Kurumsal

Kurumsal Slider Görseli

BOLÇİ’nin öncelikli hedefi, yurtiçinde satış noktası ve bayii ağını arttırarak, Türk tüketicisinin tamamına ulaşmak, yurtdışında pazarı büyütmek amacıyla zaten var olan ihracatını arttırmaktır. 2011 sonuna kadar ismini aldığı Bolu Çikolatası’nı yine ön planda tutarak draje, tablet, spesiyal ve madlen çikolata gibi ürünleri de tamamen kendi olanaklarıyla üretmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Bununla birlikte AVM ve seçkin gross marketlere yönelik özel konsept ve tasarıma sahip BOLÇİ Chocoland Corner’larını arttırmayı hedeflemektedir.

Bambaşka bir çikolata keyfi sunan Bolu Çikolatası’nın ta kendisi BOLÇİ, baştan sona yenilenen yüzü, ürün çeşitleri ve devamlı yükselen kalite anlayışıyla 2011 yılında “Çok daha farklı bir BOLÇİ” müjdesini de tüketicileriyle paylaşmaktan onur duymaktadır.

Bolçi, 2011 başı itibariyle Bitter, Sütlü, Beyaz Çikolata Kaplı, Fındıklı, Bademli, Antep Fıstıklı, Cevizli ve Yer Fıstıklı olmak üzere 15 farklı çeşitte ve 94 farklı ambalajda pazara sunulmaktadır. Onlarca ambalaj ve yeni ürün çeşitleri içinse ARGE çalışmaları sürmektedir. BOLÇİ markasının sahibi DENİZ GIDA LTD. ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı Hasan AKSOY, çikolata ve unlu mamuller konularında Dünya’nın saygın gıda eğitim merkezlerinden sertifika sahibidir. BOLÇİ’yi taklitlerinden ayıran özel formülü oluşturmak, Hasan Aksoy ve uzmanlar tarafından yürütülen çalışmalar neticesinde yaklaşık 1 yıl sürmüştür. Doğal hammaddelerin özenle seçildiği BOLÇİ ürünlerinde kullanılan kuruyemişler ve çikolata da başından beri 1. sınıf ürünler tercih edilmektedir. Bu kalite ve güven yaklaşımı BOLÇİ’nin vazgeçilmezlerindendir. Tüm çeşitlerde kuruyemiş miktarı % 50’dir ve hiçbir kimyasal koruyucu katkı kullanılmamaktadır. BOLÇİ, kesinlikle alkol, domuz yağı ve ürünleri içermemektedir.

2002 yılında üretime başlanılan imalathane, şu an yerini aylık 180 ton kapasiteye sahip, ARGE ve projesi BOLÇİ tarafından gerçekleştirilip yerli & yabancı müendisler tarafından üretilen ekipmanlarla donatılmış bir tesise bırakmış durumdadır. Üretimde %100 hijyen koşullar, ürünün doğallığını korumak için geleneksel yöntemlerle birleştirilmiştir. Tesiste, tamamı öneğitimden geçirilerek istihdam edilen 150 çalışan görev yapmaktadır. Hammadde temininden pazara kadar tüm safhalarda Gıda Güvenliği şartları korunmakta ve ürünün tazeliği ön planda tutulmaktadır.

Küçük bir kapta, Bolu’nun taze dağ fındıklarını karamelle karıştırılıp çikolata yapılmasına başlanmasından itibaren bugüne kadar tam 13 yıl geçmiştir. “Bolu’nun da çikolatası mı olurmuş!”lardan 30’u aşkın ilde 800 satış noktasına ulaşmak ve gücüne güç katan milyonlarca “Bolçisever”le büyük bir marka haline gelmek gurur vericidir. 

Güzel Bolu’muzun simgesi olmanın gururunu taşırken yepyeni bir hizmet anlayışıyla yine rakipsiz ve eşsiz tatların peşinden koşuyoruz. Ve ısrarla, BOLÇİ logosu gördüğünüz herhangi bir lezzet noktasında bu eşsiz tatları denemenizi öneriyoruz.

Gerisini damak zevkiniz kendiliğinden halledecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR