolata, eşsiz tasarımdaki ambalajındaki yerini alır ve BOLÇİ kalitesi ile de her damak tadına uygun, göz zevkine hitap edecek şekilde sunulur. 

Roche Çikolata İçeriğinde Neler Vardır?

Roche çikolata, içeriğindeki kaliteli ve taze yemişler ile bir araya gelen nefis sütlü çikolata ile hazırlanır. İçeriğinde sağlığa zararlı hiçbir madde bulundurmayan Roche çikolata ayrıca domuz yağı, katkıları, alkol gibi maddelerine de yer vermez. Roche çikolata ayrıca sağlığa zararlı kimyasallardan tamamen uzak olacak şekilde üretilir ve yıllara dayanan BOLÇİ ustalığı ile hazırlanarak çikolata hazznı doruklarda yaşamak isteyen tüm çikolataseverlere özel olarak paketlenir. 

Bütün olarak kullanılan badem, fındık ve Antep fıstığı yemişlerinin eşsiz lezzeti nefis BOLÇİ çikolatası ile birleşerek hem şık hem de farklı bir keyfin ortaya çıkmasına katkı sağlar. Bu lezzetlerin her biri taze içerikler ile ve nefis sütlü çikolata ile üretilmektedir. Sütlü çikolatanın tadına doyum olmayan lezzeti ve BOLÇİ kalitesinin usta ellerden çıkan tasarımları ile birleşen Roche çikolata, tatlı krizlerinin de en tatlı destekleyicisidir. 

Aşırı nem, sıcak, koku ve ışıktan etkilenebilen bu hassas ürünün buzdolabında saklanmaması tavsiye edilir. Buzdolabında saklanan her bir çikolata soğuk nedeniyle tadını kaybedebilir ve içindeki yemişler de sertleşebilir. Bu nedenle de Roche çikolata da tıpkı diğer çikolatalar gibi serin ve kuru yerde ışık almayacak şekilde saklanmalıdır. 

Her Anda Roche Çikolata Yanınızda!

Kahve keyiflerinde, tatlı krizlerinde, davetlerde ve özel günlerde Roche çikolata hem ikram olarak hem de hediye olarak alınabilecek oldukça özel bir üründür. Bu ürün hem şık hem de farklı görünüşü ile en tatlı keyiflere bir destekleyici niteliğindedir. 

Çikolata hazzını yaşamak isteyen, farklı lezzetlerle buluşmak isteyen ya da yemişlerin eşsiz lezzetinin çikolata ile olan buluşmasına şahitlik etmek isteyenlerin bayılacağı bu nefis tatlar BOLÇİ kalitesi ile her an yanınızda olmak için özel ambalajı ile hazırlanır ve 420 gramlık özel tasarım paketlemesi ile de sizlere sunulur. 

BOLÇİ Kalitesi İle Her Ürün Çok Özel

BOLÇİ kalitesi ile üretilen her bir üründe olduğu gibi Roche çikolata da özenle seçilmiş yemişler kullanılarak hazırlanır ve en kaliteli şekilde ambalajlanarak sunulur. İnternet sitesi üzerinden de BOLÇİ satış noktalarından da her bir özel BOLÇİ ürününü satın almak mümkündür. İnternet sitesi üzerinden satın alınan her bir ürün gibi Roche çikolata da özel ambalajı ile özelliğini kaybetmeyecek ve bozulmayacak şekilde paketlenir, özel ambalajı sayesinde sizlere ulaşan kadar tazeliğini ve özelliğini korur. Bu şekilde tadına doyum olmayan Roche çikolata ürününe de 7/24 internet sitesi üzerinden de ulaşmak mümkün hale gelir.

Çerez Kullanımı