Truff Çikolata 

 

Tarifi olmayan nefis dolgu çeşitlerinin bitter çikolata, beyaz çikolata ve sütlü çikolata ile eşsiz birlikteliği olan truff çikolata çeşitleri, BOLÇİ’nin yıllara dayanan deneyimi ve kalitesi ile sizlere sunuluyor ve en şık tasarımdaki ambalajı ile de tazeliğini ve özelliğini koruyarak her an tüketime hazır halde korunuyor. Truff çikolata çeşitlerinin birbirinden leziz dolguları ile çikolata hazzını doruklarda yaşamaya ve BOLÇİ ustalığı ile kaplanmış bitter, beyaz ya da sütlü çikolatanın akıllara durgunluk veren lezzetine ortak olmaya ne dersiniz? 

 

ruff çikolata çeşitleri, özenle seçilmiş en kaliteli BOLÇİ çikolataları ile hazırlanır ve yıllara dayanan BOLÇİ deneyimi de truff çikolata çeşitleri ile taçlanarak en keyifli anlarda tüm çikolata sevenlerin yanında olmayı amaçlar. Bu çikolataların her biri özenle üretilir ve en sevilen lezzetler ile birleşerek her damak tadına hitap etmeyi amaçlar. Şık ambalajlar ile süslenen BOLÇİ çikolata çeşitlerinin her birinde olduğu gibi truff çikolata çeşitleri de en kaliteli şekilde ambalajlanarak hediye etmek için de tüketmek için de ikram etmek için de en uygun şekilde hazırlanır. Bu ürünlerin her biri en kaliteli malzemelerden üretildiği için her yaşa hitap edecek içeriklere sahip leziz ürünlerdir. 

Truff Çikolata Nedir?

Truff çikolata, içi dolgulu ve dışı çikolata kaplamalı leziz bir çikolata çeşididir. Bu ürünün en ilgi çekici yanı ise içindeki dolgusudur çünkü asıl lezzetini bu dolgudan alır. Fındık, badem gibi çeşitli dolgular ile üretilen truff çikolata çeşitleri, farklı ve şık tasarımları ile usta ellerden çıkarak en leziz anların yaşanmasına katkı sağlar. 

BOLÇİ kalitesine nefis bitter çikolata, beyaz çikolata ve sütlü çikolata ile birleşen özel dolgu tarifi, en keyifli anların destekleyicisidir. Bu çikolatalar ikram etmek için, kahve keyiflerinde tatlı bir an yaşamak için, hediye etmek ya da atıştırmalık tüketmek için en tatlı ürünlerdir. İçeriğindeki dolgusu sayesinde tarifi olmayan eşsiz bir deneyim sunan truff çikolata çeşitleri, bitter çikolata, beyaz çikolata ve sütlü çikolatanın tadına doyum olmayan lezzeti ile buluşarak tarif edilemez bir tatlı deneyimi sunar.

BOLÇİ kalitesi ile üretilen truff çikolata çeşitlerinde tıpkı diğer lezzetlerde olmadığı gibi domuz yağı ya da katkıları da bulunmamaktadır. Bunun yanında alkol, sağlığa zararlı kimyasal gibi maddeleri de içermeyen truff çikolata çeşitleri, her yaştan bireyin tüketimine uygun olacak şekilde üretilir. En kaliteli ve hijyenik şekilde tüm çikolata sevenlere ulaştırılan bu ürünlerin her biri yıllara dayanan BOLÇİ deneyimi ve ustalığı sayesinde hazırlanarak raflardaki yerini alır. 

Tarifi Olmayan Bir Lezzet

Truff çikolata çeşitlerinin tadına doyulmaz lezzetine sahip olmak için BOLÇİ internet sitesi üzerinden ya da BOLÇİ satış noktalarından satın alma işlemini gerçekleştirmek mümkündür. Bu sayede leziz truff çikolata çeşitleri de en kısa sürede en tatlı anları yaşatmak için sizlerle olacaktır. Kısa sürede teslimi sağlanan bu ürünler özelliklerinden, lezzetlerinden ve tazeliklerinden hiçbir şey kaybetmeden sizlere ulaştırılır ve en keyifli anlarınızın tatlanmasına da katkı sağlar. Siz de tatlı krizinde yiyecek nefis bir çikolata arıyorsanız, çikolata hazzını doruklarda yaşamak istiyorsanız, ikram etmek için en şık ürünlere bakıyorsanız hemen truff çikolata çeşitlerine göz atın!

Aşırı sıcak, koku, nem gibi durumlardan etkilenebilen bu çikolatanın buzdolabında saklanması tavsiye edilmez. Serin ve kuru yerde saklanan truff çikolata çeşitleri, tazeliklerini koruyacakları gibi nefis lezzetlerini de tüketilene kadar kaybetmeyeceklerdir.

Çerez Kullanımı